Techgame.pl
World of Warcraft Shadowlands

Blizzard

World of Warcraft Shadowlands - wiemy kiedy wystartują beta testy

8 Lipca 2020

Autor tekstu:

Artur Łokietek

Udostępnij:

Na ostatnim streamie Blizzarda, dowiedzieliśmy się nowych informacji o wyczekiwanym dodatku do hitowego MMO. Możemy spodziewać się beta testów już niedługo. Pokazano także skład kolekcjonerskiej edycji produkcji.

World of Warcraft Shadowlands przez ostatnie trzy miesiące znajdowało się w fazie testów alfa. Teraz czas na betę!

Kiedy beta World of Warcraft Shadowlands?

Przedstawiciele Blizzarda, czyli John Hight i Ion Hazzikostas ujawnili nieco informacji o długo wyczekiwanym dodatku do najpopularniejszego MMO na rynku. World of Warcraft Shadowlands po trzech miesiącach testów alfa przechodzi na betę i to już w przyszłym tygodniu! Jak zdobyć dostęp? Wystarczy wyrazić chęć na udział w testach na swoim koncie BattleNet. Oczywiście wymagane jest tu posiadanie aktywnego konta World of Warcraft. Twórcy zdradzili także nieco ciekawostek o samej rozgrywce. 

Endgame w becie WoW

Twórcy informują, że WoW Shadowlands wchodzi w ostatnią fazę produkcji. Z tego względu zdecydowano się na umożliwienie graczom szeregu atrakcji podczas testów beta. Chodzi tu między innymi o rozszerzenie maksymalnego poziomu do 60 i umożliwienie endgame'u. Ten ostatni składa się z zupełnie nowych lochów i pozwala na wybór przymierza spośród czterech dostępnych do wyboru. Dzięki temu Blizzard zamierza uatrakcyjnić rozwój naszej postaci. 

WoW Shadowlands Edycja Kolekcjonerska

Blizzard pokazał również atrakcje, jakie czyhają na graczy, którzy zakupią edycję kolekcjonerską dodatku. W jej skład wchodzi: wyjątkowe kolekcjonerskie pudełko, zestaw spinek z symbolami czterech nowych przymierzy, artbook, cyfrowa ścieżka dźwiękowa, podkładkę pod mysz, zestaw cyfrowych dodatków (m.in. uniwersalna zbroja dla postaci, wierzchowiec czy abonament na 30 dni). Całość możecie podziwiać poniżej. Liczymy, że uda się dotrzymać bliżej niesprecyzowaną datę wydania, czyli pod koniec tego roku. 

Podobne artykuły

gamerka

Gry

Wynajmij dziewczynę do grania. Za pieniądze zagrasz z każdą dzięki specjalnemu serwisowi

Czytaj więcej >
Anthem

Gry

Bioware ma plany naprawienia Anthem. Szykuje się wielkie odświeżenie gry.

Czytaj więcej >
Death stranding plakat

Gry

Death Stranding zmierza na PC! Znamy datę premiery, cenę i dodatki pre-order

Czytaj więcej >
doom mod covid

Gry

Powstał mod do Dooma, w którym zarażamy demony koronawirusem

Czytaj więcej >
humble capcom mega bundle

Gry

Ruszył Humble Capcom MEGA Bundle! Za grosze możecie zdobyć świetne gry

Czytaj więcej >
meat mmo plakat

Gry

M.E.A.T: Raper Słoń tworzy grę MMO

Czytaj więcej >