Screen z trailera Ghost of Tsushima.
Źródło: flickr

The Last of Us Part 2 i Ghost of Tsushima już latem. Poznaliśmy dokładne daty premier

Stanisław JanowskiStanisław Janowski
28 Kwietnia 2020

Poznaliśmy datę premier dwóch najważniejszych premier gier od Sony tego roku. Wakacje będą wypełnione przygodami.

Jedne z najbardziej wyczekiwanych gier tego roku, czyli The Last of Us Part 2 i Ghost of Tsushima, dostały oficjalne daty premiery. W obydwie produkcje zagramy już tego lata.

Premiery miesiąc po miesiącu

Sony zadbało o to, żeby każdy gracz mógł na spokojnie przejść każdą produkcję po kolei i nie odczuwał specjalnej pustki po ukończeniu tytułu, tylko zabrał się za kolejną megaprodukcję japońskiego giganta. Pierwsza w kolejce jest kontynuacja gry, w której zakochali się gracze PlayStation 3, czyli The Last of Us. Premiera drugiej części serii zaplanowana została na 19 czerwca. Ghost of Tsushima, czyli nowa produkcja od Sony, która zapowiada się bardzo interesująco zadebiutuje na konsoli ósmej generacji 17 lipca. Jeżeli dołożymy do tego premierę Cyberpunka 2077, która zaplanowana jest na okolice sierpnia, to szykują nam się całkiem udane wakacje.

Pandemia na świecie, pandemia w grach

Sony nie ugieło się pod presją globalnej pandemii, pierwsza część The Last of Us przenosiła nas do świata pogrążonego w globalnej pandemii zamieniającej ludzi w zombie. Wszystko wskazuje na to, że druga część produkcji utrzymana będzie w podobnych klimatach. W Ghost of Tsushima wcielimy się w rolę samuraja, który próbuje obronić japońskie ziemie przed mongolskimi atakami. Obydwie produkcje Sony, to oczywiście exclusivy na PlayStation 4.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Cyberpunk 2077 będzie zdecydowanie grą dla dorosłego odbiorcy. Pojawiła się lista rzeczy "18+"
  2. PILNE: Cała redakcja CD-Action zwolniona
  3. Miłośnicy zezwierzęcenia? Poznaliśmy dwie nowe frakcje w Cyberpunk 2077
  4. Czytaliście komiksy o przygodach tego sympatycznego dziennikarza? Tintin wraca do świata gier
Następny artykuł