Techgame.pl
Grafika prezentująca Sony PlayStation Plus.

flickr

PlayStation Plus w maju. Sony stawia na odbudowanie świata

30 Kwietnia 2020

Autor tekstu:

Stanisław Janowski

Udostępnij:

Przecieki z kilku ostatnich dni sugerowały, że Sony zaoferuje abonentom PS Plusa w maju iście apokaliptyczną wizję rozgrywki. Stało się jednak zupełnie odwrotnie, zamiast niszczyć, będziemy tworzyć!

Nieoficjalne przecieki informowały, że w maju zagramy polską produkcję Dying Light oraz grę, która stała się jedną z największych ikon ostatnich lat, czyli Dark Souls: Remastered od studia FromSoftware. Tak się jednak nie stanie.

Budujemy mosty

Sony chce chyba pozytywnie wpłynąć na stan psychiczny swoich graczy, bo po miesiącach wypełniania PS Plusa grami pełnymi akcji, tym razem postawili na spokojną, wręcz sielankową rozgrywkę. W maju przyjdzie nam bowiem zagrać w Cities: Skylines oraz Farming Simulator 19. Będziemy mieli więc dużo możliwości na relaksacyjne budowanie miasta, lub uprawę roślin i zbóż, i czemu nie, to brzmi jak miła odmiana od wypełnionych wybuchami gier z ostatnich miesięcy.

Masa ofert od Sony

Jeżeli ktoś z Was nie wie, to PS Plus jest miesięcznym abonamentem umożliwiającym rozgrywkę online. Do tego Sony dorzuca zawsze dwie gry, z których przynajmniej jedna jest uznawana za produkcję AAA. PS Plus to również dodatkowe zniżki w sklepie PS Store. Abonament można kupić w trzech wariantach: na miesiąc (37 zł), na trzy miesiące (100 zł) i na rok (240 zł). Jeżeli nie jesteście przekonani do tego pomysłu, to cały czas macie możliwość skorzystać z darmowych gier udostępnianych przez Sony z powodu koronawirusa. Poza tym cały czas w PS Store dostępne są zniżki na najnowsze produkcje, między innymi 70% zniżki na gry popularne w Japonii.

Podobne artykuły

gamerka

Gry

Wynajmij dziewczynę do grania. Za pieniądze zagrasz z każdą dzięki specjalnemu serwisowi

Czytaj więcej >
Anthem

Gry

Bioware ma plany naprawienia Anthem. Szykuje się wielkie odświeżenie gry.

Czytaj więcej >
Death stranding plakat

Gry

Death Stranding zmierza na PC! Znamy datę premiery, cenę i dodatki pre-order

Czytaj więcej >
doom mod covid

Gry

Powstał mod do Dooma, w którym zarażamy demony koronawirusem

Czytaj więcej >
humble capcom mega bundle

Gry

Ruszył Humble Capcom MEGA Bundle! Za grosze możecie zdobyć świetne gry

Czytaj więcej >
meat mmo plakat

Gry

M.E.A.T: Raper Słoń tworzy grę MMO

Czytaj więcej >