Screen z gry Raise of the Tomb Raider.
Źródło: flickr

Ogromny zestaw gier od japońskiego studia w okazyjnej cenie. Zysk na walkę z pandemią

Japońskie studio Square Enix stworzyło kolejną akcję charytatywną, z której zysk trafi do organizacji walczących z koronawirusem.

Na pakiet gier składają się 54 głośne tytuły, które dostępne są za niecałe 144 złote.

Gry przeciwko koronawirusowi

To, że rynek branży gamingowej nie jest obojętny na globalną pandemię wirusa SARS-CoV-2 wiemy nie od dziś. Wystarczy wspomnieć o takich akcjach jak Humble Conquer COVID-19 Bundle, które zebrało ponad 6,5 miliona dolarów na walkę z koronawirusem lub ogromnych dotacjach przekazywanych przez największe studia tworzące gry, np. 4 miliony złotych przekazanych przez nasze rodzime studio CD PROJEKT. Teraz do walki po raz kolejny włącza się japońskie studio Square Enix.

Uzupełnij biblioteczkę

Japończycy stworzyli pakiet swoich najbardziej uznanych gier, który można zakupić w niezwykle okazyjnej cenie 143,23 zł (cena może się minimalnie różnić zależnie od aktualnego kursu) w sklepie Steam. W skład japońskiego bundle’a wchodzą takie tytuły jak wszystkie części Tomb Rider, Just Cause 1,2,3, Daikatana, Deus Ex i tak dalej. Każdy fan cyfrowej rozrywki może znacząco uzupełnić swoją bibliotekę posiadanych gier o bardzo ciekawe tytuły. Pełna lista oferowanych gier znajduje się tutaj. Zysk ze sprzedaży zostanie przekazany na wsparcie banków żywności i personelu medycznego w Stanach Zjednoczonych i Europie.

Następny artykuł