Techgame.pl
Szczeniak

pickpik.com

Szczeniak, którego możesz nosić w kieszeni. Adopcja psa w wyjątkowy sposób, wielu może być zaskoczonych

8 Października 2020

Autor tekstu:

Kuba Wieloch

Udostępnij:

Jak dobrze wiadomo, pies uchodzi za najlepszego przyjaciela człowieka. Nie bez powodu, od zarania dziejów te wierne zwierzęta towarzyszą nam i są traktowane przez ludzi jak członkowie rodziny. Należy jednak pamiętać, że opieka nad psem wiąże się z

Wielu z nas od dzieciństwa marzyła o szczeniaku, który będzie naszym wiernym towarzyszem. Opieka nad psami jest jednak bardzo wymagająca i należy pamiętać, że te zwierzęta nie są zabawkami, a żywymi, odczuwającymi emocje istotami. Psy mają wiele potrzeb, które jesteśmy zobligowani zaspokoić. Dlatego też nie każdy nadaje się na właściciela psa, przez co często jesteśmy świadkami oddawania psów do schronisk, lub znajdowania udomowionych zwierząt w lasach.

Gra Doggi-Game

Dlatego też twórcy gier postanowili stworzyć aplikację, która da nam namiastkę opieki nad żywym zwierzęciem. Aplikacja Doggi-Game umożliwia adopcję wirtualnego psiaka i zadbanie o jego potrzeby. Gracz może wybrać sobie własnego pupila, a wachlarz możliwości jest całkiem spory. Możemy zaadoptować rasowego psa, lub zwykłego kundelka. Wirtualny zwierzak ma potrzeby bardzo zbliżone do tych prawdziwych, dzięki czemu mamy możliwość sprawdzenia się w roli rodzica dla pieska.

Spore wyzwanie 

Musimy więc zadbać o naszego wirtualnego psiaka, tak więc czekają nas długie spacery, karmienie i dbanie o higienę nowego ulubieńca. To jednak nie wszystko, adoptowany pies potrafi zniszczyć domowe przedmioty lub załatwić swoje potrzeby fizjologiczne na naszej podłodze. Każdy, kto miał kiedyś prawdziwego pieska, doskonale zdaję sobie sprawę z tego, że są to sceny z życia wzięte i adoptowane zwierzę, to nie tylko zabawa, lecz również wymagający test naszej empatii.

Ogrom funkcji i dofinansowanie dla schronisk

W grze wprowadzono również możliwość uczenia czworonogów szeregu różnych sztuczek, aby doświadczenia były jak najbardziej realne. Dodatkowo zwierzę potrzebuje własnego kącika w mieszkaniu, w którym znajdzie się jego legowisko. Wprowadzono również ciekawy system mikropłatności, z którego zyski częściowo są przeznaczane na potrzebujące schroniska. W wirtualnym sklepie możemy zakupić różnego rodzaju zabawki, jak i ozdoby dla adoptowanych psiaków. Ciekawe jest również wyprowadzani czworonogów na spacer. Konieczne jest zadbanie o obrożę, smycz, czy nawet woreczki na odchody.

Nadajesz się na właściciela psa?

Warto rozważyć pobranie tego tytułu, jeśli zastanawiacie się nad adopcją zwierzaka. Wielu osobom może to uświadomić, jak wiele uwagi potrzebują psy, ale równocześnie jak przyjemne może być życie z wiernym towarzyszem u boku.

Podobne artykuły

gamerka

Gry

Wynajmij dziewczynę do grania. Za pieniądze zagrasz z każdą dzięki specjalnemu serwisowi

Czytaj więcej >
Anthem

Gry

Bioware ma plany naprawienia Anthem. Szykuje się wielkie odświeżenie gry.

Czytaj więcej >
Death stranding plakat

Gry

Death Stranding zmierza na PC! Znamy datę premiery, cenę i dodatki pre-order

Czytaj więcej >
doom mod covid

Gry

Powstał mod do Dooma, w którym zarażamy demony koronawirusem

Czytaj więcej >
humble capcom mega bundle

Gry

Ruszył Humble Capcom MEGA Bundle! Za grosze możecie zdobyć świetne gry

Czytaj więcej >
meat mmo plakat

Gry

M.E.A.T: Raper Słoń tworzy grę MMO

Czytaj więcej >