Techgame.pl
the last of us part II

https://twitter.com/Nibellion

The Last of Us Part II: Premiera znów przesunięta. Na pocieszenie garść screenów

3 Kwietnia 2020

Autor tekstu:

Artur Łokietek

Udostępnij:

Do tej pory nie zdarzyło się, aby koronawirus opóźnił premierę jakiejś gry. Jednak twórcy The Last of Us Part II powiadomili w oficjalnym komunikacie, że w trosce o dobro wszystkich graczy, premiera wielce oczekiwanej produkcji nastąpi z op&

Naughty Dog zdecydowało się opóźnić premierę swojej najnowszej produkcji. Na pocieszenie fani dostali garść screenshotów pokazujących jak piękna jest to gra.

The Last of Us Part II

Naughty Dog zdobyło serca szerszej publiczności za sprawą pierwszej części serii Uncharted, czyli wariacji na temat Indiana Jones'a i Lary Croft. Jednak to tak naprawdę The Last of Us opowiadające o świecie po pandemii grzyba mutującego ludzi przyniosło twórcom zaszczytne miejsce jednych z najważniejszych deweloperów w dzisiejszych czasach. The Last of Us Part II oczekiwane jest przez wielu już od dawna i gdy zdawało się, że premiera nastąpi już za moment, studio Naughty Dog postanowiło ją przesunąć. Powód? Koronawirus. Ze względu na potencjalne problemy logistyczne, wielu graczy musiałoby czekać na swoją kopię dłużej, a twórcom zależy na tym, aby wszyscy dostali produkcję w tym samym momencie.

Kiedy premiera?

I w tym problem - nie wiadomo. Naughty Dog powiadomiło, że premiera jest na razie odroczona, bez konkretnej daty. Spodziewamy się, że produkcja trafi na rynek od razu, jak sytuacja z aktualną pandemią koronawirusa się uspokoi. Twórcy zaznaczają, że gra jest już na wykończeniu i trwają ostatnie szlify, więc zapewne wszystko będzie zawczasu przygotowane. Na otarcie łez Sony udostępniło nowe screenshoty z gry pokazujące jak piękny świat udało się ponownie wykreować deweloperom. Na otarcie łez powinan wystarczyć również informacja, że HBO odpowiada za stworzenie oficjalnego serialu The Last of Us, a sami twórcy sprawują nad nim piecze.

Podobne artykuły

gamerka

Gry

Wynajmij dziewczynę do grania. Za pieniądze zagrasz z każdą dzięki specjalnemu serwisowi

Czytaj więcej >
Anthem

Gry

Bioware ma plany naprawienia Anthem. Szykuje się wielkie odświeżenie gry.

Czytaj więcej >
Death stranding plakat

Gry

Death Stranding zmierza na PC! Znamy datę premiery, cenę i dodatki pre-order

Czytaj więcej >
doom mod covid

Gry

Powstał mod do Dooma, w którym zarażamy demony koronawirusem

Czytaj więcej >
humble capcom mega bundle

Gry

Ruszył Humble Capcom MEGA Bundle! Za grosze możecie zdobyć świetne gry

Czytaj więcej >
meat mmo plakat

Gry

M.E.A.T: Raper Słoń tworzy grę MMO

Czytaj więcej >