Techgame.pl
the last of us screenshot

materiały prasowe

Serial The Last of Us - do prac dołącza reżyser Czarnobyla

7 Czerwca 2020

Autor tekstu:

Artur Łokietek

Udostępnij:

Serial Czarnobyl od HBO zdobył szereg nagród i oceniany jest jako jeden z najlepszych seriali wszech czasów. Jego reżyser dołączył właśnie do ekipy pracującej nad serialem The Last of Us. Wiemy, że wyreżyseruje on co najmniej jeden odcinek s

Twórca Czarnobyla dołącza do ekipy zaangażowanej w serial The Last of Us! Fani z pewnością mają się z czego cieszyć.

Johan Renck - od Breaking Bad do The Last of Us

Powstający właśnie serial The Last of Us doczekał się kolejnego znakomitego twórcy na pokładzie. Jest nim Johan Renck, czyli reżyser obsypanego nagrodami miniserialu Czarnobyl od HBO. Serial ten doczekał się niezwykle wysokich ocen zarówno od krytyków, jak i odbiorców. W serwisie Metacritic serial ten ma średnią ocen na poziomie 82 na 100, zaś zdaniem fanów zasługuje na aż 9.3/10. Czarnobyl doczekał się wielu nagród i zaszczytnego miejsca jako jeden z najlepszych seriali w historii. Szwed dołączył do swojego kolegi z planu Czarnobyla, Craig'a Mazina, który stworzył tam scenariusz, a teraz również zaangażowany jest w prace nad The Last of Us. 

Serial The Last of Us nadchodzi

W tym roku świat obiegła wieść, że oficjalnie powstaje serial na podstawie histowej gry studia Naughty Dog, czyli The Last of Us. Serial ma opowiadać historię przedstawioną w pierwszej części gry, jednak wzbogaconą elementami z "dwójki". W prace zaangażowani są również deweloperzy z Naughty Dog. Poza twórcami Czarnobyla, w prace nad nowym serialem zaangażowani są również Neil Druckmann (scenarzysta i dyrektor ze studia Naughty Dog), Gustavo Santaolalla (odpowiedzialny za ścieżkę dźwiękową), a także Carolyn Strauss i Evan Wells (producenci). 

Johan Reck

Choć samo stworzenie Czarnobyla powinno być dla wielu naprawdę dużą rekomendacją dotyczącą Johana Recka, warto wspomnieć o jego wcześniejszych pracach. Współtworzył wiele innych hitowych seriali, niektóre z odcinków również wyreżyserował. Mowa tu choćby o równie dobrze przyjętym Breaking Bad, Walking Dead, paru odcinkach Wikingów czy serialu Bloodline dla Netflixa. Reck zasłynął również jako reżyser teledysków. Współpracował przy nich z wieloma światowymi gwiazdami - Davidem Bowie, Madonną czy Beyonce.

Podobne artykuły

gamerka

Gry

Wynajmij dziewczynę do grania. Za pieniądze zagrasz z każdą dzięki specjalnemu serwisowi

Czytaj więcej >
Anthem

Gry

Bioware ma plany naprawienia Anthem. Szykuje się wielkie odświeżenie gry.

Czytaj więcej >
Death stranding plakat

Gry

Death Stranding zmierza na PC! Znamy datę premiery, cenę i dodatki pre-order

Czytaj więcej >
doom mod covid

Gry

Powstał mod do Dooma, w którym zarażamy demony koronawirusem

Czytaj więcej >
humble capcom mega bundle

Gry

Ruszył Humble Capcom MEGA Bundle! Za grosze możecie zdobyć świetne gry

Czytaj więcej >
meat mmo plakat

Gry

M.E.A.T: Raper Słoń tworzy grę MMO

Czytaj więcej >