Screen z gry Tony Hawk's Pro Skater 5.
Źródło: flickr

Jason Dill wygadał się na temat premiery kolejnej premiery Tony Hawk’s Pro Skater!

Fani legendarnej gry Tony Hawk’s Pro Skater mogą w tym roku otrzymać niezwykle przyjemny prezent. Kolejny przeciek z niepowiązanego źródła informuje, że gra może ukazać się jeszcze w 2020 roku.

Zawodowy skateboardzista, Jason Dill, wspomniał w podcascie, że gra ukaże się w tym roku.

Pierwsze przecieki już w marcu

W marcu bieżącego roku australijski zespół The Death Set wlał w serca fanów gier brandowanych nazwiskiem legendarnego skatera nadzieję na to, że w 2020 roku przyjdzie nam zagrać w najnowszą produkcję z serii Tony Hawk’s Pro Skater. Zespół na swoim fanpage’u poinformował, że kilka ich piosenek pojawi się w najnowszej produkcji Activision. Według posta gra powinna pojawić się na rynku jeszcze w 2020 roku.

Kolejne przecieki potwierdzają

Niezwiązany z australijskim zespołem profesjonalny skater Jason Dill zdradził w podcascie The Nine Club, że bardzo chciał mieć czynny udział w produkcji najnowszej gry, dlatego wśród deskorolek dostępnych w nadchodzącej grze będzie można jeździć na obrandowanym przez niego sprzęcie. Przy okazji sportowiec zdradził, że gra będzie miała premierę jeszcze w tym roku. Kolejne przecieki sugerują również nazwę najnowszej produkcji – Alcatraz. W świetle kolejnych przecieków możemy się spodziewać, że oficjalne informacje na temat gry pojawią się niebawem.

Kontynuacja tradycji

Seria Tony Hawk’s Pro Skater wychodzi od 1999 roku. Najbardziej kultowe produkcje wychodziły spod programistycznego pióra studia Neversoft (do 2007 roku) następne, które nie cieszyły się już zbyt dużą popularnością tworzyło studio Robomodo. Ostatnia pełnoprawna gra brandowana naziwskiem Hawka wyszła w 2015 roku. W 2018 roku stworzona została również gra mobilna nawiązująca do legendarnej serii o nazwie Skate Jam.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Wreszcie się doczekaliśmy. Można już grać w trybie multiplayer w Star Wars: Battlefront z 2004 roku
  2. 10-latek pomylił rzeczywistość z Fortnitem. Policja aresztowała go za to co zrobił
  3. Jego pracą jest Tibia. Wyciąga z niej 20-krotność pensji minimalnej
  4. Najgorszy element Assassin's Creed Odyssey ma zostać naprawiony. Twórcy zapowiadają kluczowe zmiany
Następny artykuł