Techgame.pl
Tinder

Unsplash

Tinder już nie tylko na smartfonie. Rewolucja firmy, która otworzy nowe drzwi dla zakochanych

27 Września 2020

Autor tekstu:

Artur Łokietek

Udostępnij:

Tinder postanowił rozwinąć swoją działalność i wszedł w zupełnie nową erę. Szalenie popularna aplikacja dla zakochanych doczekała się znacznego ulepszenia. Teraz już każdy może z niego korzystać!

Tinder to szalenie popualrna aplikacja. Choć do tej pory korzystanie z niej ograniczone było wyłącznie do smartfonów, dostaliśmy wreszcie niezwykle oczekiwane ulepszenie. Teraz z jednego z największych serwisów randkowych na świecie może korzystać dosłownie każdy.

Tinder na randki

O Tinderze bez wątpienia słyszał dziś już każdy - to w końcu jedna z najpopularniejszych (o ile nie najpopularniejsza) randkowa pozwalająca na zawieranie znajomości przez internet. Oczywiście pojęcie "znajomość" jest tu zaledwie preludium do wielu ciekawych przygód, które mogą nas spotkać, włącznie z możliwością znalezienia życiowego partnera. Sposób jej działania jest bajecznie prosty - ściągamy na nasz smartfon aplikację z oficjalnego sklepu Play lub jego innego odpowiednika, zakładamy konto, dokonujemy paru wyborów co do potencjalnego przyszłego partnera bądź odległości, w jakiej możemy go szukać i voila! Jesteśmy gotowi na podbój internetu. I to w jak prosty sposób! To w końcu Tinder spopularyzował "swipe'owanie", czyli mechanizm sterowania ograniczający się zaledwie do dwóch ruchów palcem po ekranie - na lewo bądź prawo (no, w niektórych wyjątkach dochodzi też możliwość użycia "superlajka"). W ten sposób dokonujemy nieco kontrowersyjnej segregacji osób, które nas zaciekawiły i nam się zwyczajnie podobają. 

Tinder Online to rewolucja

Oczywiście z Tinderem był pewien problem - korzystać z niego mogli wyłącznie posiadacze smartfonów. Aplikacji nie dało się uruchomić na komputerach. Nie wszyscy w końcu preferują urządzenia przenośne, a czasami nie mamy do nich zwyczajnie dostępu. Tinder ruszył takim osobom z pomocą i stworzył Tinder Online! To inicjatywa, dzięki której popularna aplikacja rozwinęła zakres działalności na przeglądarki internetowe w stacjonarnych komputerach. Firma po raz pierwszy pochwaliła się taką formą dostępności w 2017 roku i szybko Tinder Online trafił do Szwecji, Brazylii, Kolumbii, Indonezji, Meksyku, Argentynie, Włoch i na Filipiny. Teraz, po dość sporym oczekiwaniu, dostępny jest również w Polsce. I choć minęło trochę czasu od jej debiutu, zainteresowanie wcale nie maleje.

Jak korzystać z Tindera Online?

Tinder Online jest banalny w obsłudze, ale niekoniecznie aż tak, jak wersja przenośna, która w końcu ograniczona była do dwóch ruchów palcem. Teraz, jeżeli jeszcze nie mamy konta, musimy je utworzyć pod tym adresem. Nie martwcie się jednak, bo Tinder Online działa na praktycznie każdym przenośnym sprzęcie - na urządzeniach z systemem Windows, Mac OS, a nawet na Linuksie bez potrzeby ściągania dodatkowych plików, wszystko z poziomu przeglądarki. Oczywiście wersję tradycyjną wciąż możemy ściągnąć z Play Store, AppGallery i App Store. W Tinderze Online sterować możemy za pomocą klikania myszką, ale dostosowano też klawiaturę, której strzałki symulują ruch palcem. Wszystko jest bardzo wyraźne i intyuicyjne, a my znajdziemy tam wszystkie niezbędne ustawienia naszych własnych preferencji, co w klasycznej aplikacji.

Podobne artykuły

Elon Musk z profilu

Technologie

Elon Musk dostał pytanie, które zupełnie wybiło go z równowagi. Rozbrajająca reakcja miliardera

Czytaj więcej >
Samoloty zeroemisyjne od Airbusa - wizualizacja

Technologie

Airbus zaprezentował swoje samoloty przyszłości. Ta technologia zmieni lotnictwo

Czytaj więcej >
szczeniak

Technologie

Tańczący szczeniak-robot podbija internet. Niezwykłe dzieło, aż ciężko się nie uśmiechnąć

Czytaj więcej >
Elon Musk w trakcie wywiadu na konferencji.

Technologie

Elon Musk zapowiedział, kiedy rozpocznie kolonizować Marsa. Data zaskakuje

Czytaj więcej >
PlayStation 2 w dwóch wersjach

Technologie

PlayStation 5 może niebawem wrócić na półki sklepowe. Zapowiadana jest kolejna dostawa

Czytaj więcej >
Xbox Series X i S

Technologie

Nowe informacje o ulepszeniach dla Xbox series X i S. Znamy szczegóły

Czytaj więcej >