Techgame.pl
aplikacja randkowa dla graczy kippo

materiały prasowe

Kippo - powstaje Tinder dla graczy. Aplikacja zyskała 2 miliony dolarów dofinansowania

31 Maja 2020

Autor tekstu:

Artur Łokietek

Udostępnij:

Kippo ma być rewolucją na miarę Tindera. Pierwsza aplikacja randkowa dla graczy dostała pokaźne dofinansowanie. Twórcy informują, że chcą, aby gracze mogli znaleźć drugą połówkę, która tak jak oni uwielbia ubijać demony w Diablo, czy

Aplikacja randkowa przeznaczona dla graczy? Powstaje i dostała ogromne dofinansowanie! Apka ma pomóc graczom znaleźć swoją drugą połówkę.

Kippo - Tinder dla gamerów

"Zapijasz Doritosy Mountain Dew, gdy Twój Tauren lvl 46 znów poległ podczas jednoosobowego raidu? Grasz w co-opowe produkcje na dwa pady, bo nie znasz nikogo, kto chciałby z tobą zagrać? Raqe-quitujesz, gdy przeciwnik pisze na czacie "git gud loner"?" - choć nie są to oficjalne slogany reklamowe Kippo, nowej aplikacji randkowej dla graczy, przyznajcie sami, że sprawdziłyby się w tej roli świetnie. Jednak ukazują one to, do czego zmierzają twórcy aplikacji - pokazanie, że można znaleźć drugą połówkę, która dzieli to samo hobby nawet, gdy tym hobby jest gaming. Zobowiązali się oni do udowodnienia, że stereotypy o graczach są zmyślone i nieprawdziwe, a sami miłośnicy tej formy spędzania wolnego czasu nie muszą być szkodliwie utrwalonymi w kulturze samotnikami.

Co oferuje Kippo?

Profile w Kippo pełne będą różnego rodzaju informacji, w tym odpowiedzi na najważniejsze pytanie gracza - do jakiego domu w Hogwarcie należysz? A tak całkiem poważnie, każdy może na swoim profilu pokazać ulubione tytuły czy serie gier, wspomnianą już przynależność do domu ze świata Harry'ego Pottera czy karty Pokemonów. Wszystko to ma celu dopasowanie ludzi do siebie w ten sposób, że ci już na starcie mogą zorientować się, że druga osoba interesuje się podobnymi rzeczami. Twórcy zaznaczają, że wcale nie trzeba spotykać się w świecie rzeczywistym, aby znaleźć miejsce, w którym każdy gracz czuć się będzie jak w gildii... znaczy, w domu. Chodzi tu przede wszystkim o swobodę, gdy nie trzeba zastanawiać się, czy pytanie o lvl konta w LoLu jest na miejscu. Poinformowano, że Kippo zebrało 2 miliony dolarów dofinansowania od inwestorów - dzięki temu ostateczna wersja ukaże się zapewne jeszcze szybciej i trafi na większą liczbę urządzeń. Na tą chwilę aplikacja dostępna jest wyłącznie na urządzenia z iOS.

Podobne artykuły

gamerka

Gry

Wynajmij dziewczynę do grania. Za pieniądze zagrasz z każdą dzięki specjalnemu serwisowi

Czytaj więcej >
Anthem

Gry

Bioware ma plany naprawienia Anthem. Szykuje się wielkie odświeżenie gry.

Czytaj więcej >
Death stranding plakat

Gry

Death Stranding zmierza na PC! Znamy datę premiery, cenę i dodatki pre-order

Czytaj więcej >
doom mod covid

Gry

Powstał mod do Dooma, w którym zarażamy demony koronawirusem

Czytaj więcej >
humble capcom mega bundle

Gry

Ruszył Humble Capcom MEGA Bundle! Za grosze możecie zdobyć świetne gry

Czytaj więcej >
meat mmo plakat

Gry

M.E.A.T: Raper Słoń tworzy grę MMO

Czytaj więcej >