Tony Hawk'sPro Skater 1+2
Źródło: epic games

Nadchodzi remake kultowej gry. Fantastyczne oceny od recenzentów

Kuba WielochKuba Wieloch
3 Września 2020

Tony Hawk's Pro Skater 1 i 2 otrzymało pierwsze recenzje. Szykuje się prawdziwy hit

Powrót kulotwego tytułu

Jeśli jesteście fanami tych klasycznych i kultowych już gier, to mamy dla Was wspaniałe wieści. Recenzje remaku pierwszej i drugiej części Tony'ego Hawk'a są niezwykle przychylne, a Activision wykonało kawał dobrej roboty.

Niedawne pierwsze opinie pozwoliły już na nutkę optymizmu, fani zachowywali jednak kamienne twarze i czekali na więcej informacji, bo zaufanie do firmy Activision po problemach w Blizzard mówiąc kolokwialnie "leci na łeb na szyję". Okazuje się jednak, że kultowa seria wraca do niezwykle wysokiej jakości i czeka nas jeden z najlepszych remake'ów w historii gier.

Recenzenci są achwyceni

Już w pierwszych recenzjach chwalono remake Tony'ego Hawk'a za świetną oprawę i niezwykła dbałość o szczegóły. Na fanów czeka stary, dobry i zwariowany świat skaterów, wyjęty rodem z lat 90. Deweloperzy przygotowali świetny soundtrack, który dodatkowo podkreśla status tej produkcji. Co ciekawe, do gier wprowadzono również eksperymentalny tryb sieciowy, który może okazać się prawdziwym hitem. Możemy w nim grać wspólnie ze znajomymi i popisywać się skomplikowanymi trickami na desce.

Drobne uwagi

Jedyne uwagi jakie zgarnia remake, to niezbyt duża ilość treści dodatkowych. Z drugiej strony, czy tak fantastyczny tytuł ich potrzebuje? To jest kwestia sporna. Oprócz tego, problematyczny jest długi czas ładowania, który ponoć ma być poprawiony.

Poniżej prezentujemy pierwsze oceny tony Hawk's Pro Skater 1+2:


TheSixthAxis - 10 / 10
VG247 - 9 / 10.0
IGN - 9 / 10.0
GameSpot - 9 / 10.0
God is a Geek - 9 / 10.0
GamingTrend - 9 / 10.0
Hobby Consolas - 88 / 100
PowerUp! - 8.7 / 10.0
GamesRadar+ - 8 / 10.0
Destructoid - 8 / 10.0
Attack of the Fanboy - 8 / 10.0
Gameblog - 8 / 10.0
Press Start - 8 / 10.0
Stevivor - 8 / 10.0

A tutaj możecie obejrzeć gameplay:

Następny artykuł