Fragment gry Watch Dogs 2.
Źródło: flickr

Hitowy tytuł Ubisoftu za darmo. Trzeba spełnić tylko jeden warunek

Zbliża się najważniejsza impreza branżowa dla fanów gier francuskiego studia Ubisoft. 12 lipca o godzinie 20:00 rozpocznie się Ubisoft Forward, podczas którego zaprezentowane zostaną nadchodzące nowości tego producenta.

Konferencja Francuzów będzie również okazją do odebrania darmowej gry, która jest jedną z ważniejszych produkcji tego studia w ostatnich latach.

Wszyscy rozdają darmowe gry

W ostatnich latach dochodzi do całkiem ciekawego zjawiska. W momencie, w którym gracze przestali masowo piracić gry, platformy gamingowe zaczęły rozdawać je za darmo. Nie jest to bynajmniej forma nagrodzenia graczy, a raczej zachęcanie do korzystania z usług danej platformy lub uczestnictwa w danym wydarzeniu. Trend ten bardzo mocno spopularyzował Epic Games Store, aczkolwiek takie platformy jak GoG, czy Steam też często rozdają gry, o ile nie za darmo, to w przecenach rzędu 90%. Sam ubisoft również od czasu do czasu udostępnia na swojej platformie Uplay darmowe tytuły.

Święto Ubisoftu nadchodzi

Pandemia wirusa SARS-CoV-2 skutecznie zablokowało wszystkie branżowe imprezy, w tym tę najważniejszą, chociaż i tak już wygasającą czyli E3. Większość producentów postanowiła zorganizować swoje, mniejsze spotkania z fanami w świecie wirtualnym. Ubisoft Forward jest jedną z takich imprez. Odbędzie się 12 lipca o godzinie 20:00 (główne wydarzenia rozpoczną się o 21:00) i oprócz nadchodzących premier (w programie między innymi Assassin’s Creed Valhalla, Watch Dogs: Legion, Hyper Space), fani Ubisoftu będą mogli odebrać darmową grę Watch Dogs 2.

Jak odebrać darmową grę

Gra będzie dostępna jedynie przez 45 minut transmisji. Aby odebrać grę należy zalogować się na swoje konto Uplay w przeglądarce. Rozdawanie gry rozpocznie się po prezentacji najnowszej Trackmanii i potrwa do końca wydarzenia, a więc około 45 minut.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Assassin's Creed Valhalla - wyciekł półgodzinny gameplay. Przed Ubisoft jeszcze sporo pracy
  2. The Last of Us Part II miało wyglądać zupełnie inaczej - otwarty świat i zmiany fabularne
  3. GTA VI z technologią VR? Studio poinformowało o rozpoczęciu prac nad nowym projektem
  4. Star Wars: Squadrons z trybem hardcore. Gra da nam popalić

Następny artykuł