Techgame.pl
Fragment gry Watch Dogs 2.

flickr

Hitowy tytuł Ubisoftu za darmo. Trzeba spełnić tylko jeden warunek

7 Lipca 2020

Autor tekstu:

Stanisław Janowski

Udostępnij:

Zbliża się najważniejsza impreza branżowa dla fanów gier francuskiego studia Ubisoft. 12 lipca o godzinie 20:00 rozpocznie się Ubisoft Forward, podczas którego zaprezentowane zostaną nadchodzące nowości tego producenta.

Konferencja Francuzów będzie również okazją do odebrania darmowej gry, która jest jedną z ważniejszych produkcji tego studia w ostatnich latach.

Wszyscy rozdają darmowe gry

W ostatnich latach dochodzi do całkiem ciekawego zjawiska. W momencie, w którym gracze przestali masowo piracić gry, platformy gamingowe zaczęły rozdawać je za darmo. Nie jest to bynajmniej forma nagrodzenia graczy, a raczej zachęcanie do korzystania z usług danej platformy lub uczestnictwa w danym wydarzeniu. Trend ten bardzo mocno spopularyzował Epic Games Store, aczkolwiek takie platformy jak GoG, czy Steam też często rozdają gry, o ile nie za darmo, to w przecenach rzędu 90%. Sam ubisoft również od czasu do czasu udostępnia na swojej platformie Uplay darmowe tytuły.

Święto Ubisoftu nadchodzi

Pandemia wirusa SARS-CoV-2 skutecznie zablokowało wszystkie branżowe imprezy, w tym tę najważniejszą, chociaż i tak już wygasającą czyli E3. Większość producentów postanowiła zorganizować swoje, mniejsze spotkania z fanami w świecie wirtualnym. Ubisoft Forward jest jedną z takich imprez. Odbędzie się 12 lipca o godzinie 20:00 (główne wydarzenia rozpoczną się o 21:00) i oprócz nadchodzących premier (w programie między innymi Assassin’s Creed Valhalla, Watch Dogs: Legion, Hyper Space), fani Ubisoftu będą mogli odebrać darmową grę Watch Dogs 2.

Jak odebrać darmową grę

Gra będzie dostępna jedynie przez 45 minut transmisji. Aby odebrać grę należy zalogować się na swoje konto Uplay w przeglądarce. Rozdawanie gry rozpocznie się po prezentacji najnowszej Trackmanii i potrwa do końca wydarzenia, a więc około 45 minut.

Podobne artykuły

cod warzone

Gry

Streamer chce zapłacić twórcom CoD: Warzone 10 tysięcy dolarów za banowanie cheaterów

Czytaj więcej >
play at home

Gry

Darmowe gry od Sony. Gigant przeznacza miliony dolarów na pomoc

Czytaj więcej >
Team Fortress 2

Gry

Zmarł Rick May - głos Żołnierza z Team Fortress 2

Czytaj więcej >
valorant

Gry

Valorant powoduje spadki płynności w innych grach. Riot się tłumaczy

Czytaj więcej >
crysis

Gry

Crysis Remaster czy nowa część? Powstawanie gry niemal pewne

Czytaj więcej >
the pope

Gry

Polskie studio zapowiada kontrowersyjny tytuł. Symulator papieża już w wkrótce

Czytaj więcej >