Kubek Ubisoftu bez ucha
Źródło: Twitter

Glitch w fabryce Ubisoftu. Firma przeprasza, a fani są zachwyceni i chcą więcej

Stanisław JanowskiStanisław Janowski
28 Sierpnia 2020

Do zabawnej sytuacji doszło ostatnio w fabryce produkującej gadżety dla Ubisoftu. Kubek z logiem francuskiej firmy przez pomyłkę został stworzony z uchem wewnątrz naczynia. Fani wpadli w zachwyt.

Nie wiadomo czy zglitchowany kubek to jedynie pojedynczy błąd, czy genialna zagrywka marketingowa. Wprawdzie Ubisoft przeprosił za wyprodukowanie wadliwego gadżetu jednak fani są zachwyceni mało ergonomicznym projektem i chcą więcej.

W oczekiwaniu na nowego Assassin's Creeda

Fani produkcji od Ubisoftu niedawno mogli wziąć udział w specjalnej konferencji Ubisoft Forward, podczas której francuskie studio zaprezentowało nadchodzące produkcje, w które gracze będą się zagrywać w najbliższym czasie. Najważniejszym tytułem całego eventu była oczywiście kolejna część cyklu Assassin's Creed. Najnowsza część nosi podtytuł Valhalla i przenosi nas oczywiście do brutalnego świata skandynawskich wikingów. W oczekiwaniu na premiery najnowszych gier, gracze zostali uraczeni zabawnym błędem, do którego doszło na linii produkcyjnej gadżetów związanych z Ubisoftem.

Gry z bugami, gadżety z bugami

Gry od studia Ubisoft od lat charakteryzują się dużą ilością glitchy, bugów i innego rodzaju błędów. Sytuację poprawiają łatki wychodzące po premierze tytułu, jednak najwierniejsi fani, którzy grają w kolejne części gier z serii Assassin’s Creed czasami ze złością zgrzytają zębami. Do francuskiej firmy przylgnęła na dobre łatka związana z niezbyt starannym wykończeniem swoich produkcji. Najnowszy błąd na linii produkcyjnej, tym razem gadżetów, idealnie wpisał się w tę zasadę.

Błąd w projekcie. Fani Ubisoftu zachwyceni

Za projekt felernego kubka odpowiada Ubisoft wraz z chińskim producentem gadżetów Sheepedia. Gotowy, wadliwy produkt został udostępniony na Twitterze przez analityka firmy Niko Partners, Daniela Ahmada. Z powodu glitcha w rzeczywistości kubek został wyprodukowany z uchem wbudowanym od złej strony, co sprawia, że wartości użytkowe bardzo mocno spadają. Fani Ubisoftu zareagowali na taki projekt bardzo pozytywnie.

Wadliwy kubek obrandowany logiem Ubisoft.Wadliwy kubek obrandowany logiem Ubisoft.

Następny artykuł