Techgame.pl
virgin

Pixabay

Zaskakująca oferta sieci komórkowej. Dają nowym klientom do 100 GB darmowego internetu

2 Grudnia 2020

Autor tekstu:

Artur Łokietek

Udostępnij:

Po przejęciu Virgin Mobile przez Play w sierpniu tego roku, nowi abonenci mogą liczyć na zaskakującą ofertę. Zupełnie za darmo można zyskać nawet 100 GB darmowego internetu. To nie jedyna aktualna promocja od polskich operatorów.

  • Virgin Mobile został przejęty przez sieć Play

  • Operator oferuje nową promocję - 100 GB na 100 dni

  • Konkurencja również zaczyna przedstawiać swoje świąteczne oferty

Do tej pory Virgin nie oferowało żadnych promocji powodujących opad szczęki. Wszystko się jednak zmienia za sprawą nowej oferty, która pojawiła się niedawno, po przejęciu operatora przez sieć "fioletowych". Zyskać można sporo darmowego internetu.

Virgin oferuje darmowy internet

Virgin zostało niedawno przejęte przez Play i okazuje się to najpewniej dobrą wiadomością dla wszystkich klientów tego operatora. W końcu postanowiono przygotować zaskakującą ciekawą ofertę, których do tej pory aż tylu nie mogliśmy uświadczyć. W końcu oferta Virgin powinna teraz zostać całkiem nieźle "dopieszczona". 

Do tej pory jedną z najbardziej popularnych ofert była bez limitu z dodatkowymi 30 GB internetu na miesiąc za 30 złotych. Choć sama w sobie zła nie jest, to jednak odstawała od części konkurencji. Dlatego Play postanowił zaoferować naprawdę fajną opcję, szczególnie dla tych, którzy internet w smartfonie mieć po prostu muszą.

Tym razem chodzi o dodatkowe, zupełnie darmowe 100 GB internetu. Pakiet będzie ważny przez kolejne 100 dni, aż do wiosny, czyli 31 marca 2021 roku. Kluczowe tu może okazać się dobre gospodarowanie naszymi internetowymi zasobami, gdyż po użyciu pakietu nie aktywujemy go ponownie. 

Jak aktywować pakiet?

Skorzystanie z nowej promocji jest bajecznie proste, jednak wymaga od nas bycia nowym klientem sieci Virgin, czyli kupienia startera. Możemy tego dokonać przez internet, ale też w sklepie. Później należy aktywować numer za pomocą wykonania jednego, pierwszego połączenia.

Później należy aktywować sam pakiet. Możemy tego dokonać na trzy różne sposoby - wybrać numer *222*100#, za pomocą aplikacji mobilnej lub strony internetowej (po uprzednim zalogowaniu się). Taki pakiet, jak już wspomnieliśmy, ważny jest do 31 marca 2021 roku. 

Przed paroma miesiącami Play kupił marki Virgin Mobile i Red Bull Mobile, jednak nie włączył ich pod wspólny szyld "Play". Virgin Mobile jest ofertą komplementarną do oferty Play, widzimy wiele synergii które wzmocnią obie marki na poziomie ofertowym, komunikacyjnym i dystrybucyjnym. Planujemy dalej rozwijać tę markę i zwiększać jej udziały rynkowe zarówno w segmencie na kartę, jak i na abonament - tak decyzję wyjaśniał CEO Play Jean Marc Harion.

Konkurencja nie pozostaje obojętna

Zbliżają się święta, więc polscy operatorzy będą kusić nas w najbliższym czasie różnymi ofertami. Świąteczny szał rozpoczął już teraz T-mobile, który oferuje niezwykle dziwaczny, jednak całkiem atrakcyjny kalendarz adwentowy dostępny pod tym adresem. Codziennie należy wchodzić na stronę i sprawdzać oferty przygotowane przez operatora. 

Jeżeli interesujecie się jednak nowymi smartfonami, a w szczególności LG Velvet, to warto zainteresować się świąteczną ofertą Plusa. Operator, przy zakupie wspomnianego urządzenia, oferuje zwrot cashback w wysokości 400 złotych. Oferta jest ważna do końca grudnia, zaś w celu zdobycia zwrotu należy zarejestrować nasz zakup do 5 stycznia 2021 roku.

Podobne artykuły

Astronauci na ISS

Technologie

Załoga misji Crew-1 powróciła na Ziemię. Wielki sukces SpaceX i NASA

Czytaj więcej >
London City Airport

Technologie

London City Airport wprowadza rewolucyjną technologię. Pierwsze duże lotnisko z cyfrową wieżą kontroli

Czytaj więcej >
Smartfon Cat S42 H+

Technologie

Idealne w czasie pandemii. Antybakteryjne smartfony już w sklepach

Czytaj więcej >
Smart

Technologie

Bielizna monitorująca nasz organizm. Inteligentne majtki wchodzą na rynek

Czytaj więcej >
Oculus Quest 2

Technologie

Gogle Oculus Quest 2 bez obowiązkowej integracji z Facebookiem. Prywatność jednak kosztuje

Czytaj więcej >
Mars

Technologie

Znamy datę lądowania nowego łazika na Marsie. Chiny idą jak burza

Czytaj więcej >