Techgame.pl
Warframe

warframe.com/media

W co grać w wakacje? 7 rewelacyjnych i darmowych gier

8 Lipca 2021

Autor tekstu:

Kuba Wieloch

Udostępnij:

Najlepsze darmowe gry na wakacje

Jak się pewnie domyślacie, na rynku jest już pokaźna ilość przyzwoitych i darmowych gier, jednak trzeba do nich dotrzeć, a przy okazji przekopać się przez to mniej ciekawe tytuły. Postanowiliśmy ułatwić Wam to zadanie i przygotowaliśmy listę ciekawych gier free-to-play.

Hearthstone

Hearthstone to jedna z najlepszych, jeżeli nie najlepsza darmowa karcianka na rynku. Od premiery tej gry minęło już 7 lat i nadal stoi ona na bardzo przyzwoitym poziomie. W międzyczasie do gry dodano interesujące tryby, jak chociażby Battlegrounds, które są Blizzardow-ą odpowiedzią na popularne rok temu auto chessy. Jeśli nadal nie graliście w ten, tytuł, to koniecznie go wypróbujcie. Tym bardziej, że niedawno firma wprowadziła wiele bonusów dla powracających i nowych graczy, także próg wejścia jest zdecydowanie niższy niż kilka lat temu.

Warframe

Warframe to bardzo ciekawa trzeciosobowa gra akcji. Ten kooperacyjny lootershooter doczekał się już wielu rozbudowanych aktualizacji i pokaźnej i oddanej bazy fanów. Jeśli lubicie gry akcji, których głównym celem jest przyjemny grind na losowo generowanych mapach, to zdecydowanie macie pozycję do nadrobienia.

CS:GO

Tej gry chyba nikomu nie trzeba przedstawiać. Counter Strike: Global Offensive od 3 lat działa w oparciu o model free-to-play. Ma to swoje wady jak i zalety. Z jednej strony, każdy może zebrać grupę znajomych i zacząć swoją przygodę w tym legendarnym już team shooterze. Z drugiej jednak strony, bez kolegów jesteśmy skazani na grę z losowymi graczami, którzy niestety bardzo często okazują się być zabijającymi rozrywkę cheaterami.

The Awesome Adventures of Captain Spirit

Jeśli graliście w Life is Strange to The Awesome Adventures of Captain Spirit jest dla Was pozycją obowiązkową. Jeśli nie graliście, to tym bardziej zagrajcie w ten tytuł. Ta krótka gra przygodowa jest w rzeczywistości wstępem do 2 części Life is Strange, poruszą krótką i wzruszającą historię pewnego chłopca. Tytuł zachwyca sprawnie poprowadzoną fabułą na najwyższym, filmowym wręcz poziomie.

War Thunder

W poprzednim zestawieniu uwzględniliśmy grę World of Tanks, tak więc zbrodnią byłoby nie wspomnieć tym razem o War Thunderze. Tematyka tych tytułów jest dość podobna, ot symulator pojazdów wojennych. War Thunder jednak jest znacznie bardziej rozbudowany, mamy tu do dyspozycji sterowanie lotnictwem, śmigłowcami, wojskiem lądowym oraz marynarką wojenną. Trzeba tu dodać, że ten tytuł bardzo dba o odwzorowania realiów wojennych.

Apex Legends

Apex Legends szturmem skradł serca graczy w 2019 roku. Przez krótki czas był to najpopularniejszy ze wszystkich przedstawicieli battle royale. Rzecz jasna “moda” na ten tytuł już dawno przeminęła, aczkolwiek nadal gromadzi on sporą liczbę oddanych graczy.

Star Wars: The Old Republic

Star Wars: The Old Republic wkrótce skończy 10 lat. Ta gra MMORPG usytuowana w świecie Gwiezdnych Wojen miała być prawdziwym gamechangerem na rynku i zdjąć z tronu World of Warcraft. Po wielu latach wiemy, że studio BioWare musiało obejść się ze smakiem, aczkolwiek SWTOR nadal jest bardzo przyzwoitym, a co najważniejsze darmowym tytułem. Gra jest nadal aktualizowana i już nie długo na serwerach pojawi się dodatek Legacy of The Sith.

Podobne artykuły

gamerka

Gry

Wynajmij dziewczynę do grania. Za pieniądze zagrasz z każdą dzięki specjalnemu serwisowi

Czytaj więcej >
Anthem

Gry

Bioware ma plany naprawienia Anthem. Szykuje się wielkie odświeżenie gry.

Czytaj więcej >
Death stranding plakat

Gry

Death Stranding zmierza na PC! Znamy datę premiery, cenę i dodatki pre-order

Czytaj więcej >
doom mod covid

Gry

Powstał mod do Dooma, w którym zarażamy demony koronawirusem

Czytaj więcej >
humble capcom mega bundle

Gry

Ruszył Humble Capcom MEGA Bundle! Za grosze możecie zdobyć świetne gry

Czytaj więcej >
meat mmo plakat

Gry

M.E.A.T: Raper Słoń tworzy grę MMO

Czytaj więcej >