CoD Warzone 200 graczy aktualizacja
Źródło: materiały prasowe

Mnóstwo nowości w Call of Duty: Warzone. Twórcy pokazują zwiastuny Verdansk Air i Starter Pack

Artur ŁokietekArtur Łokietek
1 Lipca 2020

Call of Duty: Warzone dostało dziś ogrom nowej zawartości. Twórcy podzielili się z graczami zwiastunami nowości. Po ściągnięciu kolejnej masywnej aktualizacji będziemy mogli m.in. brać udział w potyczkach na aż 200 osób.

Call of Duty: Warzone szturmem zdobyło miejsce na podium najbardziej popularnych gier battle royale. Dziś dodano mnóstwo nowej zawartości.

Jeszcze większe bitwy

Call of Duty: Warzone doczekało się zapowiadanej od jakiegoś czasu aktualizacji przedstawiającej nam zwiększenie limitu graczy aż do 200 osób! Oprócz tak wielkiej liczby graczy ma mapie, dostaliśmy również m.in nowe kontrakty, dodatkowego operatora i broń. Część z nowości w postaci choćby nowej mapy, jest dostępnych dla posiadaczy pełnej wersji Call of Duty Modern Warfare. Warto tu jednak wspomnieć, że tryb dla 200 graczy jest wydarzeniem czasowym, tak więc warto skorzystać, póki jest. Nowe kontrakty zawierają kontrakt "Supply Run", dzięki któremu po dotarciu do sklepu w wyznaczonym czasie będziemy mogli zdobyć zniżkę.

Warzone i mnóstwo nowości

Infinity Ward przedstawiło również nową atrakcję - zrzuty stroju Juggernaut, dzięki któremu każdy gracz będzie mógł poczuć się jeszcze bardziej niezniszczalnie. Choć nie wszyscy przepadamy za monetyzacją gier multiplayer, do CoD Warzone wprowadzono nowy pakiet "Starter Pack" gwarantujący nam dostęp do nowej broni, skórek, bonusów doświadczenia i jednego operatora w cenie 4,99 dolarów. Nowa aktulizacja stawia jednak spore wymagania - do jej pobrania potrzebne jest nam kolejne 22-36 GB wolnego miejsca na PCtach. To ponowny cios dla graczy, którzy od jakiegoś czasy krytykują produkcję za to, że zabiera na dysku tyle miejsca, że nie mieszczą się tam żadne inne gry.

Jak zwolnić miejsce w Warzone?

Złosili powiedzią, że najlepiej jest odinstalować grę. Inifnity Ward zdecydowało się pomóc wszystkim tym, którzy cierpią z powodu niedostaktu miejsca na swoich SSD czy HDD. Kompletny poradnik, co należy zrobić, znajdziecie na oficjalnej stronie pod tym adresem. Warto jednak wspomnieć, że zakłada on odinstalowywanie niepotrzebnej zawartości w postaci choćby dodatkowej zawartości.

Następny artykuł