Chuck Norris w świątecznej wiosce World of Tanks
Źródło: youtube.com/WorldofTanksPolska/kadr z filmu

Do World of Tanks trafił wyjątkowy gość. Rusza świąteczne wydarzenie

Łukasz KopcińskiŁukasz Kopciński
6 Grudnia 2020

Legenda filmów akcji, popularnego serialu oraz żartów o kopaniu z pół obrotu zawitała do wirtualnego świata czołgów. Producenci World of Tanks przy okazji świątecznego wydarzenia zatrudnili Chucka Norrisa. Wiąże się to z wyznaczeniem wielu misji dla graczy, których wypełnienie zagwarantuje ciekawe upominki.

 • Chuck Norris został świątecznym ambasadorem World of Tanks
 • Aktor obdaruje graczy wieloma upominkami związanymi z jego osobą
 • Przez miesiąc na użytkowników czekać będzie masa klimatycznych atrakcji
 • Zlecone zostaną dziesiątki misji oraz specjalne wydarzenie z atrakcyjnymi nagrodami

Chuck Norris stanie na straży właściwego przebiegu świąt Bożego Narodzenia w świecie World of Tanks. Kultowy Strażnik Teksasu przy okazji tego wyjątkowego czasu będzie rozdawał specjalne misje graczom.

Pierwszy poważny spór o Marsa. Niewiarygodne zapędy Elona Muska mogą być powstrzymanePierwszy poważny spór o Marsa. Niewiarygodne zapędy Elona Muska mogą być powstrzymaneCzytaj dalej

Norris niczym Św. Mikołaj obsypie użytkowników prezentami

W ramach nagród dostaniemy małe pudełka, wyjątkowy styl 2D oraz postać Norrisa w roli dowódcy. 5 wykonanych zadań odblokuje dostęp do Miejsca Chucka. Za 11 otrzymamy napisy na czołg, 19 przyniesie naklejki, a 23 to już pełne malowanie pojazdu.

Zobacz także:Wielki bank ostrzega klientów. Zdecydowano o ograniczeniach

Do najbardziej prestiżowych zdobyczy należą Chuck Norris jako dowódca oraz okolicznościowy medal. Aby zostały przypisane do konta gracza, trzeba będzie ukończyć odpowiednio 27 i 32 misje.

Dowódca Norris będzie dysponował trzema umiejętnościami: Szóstym zmysłem, Naprawą oraz Braterstwem broni (atut zerowy). Czwartą będzie można odblokować wedle uznania.

Zobacz także:"Rolnik szuka żony": Nagranie wystarczyło, by posypały się pytania o ciążę Marty

Iście świąteczną atmosferę poczujemy dzięki nowym dużym dekoracjom. Można je zdobyć, wymieniając skorupki lub znajdując w pudełkach. Poza walorami estetycznymi po umieszczeniu w garażu przyznają one wzrost z kredytów płynących z bitew losowych o 2,5 procent.

Stare telewizory oraz meble z PRL mogą być warte fortunę. Niewielu Polaków wie, ile można zarobić na domowym sprzęcieStare telewizory oraz meble z PRL mogą być warte fortunę. Niewielu Polaków wie, ile można zarobić na domowym sprzęcieCzytaj dalej

Dodatkowo poprzez dekoracje rozwijać można poziom świątecznej atmosfery. Już na pierwszym otrzymuje się kilka podarunków. Na początku rozdawane są Niemiecki niszczyciel czołgów IV poziomu Pz.Sfl. IC, wraz z w pełni wyszkoloną załogą dla tej klasy, slot w garażu, pudełka, skorupki oraz Ładunek Antyduplikatora.

Świąteczną atmosferę można budować aż do dziesięciu poziomów. Na końcu tej drogi czekają oczywiście najatrakcyjniejsze upominki. Wpadają wtedy medal, odznaka, styl, liczne fragmenty, śnieżynka, album i inne.

Teksty wybrane dla Ciebie:

Norris to prawdziwa legenda kina akcji

Chucka Norrisa najmłodsi gracze World of Tanks mogą jednak nie kojarzyć. To zdecydowanie ukłon w stronę dojrzalszej społeczności. Legendarny serial “Strażnik Teksasu” największą sławą cieszył się przecież w latach 90-tych. W Polsce można go obejrzeć do dziś, za sprawą telewizyjnej Czwórki oraz kanału TNT.

Aktor występował nie tylko w produkcjach telewizyjnych. Nie mniejszą sławę przyniosły mu także role w filmach przed nakręceniem Strażnika. Najszerzej znane są serie Zaginiony w akcji oraz Delta Force. To również leciwe tytuły z lat 80-tych i wczesnych 90-tych.

Uwaga, bank PKO ostrzega przed oszustami. Klienci mogą stracić pieniądzeUwaga, bank PKO ostrzega przed oszustami. Klienci mogą stracić pieniądzeCzytaj dalej

XXI wiek nie przyniósł już celebrycie wielu serialowych czy filmowych angażów. Za najgłośniejszy w ostatnich latach występ na wielkim ekranie uznać wypada Niezniszczalnych 2 z 2012 roku.

Franczyza zasłynęła z zatrudniania największych gwiazd kina akcji do ról twardzieli w kolejnych wybuchowych odsłonach serii. Norris na planie Niezniszczalnych spotkał się z takimi sławami jak Sylvester Stallone, Jason Statham, Jean-Claude Van Damme, Arnold Schwarzenegger oraz Jet Li.

Wracając jednak do uniwersum czołgów, świąteczne wydarzenie startuje 9 grudnia i potrwa do 11 stycznia 2021 roku. Ponadto szykowany jest bonusowy blok, który wystartuje w momencie finiszu właściwego świętowania.

Zobacz także w naszych serwisach:

 1. Nie żyje trzykrotny olimpijczyk. Polscy fani sportu pogrążyli się w żałobie
 2. Piorunujący trik Gessler na smażenie placków ziemniaczanych
 3. PlayStation właśnie skończyło 26 lat. W co graliście na legendarnej konsoli?
 4. Sony rozpoczyna prace nad PlayStation 5 Pro? Internauci odkryli coś zaskakującego
 5. Nie graliście w pierwszą część Wiedźmina? Dziś można ją zgarnąć za darmo, wiemy gdzie
 6. "Łódź. Znaleziono zwłoki zamordowanej kobiety w parku, pies był jedynym świadkiem "
 7. ZUS ujawnił banalny sposób na zwiększenie swojej emerytury

Następny artykuł