Techgame.pl
Chuck Norris w świątecznej wiosce World of Tanks

youtube.com/WorldofTanksPolska/kadr z filmu

Do World of Tanks trafił wyjątkowy gość. Rusza świąteczne wydarzenie

6 Grudnia 2020

Autor tekstu:

Łukasz Kopciński

Udostępnij:

Legenda filmów akcji, popularnego serialu oraz żartów o kopaniu z pół obrotu zawitała do wirtualnego świata czołgów. Producenci World of Tanks przy okazji świątecznego wydarzenia zatrudnili Chucka Norrisa. Wiąże się to z wyznac

  • Chuck Norris został świątecznym ambasadorem World of Tanks

  • Aktor obdaruje graczy wieloma upominkami związanymi z jego osobą

  • Przez miesiąc na użytkowników czekać będzie masa klimatycznych atrakcji

  • Zlecone zostaną dziesiątki misji oraz specjalne wydarzenie z atrakcyjnymi nagrodami

Chuck Norris stanie na straży właściwego przebiegu świąt Bożego Narodzenia w świecie World of Tanks. Kultowy Strażnik Teksasu przy okazji tego wyjątkowego czasu będzie rozdawał specjalne misje graczom.

Norris niczym Św. Mikołaj obsypie użytkowników prezentami 

W ramach nagród dostaniemy małe pudełka, wyjątkowy styl 2D oraz postać Norrisa w roli dowódcy. 5 wykonanych zadań odblokuje dostęp do Miejsca Chucka. Za 11 otrzymamy napisy na czołg, 19 przyniesie naklejki, a 23 to już pełne malowanie pojazdu. 

Iście świąteczną atmosferę poczujemy dzięki nowym dużym dekoracjom. Można je zdobyć, wymieniając skorupki lub znajdując w pudełkach. Poza walorami estetycznymi po umieszczeniu w garażu przyznają one wzrost z kredytów płynących z bitew losowych o 2,5 procent.

Dodatkowo poprzez dekoracje rozwijać można poziom świątecznej atmosfery. Już na pierwszym otrzymuje się kilka podarunków. Na początku rozdawane są Niemiecki niszczyciel czołgów IV poziomu Pz.Sfl. IC, wraz z w pełni wyszkoloną załogą dla tej klasy, slot w garażu, pudełka, skorupki oraz Ładunek Antyduplikatora. 

Świąteczną atmosferę można budować aż do dziesięciu poziomów. Na końcu tej drogi czekają oczywiście najatrakcyjniejsze upominki. Wpadają wtedy medal, odznaka, styl, liczne fragmenty, śnieżynka, album i inne.

 Norris to prawdziwa legenda kina akcji 

Chucka Norrisa najmłodsi gracze World of Tanks mogą jednak nie kojarzyć. To zdecydowanie ukłon w stronę dojrzalszej społeczności. Legendarny serial “Strażnik Teksasu” największą sławą cieszył się przecież w latach 90-tych. W Polsce można go obejrzeć do dziś, za sprawą telewizyjnej Czwórki oraz kanału TNT. 

Aktor występował nie tylko w produkcjach telewizyjnych. Nie mniejszą sławę przyniosły mu także role w filmach przed nakręceniem Strażnika. Najszerzej znane są serie Zaginiony w akcji oraz Delta Force. To również leciwe tytuły z lat 80-tych i wczesnych 90-tych.

XXI wiek nie przyniósł już celebrycie wielu serialowych czy filmowych angażów. Za najgłośniejszy w ostatnich latach występ na wielkim ekranie uznać wypada Niezniszczalnych 2 z 2012 roku.  

Franczyza zasłynęła z zatrudniania największych gwiazd kina akcji do ról twardzieli w kolejnych wybuchowych odsłonach serii. Norris na planie Niezniszczalnych spotkał się z takimi sławami jak Sylvester Stallone, Jason Statham, Jean-Claude Van Damme, Arnold Schwarzenegger oraz Jet Li.

Wracając jednak do uniwersum czołgów, świąteczne wydarzenie startuje 9 grudnia i potrwa do 11 stycznia 2021 roku. Ponadto szykowany jest bonusowy blok, który wystartuje w momencie finiszu właściwego świętowania.

Podobne artykuły

gamerka

Gry

Wynajmij dziewczynę do grania. Za pieniądze zagrasz z każdą dzięki specjalnemu serwisowi

Czytaj więcej >
Anthem

Gry

Bioware ma plany naprawienia Anthem. Szykuje się wielkie odświeżenie gry.

Czytaj więcej >
Death stranding plakat

Gry

Death Stranding zmierza na PC! Znamy datę premiery, cenę i dodatki pre-order

Czytaj więcej >
doom mod covid

Gry

Powstał mod do Dooma, w którym zarażamy demony koronawirusem

Czytaj więcej >
humble capcom mega bundle

Gry

Ruszył Humble Capcom MEGA Bundle! Za grosze możecie zdobyć świetne gry

Czytaj więcej >
meat mmo plakat

Gry

M.E.A.T: Raper Słoń tworzy grę MMO

Czytaj więcej >