Chuck Norris w świątecznej wiosce World of Tanks
Źródło: youtube.com/WorldofTanksPolska/kadr z filmu

Do World of Tanks trafił wyjątkowy gość. Rusza świąteczne wydarzenie

Łukasz KopcińskiŁukasz Kopciński
6 Grudnia 2020

Legenda filmów akcji, popularnego serialu oraz żartów o kopaniu z pół obrotu zawitała do wirtualnego świata czołgów. Producenci World of Tanks przy okazji świątecznego wydarzenia zatrudnili Chucka Norrisa. Wiąże się to z wyznaczeniem wielu misji dla graczy, których wypełnienie zagwarantuje ciekawe upominki.

  • Chuck Norris został świątecznym ambasadorem World of Tanks
  • Aktor obdaruje graczy wieloma upominkami związanymi z jego osobą
  • Przez miesiąc na użytkowników czekać będzie masa klimatycznych atrakcji
  • Zlecone zostaną dziesiątki misji oraz specjalne wydarzenie z atrakcyjnymi nagrodami

Chuck Norris stanie na straży właściwego przebiegu świąt Bożego Narodzenia w świecie World of Tanks. Kultowy Strażnik Teksasu przy okazji tego wyjątkowego czasu będzie rozdawał specjalne misje graczom.

Norris niczym Św. Mikołaj obsypie użytkowników prezentami

W ramach nagród dostaniemy małe pudełka, wyjątkowy styl 2D oraz postać Norrisa w roli dowódcy. 5 wykonanych zadań odblokuje dostęp do Miejsca Chucka. Za 11 otrzymamy napisy na czołg, 19 przyniesie naklejki, a 23 to już pełne malowanie pojazdu.

Iście świąteczną atmosferę poczujemy dzięki nowym dużym dekoracjom. Można je zdobyć, wymieniając skorupki lub znajdując w pudełkach. Poza walorami estetycznymi po umieszczeniu w garażu przyznają one wzrost z kredytów płynących z bitew losowych o 2,5 procent.

Dodatkowo poprzez dekoracje rozwijać można poziom świątecznej atmosfery. Już na pierwszym otrzymuje się kilka podarunków. Na początku rozdawane są Niemiecki niszczyciel czołgów IV poziomu Pz.Sfl. IC, wraz z w pełni wyszkoloną załogą dla tej klasy, slot w garażu, pudełka, skorupki oraz Ładunek Antyduplikatora.

Świąteczną atmosferę można budować aż do dziesięciu poziomów. Na końcu tej drogi czekają oczywiście najatrakcyjniejsze upominki. Wpadają wtedy medal, odznaka, styl, liczne fragmenty, śnieżynka, album i inne.

Norris to prawdziwa legenda kina akcji

Chucka Norrisa najmłodsi gracze World of Tanks mogą jednak nie kojarzyć. To zdecydowanie ukłon w stronę dojrzalszej społeczności. Legendarny serial “Strażnik Teksasu” największą sławą cieszył się przecież w latach 90-tych. W Polsce można go obejrzeć do dziś, za sprawą telewizyjnej Czwórki oraz kanału TNT.

Aktor występował nie tylko w produkcjach telewizyjnych. Nie mniejszą sławę przyniosły mu także role w filmach przed nakręceniem Strażnika. Najszerzej znane są serie Zaginiony w akcji oraz Delta Force. To również leciwe tytuły z lat 80-tych i wczesnych 90-tych.

XXI wiek nie przyniósł już celebrycie wielu serialowych czy filmowych angażów. Za najgłośniejszy w ostatnich latach występ na wielkim ekranie uznać wypada Niezniszczalnych 2 z 2012 roku.

Franczyza zasłynęła z zatrudniania największych gwiazd kina akcji do ról twardzieli w kolejnych wybuchowych odsłonach serii. Norris na planie Niezniszczalnych spotkał się z takimi sławami jak Sylvester Stallone, Jason Statham, Jean-Claude Van Damme, Arnold Schwarzenegger oraz Jet Li.

Wracając jednak do uniwersum czołgów, świąteczne wydarzenie startuje 9 grudnia i potrwa do 11 stycznia 2021 roku. Ponadto szykowany jest bonusowy blok, który wystartuje w momencie finiszu właściwego świętowania.

Następny artykuł