World of Warcraft uroczystość żałobna
Źródło: Twitter - /DotesRld/status/1278773533951303682/photo/1

Nie żyje jeden z najbardziej znanych streamerów World of Warcraft. Gracze oddają mu hołd

Artur ŁokietekArtur Łokietek
3 Lipca 2020

Jeden z najbardziej znanych streamerów World of Warcraft nie żyje - tę informację potwierdzili jego znajomi. Mężczyzna miał zaledwie 31 lat. Jego śmierć odbiła się głośnym echem wśród graczy WoWa, któzy uczcili pamięć zmarłego kolegi.

Nie zyje jeden z najlepszych graczy World of Warcraft. Byron „Reckful” Bernstein miał zaledwie 31 lat.

Jeden z najbardziej znanych graczy w WoW

Byron „Reckful” Bernstein wsławił się jako streamer legendarnego MMO od Blizzarda, czyli World of Warcraft. Wsławił się przede wszystkim kapitalnymi umiejętnościami walki z innymi graczami w trybie PvP. W WoWie działał od 2009 roku, a przez sześć sezonów miał najwięcej punktów w rankingu PvP. Jednak w pewnym momencie jego konto zostało zbanowane, rzekomo na współdzielenie go z innymi graczami, jednak Byron wielokrotnie odpierał te zarzuty. Porzucił WoWa na dobre i zajął się m.in. Hearthstone.

Obrazy techgame

Nie żyje znany streamer

Byron „Reckful” Bernstein na swoich streamach zazwyczaj jawił się jako pełna energii osoba, jednak w życiu prywatnym zmagał się z cieżką depresją. "Myślałem, że mojej depresji nie da się wyleczyć... to mnie zatrzymało. Uwierzcie, że zmiana jest możliwa, nie jesteście uwięzieni w tej rzeczywistości: - pisał na swoim Twitterze parę lat temu. Ostatnie posty na jego profilu w serwisie społecznościowym są bardzo niepokojące. Niektórzy uważają, że w ostatnim czasie zmagał się z bardzo poważnym epizodem, w jednym z tweetów oświadczył on się wręcz swojej dziewczynie. Byron „Reckful” Bernstein popełnił wczoraj samobójstwo.

Na wieść o śmierci Byrona, wielu graczy zdecydowało się na memoriał wewnątrz gry od której zaczęła się jego kariera. Na wydarzeniu pojawiło się wielu graczy, którzy oddali się uroczystościom żałobnym.

Zobacz także:

  1. Hyper Scape - darmowe battle royale od Ubisoftu. Mamy zwiastun i pierwsze informacje
  2. Nie tylko Wiedźmin. Powstaje kolejna gra na podstawie polskiego cyklu fantasy
  3. Jaka jest najpopularniejsza gra na Steam? Sea of Thieves wciąż święci triumfy
  4. Fani Fallout będą zadwoleni. Powstanie serial na podstawie gryNastępny artykuł