World of Warcraft uroczystość żałobna
Źródło: Twitter - /DotesRld/status/1278773533951303682/photo/1

Nie żyje jeden z najbardziej znanych streamerów World of Warcraft. Gracze oddają mu hołd

Artur ŁokietekArtur Łokietek
3 Lipca 2020

Jeden z najbardziej znanych streamerów World of Warcraft nie żyje - tę informację potwierdzili jego znajomi. Mężczyzna miał zaledwie 31 lat. Jego śmierć odbiła się głośnym echem wśród graczy WoWa, któzy uczcili pamięć zmarłego kolegi.

Nie zyje jeden z najlepszych graczy World of Warcraft. Byron „Reckful” Bernstein miał zaledwie 31 lat.

Jeden z najbardziej znanych graczy w WoW

Byron „Reckful” Bernstein wsławił się jako streamer legendarnego MMO od Blizzarda, czyli World of Warcraft. Wsławił się przede wszystkim kapitalnymi umiejętnościami walki z innymi graczami w trybie PvP. W WoWie działał od 2009 roku, a przez sześć sezonów miał najwięcej punktów w rankingu PvP. Jednak w pewnym momencie jego konto zostało zbanowane, rzekomo na współdzielenie go z innymi graczami, jednak Byron wielokrotnie odpierał te zarzuty. Porzucił WoWa na dobre i zajął się m.in. Hearthstone.

Obrazy techgame

Nie żyje znany streamer

Byron „Reckful” Bernstein na swoich streamach zazwyczaj jawił się jako pełna energii osoba, jednak w życiu prywatnym zmagał się z cieżką depresją. "Myślałem, że mojej depresji nie da się wyleczyć... to mnie zatrzymało. Uwierzcie, że zmiana jest możliwa, nie jesteście uwięzieni w tej rzeczywistości: - pisał na swoim Twitterze parę lat temu. Ostatnie posty na jego profilu w serwisie społecznościowym są bardzo niepokojące. Niektórzy uważają, że w ostatnim czasie zmagał się z bardzo poważnym epizodem, w jednym z tweetów oświadczył on się wręcz swojej dziewczynie. Byron „Reckful” Bernstein popełnił wczoraj samobójstwo.

Na wieść o śmierci Byrona, wielu graczy zdecydowało się na memoriał wewnątrz gry od której zaczęła się jego kariera. Na wydarzeniu pojawiło się wielu graczy, którzy oddali się uroczystościom żałobnym.

Następny artykuł