Techgame.pl
Apple Marina Bay Sands - nowy sklep Apple w Singapurze

Materiały prasowe

Apple wybudowało sobie pływającą świątynie. Niesamowita budowla giganta technologicznego

27 Sierpnia 2020

Autor tekstu:

Stanisław Janowski

Udostępnij:

Apple nie zawodzi. Mimo małego kryzysu wywołanego pandemią koronawirusa, firma pokazuje, że nie straciła swojego polotu, jeżeli chodzi o prezentację swoich produktów.

Apple Marina Bay Sands to miejsce w Singapurze, w którym stanął jeden z najbardziej spektakularnych sklepów firmy zarządzanej przez Tima Cooka.

Czy to łódź podwodna? Czy to UFO?

Apple do tematu otwierania nowego sklepu w Singapurze podeszło w bardzo twórczy sposób. W zatoce Marina Bay Sands stanął budynek... sfera... kulisty obiekt, który swoim wyglądem przypomina bardziej statek kosmiczny, niż sklep. Jest to przy okazji trzeci największy sklep Apple w Singapurze (zaraz po tym znajdującym się na Orchard Road oraz Apple Jewel Changi Airport). Firma z Cupertino słynie z lekkiej ekstrawaganckości, jeżeli chodzi o swoje budynki. W tym ostatnim, mieszczącym się w porcie lotniczym znajduje się chociażby największy wodospad znajdujący się wewnątrz budynku.

Reklama na wieki

Lokalizacja nowego obiektu Apple nie jest przypadkowa. Usytuowany on został na tle legendarnej panoramy centrum Singapuru i z pewnością od teraz sklep ten będzie obecny na wielu pamiątkowych zdjęciach i pocztówkach właśnie z tym widokiem. Szczególnie nocą cała instalacja prezentuje się niesamowicie widowiskowo.

Apple Marina Bay Sands jest 512 sklepem tego giganta technologicznego na całym świecie. Na razie firma nie poinformowała, jak budynek prezentuje się w środku, ale patrząc na obiekt z zewnątrz możemy się spodziewać, że wnętrze również będzie robiło piorunujące wrażenie. Na chwile obecną nie wiadomo, kiedy sklep zostanie otwarty, jednak film promocyjny, który na swoim Twitterze zamieścił portal MacRumors informuje, że będzie miało to miejsce “już niedługo”.

Stanisław Janowski

Wydawca portalu Techgame. Z wykształcenia dziennikarz i kulturoznawca. Wcześniej parałem się dziennikarstwem radiowym, teraz głównie działam w Internecie. Miłośnik retro-technologii i nowych smartfonów. W wolnych chwilach rozmawiam z Google Home.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@techgame.pl

Podobne artykuły

Najprzydatniejsze skróty klawiszowe

Technologie

Najprzydatniejsze skróty klawiszowe w systemie Windows 10

Czytaj więcej >
Jak przywrócić system Windows 10 do stanu początkowego?

Technologie

Jak przywrócić system Windows 10 do stanu początkowego?

Czytaj więcej >
Rakieta Długi Marsz 5B

Technologie

Chińska rakieta poza kontrolą. Wrak za kilkanaście dni spadnie na Ziemię

Czytaj więcej >
Astronauci na ISS

Technologie

Załoga misji Crew-1 powróciła na Ziemię. Wielki sukces SpaceX i NASA

Czytaj więcej >
London City Airport

Technologie

London City Airport wprowadza rewolucyjną technologię. Pierwsze duże lotnisko z cyfrową wieżą kontroli

Czytaj więcej >
Smartfon Cat S42 H+

Technologie

Idealne w czasie pandemii. Antybakteryjne smartfony już w sklepach

Czytaj więcej >