Techgame.pl
Apple

needpix.com

Usługa Apple One już w Polsce. Znamy oficjalne ceny, można zaoszczędzić sporo pieniędzy

31 Października 2020

Autor tekstu:

Kuba Wieloch

Udostępnij:

Polscy użytkownicy sprzętu Apple w końcu doczekali się premiery Apple One. 30 grudnia ruszyła oferta pakietu dla posiadaczy urządzeń na platformach: macOS, iOS, iPadOS, watchOS oraz tvOS. Abonament gwarantuje dostęp do wielu usług, takich jak gry, muzyka

Użytkownicy usług i sprzętu firmy Apple mają w końcu powód do radości. W kraju nad Wisłą ruszyła długo wyczekiwana usługa, a w zasadzie pakiet usług, czyli Apple One.

Apple One już w Polsce

Stanowi on bardzo ciekawą ofertę zarówno dla nowych użytkowników usług, jak i tych, którzy korzystali już z części nich. Trzeba przyznać też, że amerykańska firma skutecznie dostosowała ceny do polskiego rynku, bo cena usług jest niezwykle atrakcyjna.Tak więc polscy użytkownicy mają do wyboru dwie różne wersje abonamentu, skupiające się na kliencie indywidualnym lub kolektywnym.

Oferta "Dla Ciebie" i "Dla rodziny"

Pierwszą z ofert jest pakiet „Dla Ciebie”, który skierowany jest do indywidualnego klienta. Cena pakietu wynosi 24,99 zł miesięcznie. W ramach oferty otrzymujemy również dostęp do 50 GB przestrzeni w chmurze iCloud.

Drugą ofertą jest pakiet rodzinny, stworzony dla grupek do 6 osób. Cena pakietu „Dla rodziny” wynosi zaledwie 39,99 zł miesięcznie, co w przeliczeniu na jednostkę daje zaledwie 6,66 zł. Do tego użytkownicy otrzymują 200 GB wspólnej przestrzeni w chmurze iCloud.

Co więc wchodzi w pakiet usług Apple One?

Apple Music - Muzyczny serwis oferujący użytkownikom dostęp do utworów w formie streamingu. Usługa oferuje ponad 60 milionów utworów, playlist, składanek i wideoklipów, dostępnych bez zbędnych reklam.

Apple TV+ - usługa internetowego streamingu wideo. Pakiet ten stanowi odpowiedź amerykańskiego giganta, na konkurencyjne serwisy VOD, takie jak, chociażby Netflix czy HBO: GO

Apple Arcade – pakiet skierowany do graczy mobilnych. Usługa oferuje dostęp do wielu ciekawych i niezależnych gier stworzonych na system iOS. W ramach abonamentu użytkownicy mają możliwość przetestowania wielu produkcji dedykowanych dla sprzętu firmy Apple. Pula tytułów wciąż się powiększa, a rynek gier telefonicznych jest przez wielu uznawany za najbardziej prosperującą dziedzinę biznesu gamingowego.

Wirtualny Dysk iCloud – gigantyczna chmura danych, w których można bezpiecznie przechowywać określoną ilość plików.

Ile oszczędzamy przy zakupie Apple One?

Czas na małe podsumowanie, bo zapewne zastanawiacie się, czy wykupując dostęp do Apple One, rzeczywiście oszczędzacie. Okazuje się, że zakup wszystkich tych pakietów osobno jest znacznie droższa niż w przypadku wspólnej usługi.Przy zakupie pakietu „Dla Ciebie” oszczędzamy łącznie 49,97 zł, co jest kwotą sporą. Pozostaje więc pytanie, czy rzeczywiście potrzebujemy tych wszystkich usług?

Warto wypróbować

Na to pytanie ciężko jest odpowiedzieć, bo każdy ma inne preferencje. Na pewno warto przetestować usługę Apple One, aby przekonać się na własnej skórze.Warto się upewnić, czy nasz sprzęt ma możliwość obsługi pakietu Apple One. Usługa działa na iOS 14.1 oraz 14.2 beta.

Podobne artykuły

iPhone SE 2020 w różnych wariantach kolorystycznych

Technologie

Apple zaskoczyło wszystkich niską ceną. Budżetowy iPhone w ofercie giganta

Czytaj więcej >
dron w mieście

Technologie

We Włoszech drony krzyczą na ludzi na ulicy. Zaskakujący sposób kontrolowania kwarantanny

Czytaj więcej >
apple maps samochód

Technologie

Dobra wiadomość dla posiadaczy sprzętu Apple. Mapy pokażą miejsca gdzie można zrobić sobie test na obecność wirusa

Czytaj więcej >
budynek google

Technologie

Kontrowersyjny pomysł Google i Apple. Dane posiadaczy smartfonów pomogą w walce z wirusem

Czytaj więcej >
dostawa jedzenia

Technologie

Innowacyjna aplikacja pokaże temperaturę kuriera rozwożącego jedzenie

Czytaj więcej >
Najprzydatniejsze skróty klawiszowe

Technologie

Najprzydatniejsze skróty klawiszowe w systemie Windows 10

Czytaj więcej >