Apple
Źródło: needpix.com

Usługa Apple One już w Polsce. Znamy oficjalne ceny, można zaoszczędzić sporo pieniędzy

Kuba WielochKuba Wieloch
31 Października 2020

Polscy użytkownicy sprzętu Apple w końcu doczekali się premiery Apple One. 30 grudnia ruszyła oferta pakietu dla posiadaczy urządzeń na platformach: macOS, iOS, iPadOS, watchOS oraz tvOS. Abonament gwarantuje dostęp do wielu usług, takich jak gry, muzyka czy filmy

Użytkownicy usług i sprzętu firmy Apple mają w końcu powód do radości. W kraju nad Wisłą ruszyła długo wyczekiwana usługa, a w zasadzie pakiet usług, czyli Apple One.

Apple One już w Polsce


Stanowi on bardzo ciekawą ofertę zarówno dla nowych użytkowników usług, jak i tych, którzy korzystali już z części nich. Trzeba przyznać też, że amerykańska firma skutecznie dostosowała ceny do polskiego rynku, bo cena usług jest niezwykle atrakcyjna.
Tak więc polscy użytkownicy mają do wyboru dwie różne wersje abonamentu, skupiające się na kliencie indywidualnym lub kolektywnym.

Szalone aspiracje CD Projekt Red. Znamy przyczynę przesunięcia premiery Cyberpunk 2077, jest zaskakującaSzalone aspiracje CD Projekt Red. Znamy przyczynę przesunięcia premiery Cyberpunk 2077, jest zaskakującaCzytaj dalej

DZISIAJ GRZEJE:

1. Naukowcy odkryli niesamowitą planetę. “Druga Ziemia” przemierza samotnie kosmos

2. Drganie powieki jest ważnym sygnałem wysyłanym przez organizm. Na co może wskazywać?

Oferta "Dla Ciebie" i "Dla rodziny"


Pierwszą z ofert jest pakiet „Dla Ciebie”, który skierowany jest do indywidualnego klienta. Cena pakietu wynosi 24,99 zł miesięcznie. W ramach oferty otrzymujemy również dostęp do 50 GB przestrzeni w chmurze iCloud.

Wielki powrót World of Warcraft. Dodatek Shadowlands jeszcze się nie ukazał, a już bije rekordyWielki powrót World of Warcraft. Dodatek Shadowlands jeszcze się nie ukazał, a już bije rekordyCzytaj dalej


Drugą ofertą jest pakiet rodzinny, stworzony dla grupek do 6 osób. Cena pakietu „Dla rodziny” wynosi zaledwie 39,99 zł miesięcznie, co w przeliczeniu na jednostkę daje zaledwie 6,66 zł. Do tego użytkownicy otrzymują 200 GB wspólnej przestrzeni w chmurze iCloud.


Co więc wchodzi w pakiet usług Apple One?


Apple Music - Muzyczny serwis oferujący użytkownikom dostęp do utworów w formie streamingu. Usługa oferuje ponad 60 milionów utworów, playlist, składanek i wideoklipów, dostępnych bez zbędnych reklam.


Apple TV+ - usługa internetowego streamingu wideo. Pakiet ten stanowi odpowiedź amerykańskiego giganta, na konkurencyjne serwisy VOD, takie jak, chociażby Netflix czy HBO: GO


Apple Arcade – pakiet skierowany do graczy mobilnych. Usługa oferuje dostęp do wielu ciekawych i niezależnych gier stworzonych na system iOS. W ramach abonamentu użytkownicy mają możliwość przetestowania wielu produkcji dedykowanych dla sprzętu firmy Apple. Pula tytułów wciąż się powiększa, a rynek gier telefonicznych jest przez wielu uznawany za najbardziej prosperującą dziedzinę biznesu gamingowego.


Wirtualny Dysk iCloud – gigantyczna chmura danych, w których można bezpiecznie przechowywać określoną ilość plików.

Ile oszczędzamy przy zakupie Apple One?


Czas na małe podsumowanie, bo zapewne zastanawiacie się, czy wykupując dostęp do Apple One, rzeczywiście oszczędzacie. Okazuje się, że zakup wszystkich tych pakietów osobno jest znacznie droższa niż w przypadku wspólnej usługi.
Przy zakupie pakietu „Dla Ciebie” oszczędzamy łącznie 49,97 zł, co jest kwotą sporą. Pozostaje więc pytanie, czy rzeczywiście potrzebujemy tych wszystkich usług?

Warto wypróbować


Na to pytanie ciężko jest odpowiedzieć, bo każdy ma inne preferencje. Na pewno warto przetestować usługę Apple One, aby przekonać się na własnej skórze.
Warto się upewnić, czy nasz sprzęt ma możliwość obsługi pakietu Apple One. Usługa działa na iOS 14.1 oraz 14.2 beta.

Ubisoft sprawcą ogromnego zamieszania. Fani PlayStation wściekli, Xbox wygrywa starcie tytanówUbisoft sprawcą ogromnego zamieszania. Fani PlayStation wściekli, Xbox wygrywa starcie tytanówCzytaj dalej

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Wspaniała wiadomość dla setek tysięcy Polaków. Widmo powodzi nie będzie ich już straszyć
  2. Planujesz na obiad gołąbki? Pamiętaj o niezawodnych trickach naszych babc
  3. Ubisoft sprawcą ogromnego zamieszania. Fani PlayStation wściekli, Xbox wygrywa starcie tytanów
  4. Uwaga, Santander Bank Polska ostrzega przed oszustami. Pieniądze klientów są zagrożone, ważny szczegół
  5. Jak ogromny jest wszechświat? Nagranie wyjaśnia, ciężko sobie wyobrazić
  6. Nowy zakaz niebawem wejdzie w życie. WIR apeluje o zmianę decyzji, konsekwencje uderzą w rolników

Następny artykuł