Black Friday
Źródło: pixbay.com

Konsola Xbox One na Black Friday, już wiemy gdzie jej szukać. Można zaoszczędzić sporo pieniędzy

Gabriela SicińskaGabriela Sicińska
16 Listopada 2020

Święto zakupowe zbliża się wielkimi krokami. W piątek 27 listopada ruszą promocje w setkach sklepów. Miłośnicy technologii zawsze znajdą wówczas coś dla siebie. My proponujemy polowanie na konsolę Xbox One. Będzie w czym wybierać.

Black Friday to święto zakupów wszelakich, a Cyber Monday, który następuje zaledwie trzy dni później, to wielkie święto graczy. Wówczas weekend zaczyna się w piątek i trwa aż do poniedziałku włącznie. Oczywiście pod względem promocji, niekoniecznie należy to przekładać na obecność w pracy.


Polowanie na czarnopiątkowe okazje


Co prawda tradycja Black Friday zawędowała do Polski zaledwie kilka lat temu, już teraz wielu Polaków uważa ją za najlepsze „święto” w roku. Trudno się dziwić. Z roku na rok coraz więcej polskich sklepów oferuje wówczas setki produktów w promocyjnych cenach. Jest to idealny moment do upolowania na przykład nowej konsoli.


Oczywiście nikt nie chce odkrywać wszystkich kart przedwcześnie. Ceny większości przecenionych produktów nie są jeszcze znane, trudno więc zrobić ranking najlepszych pozycji. Jednak to, co sklepy rzucają na zachętę, już może wskazać nam kierunek, w którym będziemy podążać w następny piątek.

Bardzo niepokojące zjawisko dotyczy całego wszechświata. Naukowcy nie wierzą we własne odkrycieBardzo niepokojące zjawisko dotyczy całego wszechświata. Naukowcy nie wierzą we własne odkrycieCzytaj dalej


Konsole Microsoftu do zgarnięcia za „półdarmo”


Postanowiliśmy się przyjrzeć, które sklepy planują oferować konsole Xbox One w okazyjnych cenach. Premiera konsol nowej generacji to idealny moment na rozejrzenie się za urządzeniami z właśnie kończącej się ery. Zwłaszcza że nowe gry będą wciąż wychodziły na przedstawicieli ubiegłej generacji.


W przypadku Xboxa One warto będzie rozejrzeć się na stronach takich sklepów jak Avans, Media Markt oraz Media Expert. Konsol Microsoftu można będzie szukać również na Ole Ole.


Oprócz samych konsol przecenione mają być również gamingowe akcesoria. Jeśli myślisz nad zakupem dodatkowego pada lub headsetu - to zdecydowanie dobry moment. Producenci zapowiadają też oczywiście promocje na gry, będzie to więc okazja do uzupełnienia swojej biblioteki.

DZISIAJ GRZEJE:

1. "Jeden z dziesięciu”: występ, który przeszedł do historii. Pan Ireneusz rozczulił swoją ekspresją

2. Naukowcy biją na alarm, chorych jest już 3 miliony Polaków. Pij i jedz 5 produktów, są niezbędne w walce z dolegliwością


Black Friday i Cyber Monday


Tradycje świąt zakupowych wywodzą się oczywiście ze Stanów Zjednoczonych. Black Friday, choć kojarzyć się może bardzo współcześnie, zaczęto kultywować już w drugiej połowie XIX wieku. Zawsze jest to ostatni piątek listopada, tuż po amerykańskim Święcie Dziękczynienia. Dzień ten jest początkiem zakupowego szaleństwa przed Bożym Narodzeniem. Historia Cyber Monday jest znacznie krótsza. Po raz pierwszy użyto tego terminu w 2005 roku. ”Internetowy” Poniedziałek jest po prostu odpowiednikiem Czarnego Piątku, tyle że dla sprzedawców internetowych.

Asteroida Apophis może znaleźć się na kursie kolizyjnym z Ziemią. Naukowcy tłumaczą, jakie jest ryzykoAsteroida Apophis może znaleźć się na kursie kolizyjnym z Ziemią. Naukowcy tłumaczą, jakie jest ryzykoCzytaj dalej

Gdzie znaleźć informacje o promocjach?

Obecnie już różnice między piątkiem a poniedziałkiem zostały niemal całkowicie zatarte. Promocje trwają zwykle przez cały weekend, a niektóre przedłużają się nawet do tygodnia. Najważniejsze jest to, że dla nas oznacza to sięgnięcie do tej najgłębszej kieszeni portfela i wyskrobanie z niej zaskórniaków, bo wobec wielu promocji ciężko przejść obojętnie. Można zaoszczędzić ogromne pieniądze, więc zdecydowanie warto trzymać rękę na pulsie.

Na czas weekendu z promocjami warto pozwolić zaśmiecić swoją skrzynkę mailową wiadomościami o promocjach. Dzięki temu nie umkną nam okazje, na które czekamy. Zapisanie się na newslettery kilku sieciówek czy serwisów, wyjątkowo może się bardzo przydać. Udanych łowów!

Windows 10 z nową funkcją. Jest szczególnie przydatna w okresie pandemiiWindows 10 z nową funkcją. Jest szczególnie przydatna w okresie pandemiiCzytaj dalej

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Przeżyła śmierć kliniczną i mówi, że widziała Boga. Opowiada o szczegółach zza światów
  2. Dlaczego pies kładzie się przy Twoich stopach? Spanie w nogach jest ważnym sygnałem, lepiej go nie bagatelizować
  3. Windows 10 z nową funkcją. Jest szczególnie przydatna w okresie pandemii
  4. Asteroida Apophis może znaleźć się na kursie kolizyjnym z Ziemią. Naukowcy tłumaczą, jakie jest ryzyko
  5. Konieczna wymiana telefonu dla tysięcy Polaków. Zmiany wkrótce wejdą w życie, koniec sieci 3G
  6. Dramatyczne wiadomości w sprawie reprezentacji Polski. Lewandowski może nie zagrać z Holandią
  7. Jak będzie wyglądać Boże Narodzenie? Ministerstwo zabrało głos, w Warszawie zapadły pierwsze decyzje

Następny artykuł