Techgame.pl > Technologie > Black Friday 2020: Wielka wyprzedaż w Huawei. Słuchawki, laptopy i tablety przecenione nawet o 55%
Łukasz Kopciński
Łukasz Kopciński 19.03.2022 05:20

Black Friday 2020: Wielka wyprzedaż w Huawei. Słuchawki, laptopy i tablety przecenione nawet o 55%

Huawei
consumer.huawei.com

Zakupowy szał związany z Czarnym Piątkiem trwa w najlepsze. Do akcji włączył się Huawei ze swoją specjalną ofertą na smartfony, tablety, słuchawki i nie tylko.

Huawei przecenia szeroką gamę urządzeń 

Wśród przecenionych sprzętów znajdziemy telefony P Smart 2021, P 40 Lite i Lite E. Urządzenia te dostaniemy w przedziale 500-750 złotych.  

Jeżeli kogoś interesuje wyższa półka cenowa, to w czasie promocji o tysiąc złotych tańszy jest na przykład P 40 5G z potrójnym aparatem i chipsetem Kirin 990 na pokładzie. Rabat zbija kwotę do niespełna dwóch tysięcy złotych. 

Od kilkuset do ponad tysiąca złotych można oszczędzić przy zakupie laptopów. Matebook 13 2020 jest dostępny już za 4 599 złotych.  

Zainteresowani sprzętami z kategorii routerów, słuchawek, smartwachy również powinni rzucić okiem na ofertę Huawei. Ten asortyment także doczekał się atrakcyjniejszych cen w związku z Black Friday. 

Promocje są aktualne do końca listopada lub wyczerpania zapasów. Niższych cen można oczekiwać w sklepie Huawei i u oficjalnych partnerów producenta.

Ponadto Chińczycy przy okazji wyprzedaży proponują ciekawy konkurs. Jeśli skorzystamy z jakiejś oferty promocyjnej i zachowamy numer zamówienia, to możemy zawalczyć o kupony rabatowe oraz Huawei Band 3 Pro.  

Następnie w dziale Społeczność na oficjalnej stronie producenta znajduje się post konkursowy, pod którym należy kreatywnie udzielić odpowiedzi na jedno pytanie. Zadaniem jest napisanie o wymarzonym zestawie produktów Huawei. Wyróżnionych zostanie trójka szczęśliwców. 

Trudny rok Huawei 

Huawei przechodzi obecnie przez trudniejszy okres w swojej działalności. Gdy firma szła jak burza i walczyła o palmę pierwszeństwa na rynku, afera między Chinami i Stanami Zjednoczonymi zachwiała pozycją giganta.

Największe piętno odcisnęła na producencie rezygnacja z oficjalnego wsparcia usług Google. Utrata systemów i aplikacji, do których ludzie byli przyzwyczajeni od lat musiała odbić się na sprzedaży.  

Mówi się o spadkach rzędu 20 procent. To i tak bolesny cios, a dzieje się to w czasie pandemii. Może opisane promocje pomogą choć trochę podreperować sprzedaż urządzeń Huawei. Wy też postawiliście krzyżyk na Huawei, czy obecność Google ma dla Was drugorzędne znaczenie?

Powiązane