Techgame.pl
Fragment reklamy gry Cyberpunk 2077 przedstawiający postać odgrywaną przez Keanu Reevsa. Tytuł: Cyberpunk 2077 — What You're Looking For

YouTube/Cyberpunk 2077

CD Projekt RED po raz kolejny zapowiada premierę gry Cyberpunk 2077. Do czterech razy sztuka?

10 Listopada 2020

Autor tekstu:

Stanisław Janowski

Udostępnij:

Do premiery Cyberpunka 2077 pozostał miesiąc. Znowu. CD Projekt RED zdaje sobie chyba sprawę z tego, że fani są już nieco zniecierpliwieni, więc do kolejnej zapowiedzi ostatniego miesiąca oczekiwań podeszli z dystansem.

CD Projekt RED postanowił przypomnieć, dokładnie miesiąc przed nową datą premiery Cyberpunka 2077, o zbliżającym się deadlinie. Gracze tracą już cierpliwość do idealistycznego podejścia polskich twórców gier, a ci odpłacają im się puszczeniem oka i zabawnym komentarzem. Miejmy jednak nadzieję, że już nie będzie trzeba “próbować jeszcze raz”.

Kolejne opóźnienia. CD Projekt RED informuje

Pod koniec października serca milionów graczy pękły, kiedy CD Projekt RED poinformował, że po raz kolejny nie uda się im dotrzymać terminu premiery swojej najnowszej gry, a więc Cyberpunka 2077. Cierpliwość graczy została wystawiona na poważną próbę już latem tego roku, kiedy data premiery została przełożona aż o trzy miesiące. Ostatnia obsuwa była co prawda “tylko” miesięczna, ale w tym momencie każdy dzień boli podwójnie.

“Spróbujmy jeszcze raz”

Do trzech razy sztuka. To znane powiedzenie przyświeca obecnie wszystkim miłośnikom Cyberpunka 2077. Na stan z 10 listopada, najnowsza gra od CD Projekt RED była przekładana już trzykrotnie i gracze nie zniosą kolejnej obsuwy. Ostatnia miała miejsce pod koniec października, kiedy “Redzi” poinformowali, że nie uda im się dotrzymać listopadowego terminu premiery gry (ten został ustalony na 19 listopada). Gra została przesunięta o 21 kolejnych dni. Równo za miesiąc od momentu napisania tego artykułu do sklepów ma w końcu trafić największe dzieło CD Projekt RED. Z tej okazji twórcy opublikowali krótki wpis na swoich mediach społecznościowych.

„Spróbujmy jeszcze raz: do premiery Cyberpunka 2077 został dokładnie miesiąc!” - taki wpis pojawił się dzisiaj na oficjalnym fanpage’u gry od CD Projekt RED. Wpisowi towarzyszył podlinkowane wideo, które promowało miesiąc do premiery, kiedy ta jeszcze ustalona była na listopad. W filmie spotykamy się po raz kolejny z największą gwiazdą produkcji, czyli Keanu Reevsem. Gracze oszaleli na punkcie Cyberpunka 2077 w momencie, w którym na scenę, podczas jednej z prezentacji, wszedł znany, chociażby z Matrixa, aktor. Pozostaje czekać i liczyć na to, że rzeczywiście tym razem już uda się wypuścić grę o czasie.

Podobne artykuły

cod warzone

Gry

Streamer chce zapłacić twórcom CoD: Warzone 10 tysięcy dolarów za banowanie cheaterów

Czytaj więcej >
play at home

Gry

Darmowe gry od Sony. Gigant przeznacza miliony dolarów na pomoc

Czytaj więcej >
Team Fortress 2

Gry

Zmarł Rick May - głos Żołnierza z Team Fortress 2

Czytaj więcej >
valorant

Gry

Valorant powoduje spadki płynności w innych grach. Riot się tłumaczy

Czytaj więcej >
crysis

Gry

Crysis Remaster czy nowa część? Powstawanie gry niemal pewne

Czytaj więcej >
the pope

Gry

Polskie studio zapowiada kontrowersyjny tytuł. Symulator papieża już w wkrótce

Czytaj więcej >