Cyberpunk 2077
Źródło: igdb.com

Szalone aspiracje CD Projekt Red. Znamy przyczynę przesunięcia premiery Cyberpunk 2077, jest zaskakująca

Kuba WielochKuba Wieloch
31 Października 2020

To już kolejny raz, gdy premiera Cyberpunk 2077 została przesunięta. Firma CD Projekt Red stąpa po grząskim gruncie i testuje do granic możliwości cierpliwość swoich fanów. Okazuje się, że polskie studio liczy na genialne oceny światowych mediach i właśnie z tego powodu gracze muszą poczekać na premierę gry.

Nie da się ukryć faktu, że Cyberpunk 2077 jest najbardziej oczekiwanym tytułem roku 2020. Nie bez powodu też, wieść o ponownym przesunięciu gry odbiła się w sieci ogromnym echem. Część graczy jest niezwykle wyrozumiała i rozumie problemy developerskie, innym kończy się już cierpliwość.

Premiera Cyberpunk ponownie przesunięta


Poznaliśmy już oficjalną (miejmy nadzieję ostateczną) datę premiery polskiego hitu studia CD Projekt Red. Cyberpunk 2077 ujrzy światło dzienne 10 grudnia i trafi na komputery i konsole milionów graczy z całego świata.

Kontroler DualSense od PlayStation 5 działa bardzo dziwnie. Jest kompatybilny z konsolą sprzed 13 latKontroler DualSense od PlayStation 5 działa bardzo dziwnie. Jest kompatybilny z konsolą sprzed 13 latCzytaj dalej


Polskie studio jest świadome gigantycznych oczekiwań w stosunku do swojej produkcji i właśnie z powodu powszechnego hajpu przełożyło premierę gry. Twórcy chcą doszlifować swój produkt do granic możliwości wypuścić tytuł ocierający o się o ideał.

Twórcy chcą powtórzyć sukces trzeciej części Widźmina


Przypomnijmy, że nasze rodzime studio jest odpowiedzialne za produkcję Wiedźmina 3: Dziki Gon, czyli najbardziej nagradzanej gry w historii. Z perspektywy lat trzecia część przygód Geralta z Rivii wciąż jest grą bardzo dobrą, jednakże z rysami, a wręcz wadami.

Asteroida może zniszczyć powierzchnię Ziemi? Nie ma problemu, wybudowano skarbiec OreoAsteroida może zniszczyć powierzchnię Ziemi? Nie ma problemu, wybudowano skarbiec OreoCzytaj dalej

DZISIAJ GRZEJE:

1. Naukowcy odkryli niesamowitą planetę. “Druga Ziemia” przemierza samotnie kosmos

2. Rodzice nie mogli uwierzyć własnym oczom, ich córeczka płakała krwią. Okazało się, że cierpi na rzadką chorobę

Szalone aspiracje CD Projekt Red


Jak widać, polscy developerzy traktują swoją pracę niezwykle poważnie i postanowili zaryzykować. Bo trzeba przyznać, że przed nimi stoi ogromne wyzwanie. Muszą sprostać oczekiwaniom milionów fanów i wydać produkt o takiej samej lub wyższej klasie niż ostatnia część Wiedźmina.
Zarząd CD Projekt Red zorganizował konferencję po ogłoszeniu decyzji o przesunięciu premiery Cyberpunka. Padło na niej dosyć ciekawe pytanie, na które odpowiedział członek zarządu – Michał Nowakowski. Pytanie dotyczyło oczekiwań twórców do oceny na serwisie Metacritic. Oto odpowiedź:


Jeśli chodzi o Metacritic, to nic się tu nie zmieniło; celujemy w wynik powyżej 90 […] to jedna z głównych przyczyn, dla których zdecydowaliśmy się opóźnić premierę. Chcemy nadać grze dodatkowy szlif; wolimy wstydzić się teraz przed Wami, niż w dniu premiery przed graczami. – odpowiedział Michał Nowakowski, członek zarządu CD Projekt Red.


Trzeba przyznać, że cel, jaki obrali twórcy gry, jest dość zaskakujący. Świadczy on o ogromnej pewności siebie i świadomości, że dystrybuowany produkt będzie najwyższej możliwej jakości.

Pozostaje czekać nam na premierę gry

Miejmy nadzieję, że CD Projekt Red sprosta oczekiwaniom swoim oraz fanów. Pozostaje nam czekać do premiery gry, czyli 10 grudnia 2020 roku i życzyć powodzenia polskim developerom.

Po raz pierwszy od 400 lat dojdzie do koniunkcji Jowisza i Saturna. Niezwykłe zjawisko widoczne na niebiePo raz pierwszy od 400 lat dojdzie do koniunkcji Jowisza i Saturna. Niezwykłe zjawisko widoczne na niebieCzytaj dalej

źródło: https://next.gazeta.pl/

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Trzylatkę po 65 godzinach wyciągnęli spod gruzów. Niewiarygodne nagranie z akcji ratunkowych w Turcji
  2. Pijany 18-latek bez prawa jazdy zabił w wypadku dwie osoby
  3. Ubisoft sprawcą ogromnego zamieszania. Fani PlayStation wściekli, Xbox wygrywa starcie tytanów
  4. Uwaga, Santander Bank Polska ostrzega przed oszustami. Pieniądze klientów są zagrożone, ważny szczegół
  5. Jak ogromny jest wszechświat? Nagranie wyjaśnia, ciężko sobie wyobrazić
  6. Słowa grzęzną w gardle. Mąż zostawił przed zamkniętym cmentarzem wiadomość do zmarłej żony
  7. Mocna akcja pod finałowym zdjęciem z "Rolnik szuka żony". Komentarze zabolały

Następny artykuł