Techgame.pl
Cyberpunk 2077

igdb.com

Szalone aspiracje CD Projekt Red. Znamy przyczynę przesunięcia premiery Cyberpunk 2077, jest zaskakująca

31 Października 2020

Autor tekstu:

Kuba Wieloch

Udostępnij:

To już kolejny raz, gdy premiera Cyberpunk 2077 została przesunięta. Firma CD Projekt Red stąpa po grząskim gruncie i testuje do granic możliwości cierpliwość swoich fanów. Okazuje się, że polskie studio liczy na genialne oceny światowych

Nie da się ukryć faktu, że Cyberpunk 2077 jest najbardziej oczekiwanym tytułem roku 2020. Nie bez powodu też, wieść o ponownym przesunięciu gry odbiła się w sieci ogromnym echem. Część graczy jest niezwykle wyrozumiała i rozumie problemy developerskie, innym kończy się już cierpliwość.

Premiera Cyberpunk ponownie przesunięta

Poznaliśmy już oficjalną (miejmy nadzieję ostateczną) datę premiery polskiego hitu studia CD Projekt Red. Cyberpunk 2077 ujrzy światło dzienne 10 grudnia i trafi na komputery i konsole milionów graczy z całego świata.

Polskie studio jest świadome gigantycznych oczekiwań w stosunku do swojej produkcji i właśnie z powodu powszechnego hajpu przełożyło premierę gry. Twórcy chcą doszlifować swój produkt do granic możliwości wypuścić tytuł ocierający o się o ideał.

Twórcy chcą powtórzyć sukces trzeciej części Widźmina

Przypomnijmy, że nasze rodzime studio jest odpowiedzialne za produkcję Wiedźmina 3: Dziki Gon, czyli najbardziej nagradzanej gry w historii. Z perspektywy lat trzecia część przygód Geralta z Rivii wciąż jest grą bardzo dobrą, jednakże z rysami, a wręcz wadami.

Szalone aspiracje CD Projekt Red

Jak widać, polscy developerzy traktują swoją pracę niezwykle poważnie i postanowili zaryzykować. Bo trzeba przyznać, że przed nimi stoi ogromne wyzwanie. Muszą sprostać oczekiwaniom milionów fanów i wydać produkt o takiej samej lub wyższej klasie niż ostatnia część Wiedźmina.Zarząd CD Projekt Red zorganizował konferencję po ogłoszeniu decyzji o przesunięciu premiery Cyberpunka. Padło na niej dosyć ciekawe pytanie, na które odpowiedział członek zarządu – Michał Nowakowski. Pytanie dotyczyło oczekiwań twórców do oceny na serwisie Metacritic. Oto odpowiedź:

Jeśli chodzi o Metacritic, to nic się tu nie zmieniło; celujemy w wynik powyżej 90 [] to jedna z głównych przyczyn, dla których zdecydowaliśmy się opóźnić premierę. Chcemy nadać grze dodatkowy szlif; wolimy wstydzić się teraz przed Wami, niż w dniu premiery przed graczami. – odpowiedział Michał Nowakowski, członek zarządu CD Projekt Red.

Trzeba przyznać, że cel, jaki obrali twórcy gry, jest dość zaskakujący. Świadczy on o ogromnej pewności siebie i świadomości, że dystrybuowany produkt będzie najwyższej możliwej jakości.

Pozostaje czekać nam na premierę gry

Miejmy nadzieję, że CD Projekt Red sprosta oczekiwaniom swoim oraz fanów. Pozostaje nam czekać do premiery gry, czyli 10 grudnia 2020 roku i życzyć powodzenia polskim developerom.

źródło: https://next.gazeta.pl/

Podobne artykuły

gamerka

Gry

Wynajmij dziewczynę do grania. Za pieniądze zagrasz z każdą dzięki specjalnemu serwisowi

Czytaj więcej >
Anthem

Gry

Bioware ma plany naprawienia Anthem. Szykuje się wielkie odświeżenie gry.

Czytaj więcej >
Death stranding plakat

Gry

Death Stranding zmierza na PC! Znamy datę premiery, cenę i dodatki pre-order

Czytaj więcej >
doom mod covid

Gry

Powstał mod do Dooma, w którym zarażamy demony koronawirusem

Czytaj więcej >
humble capcom mega bundle

Gry

Ruszył Humble Capcom MEGA Bundle! Za grosze możecie zdobyć świetne gry

Czytaj więcej >
meat mmo plakat

Gry

M.E.A.T: Raper Słoń tworzy grę MMO

Czytaj więcej >