Techgame.pl
Grafika koncepcyjna z gry Cyberpunk 2077

flickr

Night City Wire 2 tuż-tuż. Potężna dawka informacji o Cyberpunku 2077

7 Sierpnia 2020

Autor tekstu:

Stanisław Janowski

Udostępnij:

CD Projekt RED zapowiedziało kolejne wydarzenie z cyklu Night City Wire. Podczas wydarzenia poznamy kolejną dawkę nowości związanych z grą Cyberpunk 2077.

Wczoraj, tj. 6 sierpnia, na oficjalnym profilu CD Projekt RED na Twitterze pojawiła się informacja o kolejnej dacie wydarzenia promującego premierę gry Cyberpunk 2077. Konferencję w postaci streamu będzie można zobaczyć 10 sierpnia na platformie Twitch.

CD Projekt się nie spieszy

“Redzi” przyzwyczaili nas, że do tematu produkcji gier podchodzą z odpowiednim szacunkiem. Ich gry nie są wypuszczane wtedy, kiedy zaplanowano tylko dlatego, bo nie wypada przekładać daty premiery. Cyberpunk 2077 swoją premierę miał mieć początkowo wiosną tego roku jednak po kolejnych obsuwach ostateczna, jak na razie, data premiery została ustalona na 19 listopada. Jak podkreślali wielokrotnie twórcy, nie wynika to z faktu, że gra jest nieskończona. Cyberpunk 2077 jest już od maja w wersji gotowej to wydania, jednak zaoga CD Projekt RED nie chce wypuścić gry, która na starcie będzie straszyć bugami i niedoróbkami. Od kilku miesięcy trwają więc intensywne pracę testerskie.

Pierwszy Night City Wire był opóźniony

Okres oczekiwania na premierę Cyberpunka, CD Projekt umila nam publikacją kolejnych materiałów przedstawiających lore świata. Co parę tygodni na Twitterze dostajemy kilka grafik koncepcyjnych najważniejszych lokalizacji z gry, twórcy przybliżają nam również społeczno-polityczną mapę panującą w świecie. Jednym z najważniejszych wydarzeń związanych z grą jest event Night City Wire. Pierwsza wideokonferencja z tej serii odbyła się w czerwcu. Początkowo miała się odbyć wcześniej, jednak ze względu na śmierć George’a Floyda i powstałe w wyniku protesty wydarzenie zostało przełożone. Podczas pierwszego NCW CD Projekt RED zaprezentowało nowe, ekskluzywne gameplaye, zdradziło parę szczegółów związanych z rozgrywką i rozwiązaniami w grze. Teraz “Redzi” zapowiedzieli drugą edycję wydarzenia.

Czego możemy się spodziewać po drugiej edycji NCW

Druga edycja Night City Wire odbędzie się w poniedziałek, 10 sierpnia, o godzinie 18:00 czasu polskiego. Stream z wydarzenia będzie dostępny na oficjalnym twitchowym kanale CD Projekt RED. Czego możemy spodziewać się po tym wydarzeniu? Twórcy obiecują przedstawienie szczegółów związanych ze ścieżkami, którymi gracz będzie mógł podążać w produkcji. Poznamy więcej typów broni, jakich będziemy mogli używać w grze. Podczas wydarzenia będzie również mowa o zespole Refused, który zadba o warstwę muzyczną produkcji.

Podobne artykuły

Logo Xbox

Gry

Jak grać w chmurze dzięki Xbox Game Pass?

Czytaj więcej >
Monster Slayer

Gry

Premiera nowego Wiedźmina tuż za rogiem. Co wiemy o The Witcher: Monster Slayer?

Czytaj więcej >
Netflix

Gry

Netflix wchodzi w świat gamingu? Wiele na to wskazuje

Czytaj więcej >
Wildstar

Gry

Gry, które umarły. Pamiętacie te tytuły MMORPG?

Czytaj więcej >
Heroes of might and Magic 3

Gry

Nieśmiertelne gry. Nadal w nie gramy pomimo upływu lat

Czytaj więcej >
Deathloop

Gry

5 najciekawszych tytułów z tegorocznego State of Play. Premiery tuż za rogiem!

Czytaj więcej >