Grimes w Cyberpunk 2077
Źródło: Grimes - wideo - /watch?v=57cHzg9lszE

Dziewczyna Elona Muska oficjalnie w Cyberpunk 2077. Stworzy muzykę i zagra jedną z postaci

Artur ŁokietekArtur Łokietek
12 Września 2020

W Cyberpunku 2077 nie zabraknie prawdziwych gwiazd. Oprócz Keanu Reevesa, znajdzie się tam wiele gwiazd muzyki. Jedną z nich zagra Grimes, czyli dziewczyna Elona Muska. Pokazano oficjalny wygląd jej postaci.

Wiemy coraz więcej na temat nadchodzącej polskiej superprodukcji Cyberpunk 2077. Choć było to wiadome już wcześniej, Grimes wcieli się w jedną z postaci. Teraz jednak poznaliśmy jej ostateczny wygląd.

Cyberpunk 2077 i plejada gwiazd

Mimo, iż premiera najnowszego dziecka CD Projekt RED zbliza się (miejmy nadzeję) wielkimi krokami, czuję, że CDPR ukrywa przed nami szereg niektórych istotnych informacji. Może to i dobrze, a może więcej poznamy przy okazji nadchodzącego Night City Wire 3, które odbędzie się już 18 września. Nie zmienia to jednak faktu, że wiemy, które znane nazwiska zaszczycą swoją obecnością grę. Oczywiście najbardziej znaną osobą jest tu Keanu Reeves, czyli aktor, który z cyberpunkiem ma do czynienia już od wielu lat, żeby wspomnieć wyłącznie o Matrixie czy Johnny Mnemonic. Oprócz niego pojawi się również wiele innych gwiazd, z których część użyczy swojego głosu do piosenek stworzonych na potrzeby gry. Tutaj raczej nie musimy martwić się o jakość.

Prince of Persia: Piaski Czasu Remake - do sieci trafił pierwszy zwiastun. Gracze nie są zadowoleniPrince of Persia: Piaski Czasu Remake - do sieci trafił pierwszy zwiastun. Gracze nie są zadowoleniCzytaj dalej

DZISIAJ GRZEJE:
1. Skarb Putina potężną bronią Rosji. Dzięki niemu ucisza Zachód i trzyma kraj na powierzchni

Muzyka w Cyberpunk 2077

W cyberpunkowym świecie muzyka wydaje się być kluczową rzeczą. W końcu w samym świecie papierowej wersji wykreowanej przez Mike'a Pondsmitha istnieje wiele subkultur, jak choćby rockerboy, czyli stylizowani na lata 80. buntownicy wyznające punkowe idee połączone z rockową muzyką. Uliczne gangi również opierają się niejako na muzyce, nic więc dziwnego, że CDPR postanowił zatrudnić w tym celu prawdziwych specjalistów - między innymi Run the Jewels, Grimes, A$AP Rocky, Gazelle Twin, Ilan Rubin, Richard Devine, Nina Kraviz, Deadly Hunta oraz Rat Boy. W zespół Samurai, którego wokalistę, Johnny'ego Silverhanda gra właśnie Keanu Reeves, wcielą się szwedzzcy punkowcy z Refused. Do tej pory mogliśmy już parokrotnie przesłuchać tego, co mają do zaoferowania w nowej roli.

Wysyp gigantycznych dziur na Syberii. Tajemnicze kratery mogą doprowadzić do globalnej katastrofyWysyp gigantycznych dziur na Syberii. Tajemnicze kratery mogą doprowadzić do globalnej katastrofyCzytaj dalej

Cyberpunkowa Grimes

Grimes, czyli artystka i wokalistka będąca na co dzień dziewczyną nikogo innego jak Elona Muska (czyli jakby nie patrzeć, również specjalisty w kwestii cyberpunku), również pojawi się w produkcji. Choć już wcześniej było wiadomo, że w jej przypadku nie chodzi tylko o samą muzykę, ale też o wcielenie się w obecną w grze postać drugo- lub trzecioplanową Lizzy Wizzy, czyli popową wokalistkę, która popełnia na scenie samobójstwo i w ciągu godziny od ustania funkcji życiowych, zostaje przywrócona jako niemal w pełni cyborg. Dla Grimes był to "jeden z najlepszych artystycznych występów kiedykolwiek". Teraz za sprawą Twitterowego konta Cyberpunk 2077 wiemy, jak ostatecznie Lizzy Wizzy będzie wyglądać, a sporo się zmieniło od pierwszych materiałów z jej udziałem.

Cyberpunk 2077

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Wielki sukces Lewandowskiego. W grze FIFA 21 ustąpił tylko dwóm zawodnikom
  2. Telenowela w postapokaliptycznym świecie doczekała się końca. Ogłoszono zakończenie legendarnego serialu
  3. Remake System Shock dostał nowe gameplaye. Legendarna produkcja wygląda fantastycznie
  4. Lords of the Fallen 2 jednak powstaje. CI Games informuje o postępach w produkcji
  5. Poznaliśmy cenę Xbox Series X oraz Series S. Ujawniono datę przedsprzedaży
  6. Cyberpunk 2077 z mikropłatnościami, które pokochamy. Szef CD Projekt zapewnia

Następny artykuł