Techgame.pl
Grimes w Cyberpunk 2077

Grimes - wideo - /watch?v=57cHzg9lszE

Dziewczyna Elona Muska oficjalnie w Cyberpunk 2077. Stworzy muzykę i zagra jedną z postaci

12 Września 2020

Autor tekstu:

Artur Łokietek

Udostępnij:

W Cyberpunku 2077 nie zabraknie prawdziwych gwiazd. Oprócz Keanu Reevesa, znajdzie się tam wiele gwiazd muzyki. Jedną z nich zagra Grimes, czyli dziewczyna Elona Muska. Pokazano oficjalny wygląd jej postaci.

Wiemy coraz więcej na temat nadchodzącej polskiej superprodukcji Cyberpunk 2077. Choć było to wiadome już wcześniej, Grimes wcieli się w jedną z postaci. Teraz jednak poznaliśmy jej ostateczny wygląd. 

Cyberpunk 2077 i plejada gwiazd

Mimo, iż premiera najnowszego dziecka CD Projekt RED zbliza się (miejmy nadzeję) wielkimi krokami, czuję, że CDPR ukrywa przed nami szereg niektórych istotnych informacji. Może to i dobrze, a może więcej poznamy przy okazji nadchodzącego Night City Wire 3, które odbędzie się już 18 września. Nie zmienia to jednak faktu, że wiemy, które znane nazwiska zaszczycą swoją obecnością grę. Oczywiście najbardziej znaną osobą jest tu Keanu Reeves, czyli aktor, który z cyberpunkiem ma do czynienia już od wielu lat, żeby wspomnieć wyłącznie o Matrixie czy Johnny Mnemonic. Oprócz niego pojawi się również wiele innych gwiazd, z których część użyczy swojego głosu do piosenek stworzonych na potrzeby gry. Tutaj raczej nie musimy martwić się o jakość.

Muzyka w Cyberpunk 2077

W cyberpunkowym świecie muzyka wydaje się być kluczową rzeczą. W końcu w samym świecie papierowej wersji wykreowanej przez Mike'a Pondsmitha istnieje wiele subkultur, jak choćby rockerboy, czyli stylizowani na lata 80. buntownicy wyznające punkowe idee połączone z rockową muzyką. Uliczne gangi również opierają się niejako na muzyce, nic więc dziwnego, że CDPR postanowił zatrudnić w tym celu prawdziwych specjalistów - między innymi Run the Jewels, Grimes, A$AP Rocky, Gazelle Twin, Ilan Rubin, Richard Devine, Nina Kraviz, Deadly Hunta oraz Rat Boy. W zespół Samurai, którego wokalistę, Johnny'ego Silverhanda gra właśnie Keanu Reeves, wcielą się szwedzzcy punkowcy z Refused. Do tej pory mogliśmy już parokrotnie przesłuchać tego, co mają do zaoferowania w nowej roli.

Cyberpunkowa Grimes

Grimes, czyli artystka i wokalistka będąca na co dzień dziewczyną nikogo innego jak Elona Muska (czyli jakby nie patrzeć, również specjalisty w kwestii cyberpunku), również pojawi się w produkcji. Choć już wcześniej było wiadomo, że w jej przypadku nie chodzi tylko o samą muzykę, ale też o wcielenie się w obecną w grze postać drugo- lub trzecioplanową Lizzy Wizzy, czyli popową wokalistkę, która popełnia na scenie samobójstwo i w ciągu godziny od ustania funkcji życiowych, zostaje przywrócona jako niemal w pełni cyborg. Dla Grimes był to "jeden z najlepszych artystycznych występów kiedykolwiek". Teraz za sprawą Twitterowego konta Cyberpunk 2077 wiemy, jak ostatecznie Lizzy Wizzy będzie wyglądać, a sporo się zmieniło od pierwszych materiałów z jej udziałem. 

Podobne artykuły

gamerka

Gry

Wynajmij dziewczynę do grania. Za pieniądze zagrasz z każdą dzięki specjalnemu serwisowi

Czytaj więcej >
Anthem

Gry

Bioware ma plany naprawienia Anthem. Szykuje się wielkie odświeżenie gry.

Czytaj więcej >
Death stranding plakat

Gry

Death Stranding zmierza na PC! Znamy datę premiery, cenę i dodatki pre-order

Czytaj więcej >
doom mod covid

Gry

Powstał mod do Dooma, w którym zarażamy demony koronawirusem

Czytaj więcej >
humble capcom mega bundle

Gry

Ruszył Humble Capcom MEGA Bundle! Za grosze możecie zdobyć świetne gry

Czytaj więcej >
meat mmo plakat

Gry

M.E.A.T: Raper Słoń tworzy grę MMO

Czytaj więcej >