Techgame.pl
Napis Cyberpunk 2077

YouTube

Cyberpunk 2077 w 8K. Rozgrywka wygląda niesamowicie

15 Sierpnia 2020

Autor tekstu:

Stanisław Janowski

Udostępnij:

Do premiery Cyberpunka 2077 zostały jeszcze nieco ponad trzy miesiące. Fani produkcji nie mogą się już doczekać tego wydarzenia, więc zaczynają bawić się materiałami udostępnianymi przez producenta.

Jednym z takich materiałów jest zwiastun gry, który został zaprezentowany parę dni temu podczas wydarzenia Night City Wire. Jest z miłośników twórczości CD Projekt RED postanowił podkręcić zwiastun z rozdzielczości 4K do 8K. Efekt robi niesamowite wrażenie.

W oczekiwaniu na premierę

Po kilkukrotnym przekładaniu premiery najnowszej produkcji od twórców gier z serii Wiedźmin, cierpliwość fanów powoli się kończy. Co prawda CD Projekt RED co chwilę raczy nas nowymi materiałami, artami i innymi ciekawostkami ze świata gry, jednak nie jest to w stanie zaspokoić potrzeby graczy. Ostatnia próba tego typu odbyła się parę dni tempu podczas wydarzenia Night City Wire, podczas którego twórcy podzielili się z graczami przeszłością głównego bohatera gry, zaprezentowali bronie, których przyjdzie nam ożywać podczas załatwiania cyberpunkowych spraw.

Cyberpunk w jakości 8K

To właśnie jeden ze zwiastunów został podkręcony do jakości 8K. YouTuber o pseudonimie NETRUNNER 2077 za pomocą uczenia maszynowego podbił rozdzielczość zaprezentowanego przez RED-ów zwiastuna z rozdzielczości 4K do 8K. Efekt? Naprawdę robi dobre wrażenie. Po paru godzinach mielenia krótkiego filmiku na zwiastunie możemy zaobserwować o wiele więcej szczegółów, które przede wszystkim widoczne są w jasnych lokalizacjach.

Porównania jakości nastrajają pozytywnie

Fani Cyberpunka 2077 robią wszystko, żeby zająć czymś ręce w oczekiwaniu na najnowszą grę od CD Projektu. W Internecie powstaje coraz więcej filmików prezentujących różnice między wczesnymi wersjami gry, które prezentowane były dwa lata temu, a tymi prezentowanymi dzisiaj. Wszystko wskazuje na to, że Cyberpunk 2077 będzie naprawdę ładną produkcją. Oby równie pieknie się w nią grało.

Podobne artykuły

gamerka

Gry

Wynajmij dziewczynę do grania. Za pieniądze zagrasz z każdą dzięki specjalnemu serwisowi

Czytaj więcej >
Anthem

Gry

Bioware ma plany naprawienia Anthem. Szykuje się wielkie odświeżenie gry.

Czytaj więcej >
Death stranding plakat

Gry

Death Stranding zmierza na PC! Znamy datę premiery, cenę i dodatki pre-order

Czytaj więcej >
doom mod covid

Gry

Powstał mod do Dooma, w którym zarażamy demony koronawirusem

Czytaj więcej >
humble capcom mega bundle

Gry

Ruszył Humble Capcom MEGA Bundle! Za grosze możecie zdobyć świetne gry

Czytaj więcej >
meat mmo plakat

Gry

M.E.A.T: Raper Słoń tworzy grę MMO

Czytaj więcej >