Napis Cyberpunk 2077
Źródło: YouTube

Cyberpunk 2077 w 8K. Rozgrywka wygląda niesamowicie

Stanisław JanowskiStanisław Janowski
15 Sierpnia 2020

Do premiery Cyberpunka 2077 zostały jeszcze nieco ponad trzy miesiące. Fani produkcji nie mogą się już doczekać tego wydarzenia, więc zaczynają bawić się materiałami udostępnianymi przez producenta.

Jednym z takich materiałów jest zwiastun gry, który został zaprezentowany parę dni temu podczas wydarzenia Night City Wire. Jest z miłośników twórczości CD Projekt RED postanowił podkręcić zwiastun z rozdzielczości 4K do 8K. Efekt robi niesamowite wrażenie.

W oczekiwaniu na premierę

Po kilkukrotnym przekładaniu premiery najnowszej produkcji od twórców gier z serii Wiedźmin, cierpliwość fanów powoli się kończy. Co prawda CD Projekt RED co chwilę raczy nas nowymi materiałami, artami i innymi ciekawostkami ze świata gry, jednak nie jest to w stanie zaspokoić potrzeby graczy. Ostatnia próba tego typu odbyła się parę dni tempu podczas wydarzenia Night City Wire, podczas którego twórcy podzielili się z graczami przeszłością głównego bohatera gry, zaprezentowali bronie, których przyjdzie nam ożywać podczas załatwiania cyberpunkowych spraw.

Cyberpunk w jakości 8K

To właśnie jeden ze zwiastunów został podkręcony do jakości 8K. YouTuber o pseudonimie NETRUNNER 2077 za pomocą uczenia maszynowego podbił rozdzielczość zaprezentowanego przez RED-ów zwiastuna z rozdzielczości 4K do 8K. Efekt? Naprawdę robi dobre wrażenie. Po paru godzinach mielenia krótkiego filmiku na zwiastunie możemy zaobserwować o wiele więcej szczegółów, które przede wszystkim widoczne są w jasnych lokalizacjach.

Porównania jakości nastrajają pozytywnie

Fani Cyberpunka 2077 robią wszystko, żeby zająć czymś ręce w oczekiwaniu na najnowszą grę od CD Projektu. W Internecie powstaje coraz więcej filmików prezentujących różnice między wczesnymi wersjami gry, które prezentowane były dwa lata temu, a tymi prezentowanymi dzisiaj. Wszystko wskazuje na to, że Cyberpunk 2077 będzie naprawdę ładną produkcją. Oby równie pieknie się w nią grało.

Następny artykuł