Techgame.pl
Cyberpunk 2077 Ray Tracing

nVidia

Najważniejsza informacja na temat Cyberpunka 2077 została ujawniona. Gracze oszaleli z radości

1 Lipca 2020

Autor tekstu:

Artur Łokietek

Udostępnij:

Znamy odpowiedź na najważniejsze pytanie, które z pewnością decyduje o być albo nie być Cyberpunka 2077. Przełomowe informacje pochodzą z doniesień dziennikarzy, którzy mogli zagrać w demo produkcji. Miało to miejsce podczas wydarzenia NIght

Dziennikarze mogli zagrać w najnowszą produkcję CD Projekt RED, a my poznaliśmy odpowiedź na najważniesze pytanie - czy w grze da się pogłaskać kota?

Cyberkitty 2077

Cyberpunk 2077 rzeczywiście ma zaoferować głęboką immersję, głównie za sprawą przedstawienia całej rozgrywki w trybie pierwszoosobowym. Polscy deweloperzy ze studia CD Projekt RED starają się zbudować wirtualny odpowiednik tętniącego życiem świata przyszłości. Oznacza to, że w samej grze weźmiemy udział nie tylko w szeregu aktywności pobocznych pozwalających nam poznać historie bohaterów i samego miasta, ale będziemy mogli... pogłaskać kota. Dokładnie, takie informacje zostały potwierdzone przez dzienikarzy, którzy mogli już spędzić z grą trochę czasu. Problem jednak pojawia się dla miłośników psów. Aktualnie doniesienia niestety nie potwierdzają ich obecności, a tym bardziej możliwości ich głaskania. 

Cyberpunk 2077 - immersja przede wszystkim

Na ostatnim wydarzeniu Night City Wire poznaliśmy nieco więcej szczegółów na temat świata, mechanik gry i zaprezentowano nam również nowy zwiastun wyczekiwanej produkcji. Oprócz przełomowej informacji o możliwości głaskania kotów wiemy również, że gra zaoferować ma niezwykle rozbudowany edytor postaci. Określimy nie tylko podstawowe parametry czy kształty, ale pojawią się do wyboru nawet różne kształty penisów, włosów łonowych a nawet sutków. Warto jednak pamiętać, że gra nie stawia na wybór konkretnej płci, a raczej pozwala nam ukształtować dowolną postać, która będzie nam odpowiadać. Wiemy również, że sam początek historii będzie mocno się różnił zgodnie z wyborami podjętymi jeszcze w kreatorze postaci. Będziemy mogli zacząć naszą przygodę jako odludek na puustynnych terenach poza miastem, w samym sercu metropolii jako pracownik biurowca, a także jako typowy dzieciak z ulicy nieposłuszny żadnym standardom.

Podobne artykuły

gamerka

Gry

Wynajmij dziewczynę do grania. Za pieniądze zagrasz z każdą dzięki specjalnemu serwisowi

Czytaj więcej >
Anthem

Gry

Bioware ma plany naprawienia Anthem. Szykuje się wielkie odświeżenie gry.

Czytaj więcej >
Death stranding plakat

Gry

Death Stranding zmierza na PC! Znamy datę premiery, cenę i dodatki pre-order

Czytaj więcej >
doom mod covid

Gry

Powstał mod do Dooma, w którym zarażamy demony koronawirusem

Czytaj więcej >
humble capcom mega bundle

Gry

Ruszył Humble Capcom MEGA Bundle! Za grosze możecie zdobyć świetne gry

Czytaj więcej >
meat mmo plakat

Gry

M.E.A.T: Raper Słoń tworzy grę MMO

Czytaj więcej >