Cyberpunk
Źródło: materiały prasowe

Cyberpunk 2077: data premiery gry znów jest zagrożona

Kuba WielochKuba Wieloch
17 Lipca 2020

Szykuje się kolejne przesunięcie premiery Cyberpunka? W grze pojawia się sporo nieoczekiwanych błędów

Premiera znów zagrożona?


Niedawno świat obiegła smutna wiadomość, informująca o tym, że premiera Cyberpunk 2077 będzie opóźniona. Okazuje się, że nawet najnowsza data premiery może być wkrótce nieaktualna.
Analityk Noble Securities Maciej Kieltański udzielił wywiadu dla Strefainwestorow.pl, gdzie sugeruje, że gra CD Project RED może być znowu opóźniona.
W wywiadzie Maciej Kietliński powiedział, że jest zachwycony najnowszą grą RPG CD-Project Red. Zaznaczył jednak, że pomimo świetnego klimatu, płynności i zróżnicowaniu postaci gra ma wciąż ogromną liczbę bugów.

Mrowisko zalane aluminium o temperaturze 1000 °C. Efekt jest niesamowityMrowisko zalane aluminium o temperaturze 1000 °C. Efekt jest niesamowityCzytaj dalej

Gra ma wiele bugów


Niestety, na razie gra posiada liczne bugi, błędy. Zdarzają się kolizje postaci, wychodzenie poza mapę, znikające obiekty, problemy z optymalizacją rozgrywki pod względem graficznym. Jest sporo do poprawy – powiedział analityk.
Pracownik Noble Secrurities zapewnia, że RED-zi zrobią wszystko, aby ich produkcja nie spotkała kolejna "obsuwa", aczkolwiek zaznaczył, że nie jest pewny czy polskiej firmie się to uda.

Wypowiedź analitka


Jeśli chodzi o premierę w listopadzie, to wydaje mi się, że CD Projekt zrobi wszystko, by dotrzymać tego terminu. Grudzień mógłby mocno podbić sprzedaż, bo wiele osób chciałoby otrzymać Cyberpunka pod choinkę. Ale z drugiej strony nie można wykluczyć, że dojdzie do trzeciego przesunięcia premiery, jeśli podczas kolejnych pokazów rozgrywki okaże się, że są niedoróbki. - dodał Maciej Kieltański.

Największa dziura Europy jest w Polsce. Wiesz gdzie?Największa dziura Europy jest w Polsce. Wiesz gdzie?Czytaj dalej


Premiera Cyberpunk 2077 planowana jest na 19 listopada 2020 roku.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Nowa funkcja w Messengerze. Mnóstwo osób będzie zadowolonych
  2. Valorant: Ruszył polski serwer. Koniec problemów z pingiem
  3. Mrowisko zalane aluminium o temperaturze 1000 °C. Efekt jest niesamowity
  4. Potężne wybuchy na słońcu. Nasa udostępniła zdjęcia zjawiska

Następny artykuł