Techgame.pl
cyberpunk 2077

materiały prasowe

Cyberpunk 2077 będzie dostępny w usługach streamingowych

27 Lutego 2020

Autor tekstu:

Artur Łokietek

Udostępnij:

Nowa gra CD Projekt Red będzie na premierę dostępna w streamingowej usłudze Nvidii. Deweloperzy obiecali też przyszłą premierę tytułu na platformie Google.

CDPR rusza z kampanią marketingową, regularnie udostępniając nam nowe informacje odnośnie swojej produkcji. Nvidia poinformowała, że nowy RPG-FPS od CDPR pojawi się w dniu premiery w streamingowej usłudze Geforce Now. Jest to platforma, która umożliwia strumieniowe granie w gry, dzięki czemu nie trzeba mieć najnowszego kompa, aby komfortowo cieszyć się rozgrywką. Tytuły można odpalić także na telewizorze, o ile ma się odpowiedni sprzęt, jak na przykład Nvidia Shield, ale też na smartfonie albo Mac'u. Jest jednak pewien haczyk - grę trzeba najpierw kupić na platformach innych wydawców, choćby na Steamie albo Epic Games Store. GeForce Now dostępne jest za darmo, ale sesja może trwać maksymalnie godzinę, po czym trzeba będzie wejść do kolejki na serwery od nowa. Płatny abonament, na ten moment kosztujący 25 zł/miesiąc, gwarantuje do 6 godzin gry, lepszą rozdzielczość i pierwszeństwo na serwerach.

Google też ma swój "streaming"

Cyberpunk 2077 dostępny ma także być w konkurencjej usłudze od Google, czyli Stadia. Nie wiadomo jednak czy tam produkcja również trafi w dniu premiery. Google Stadia pozwala na zasadniczo to samo, co odpowiednik Nvidii, jednak gry odpalimy z poziomu przeglądarki Chrome i kupujemy je bezpośrednio ze strony usługi, ale aktualnie i tak nie jest ona dostępna w Polsce.Cyberpunk 2077 zadebiutuje 17 września tego roku na PC, PS3, XOne, a teraz i Geforce Now.

Podobne artykuły

gamerka

Gry

Wynajmij dziewczynę do grania. Za pieniądze zagrasz z każdą dzięki specjalnemu serwisowi

Czytaj więcej >
Anthem

Gry

Bioware ma plany naprawienia Anthem. Szykuje się wielkie odświeżenie gry.

Czytaj więcej >
Death stranding plakat

Gry

Death Stranding zmierza na PC! Znamy datę premiery, cenę i dodatki pre-order

Czytaj więcej >
doom mod covid

Gry

Powstał mod do Dooma, w którym zarażamy demony koronawirusem

Czytaj więcej >
humble capcom mega bundle

Gry

Ruszył Humble Capcom MEGA Bundle! Za grosze możecie zdobyć świetne gry

Czytaj więcej >
meat mmo plakat

Gry

M.E.A.T: Raper Słoń tworzy grę MMO

Czytaj więcej >