Techgame.pl
cyberpunk 2077 kreacja postaci

/watch?v=AJ4-sQwoWps - IGN - wideo

Cyberpunk 2077 - gra ma być niezwykle brutalna. Będziemy też mogli wybrać wielkość przyrodzenia naszej postaci

17 Maja 2020

Autor tekstu:

Artur Łokietek

Udostępnij:

Coraz więcej informacji na temat nadchodzącego Cyberpunka 2077 zyskujemy z agencji ratingowych z całego świata. Tym razem poinformowano, że gra jest bardzo brutalna. Wiemy też co nieco o customizacji naszego bohatera bądź bohaterki - pojawi się opcja zmia

Cyberpunk 2077 kreuje się na najbardziej oczekiwaną grę tego roku. Oliwy do ognia dolewają nowe doniesienia z agencji zajmujących się przyznawaniem kategorii wiekowych.

Cyberpunk 2077 ma być brutalny

Australijska agencja przyznająca kategorie wiekowe grom od zawsze była bardzo surowa - wszak w kraju wiele produkcji nie doczekało się oficjalnej premiery (albo wprowadzano cenzurę) właśnie przez zbyt wysoki poziom brutalności. Choć wiemy na pewno, że to nie grozi Cyberpunkowi, mogliśmy dowiedzieć się właśnie na temat samej brutalności ukazanej w grze. Zgodnie z oświadczeniem agencji, najnowsza proukcja CD Projekt RED ma być bardzo brutalna. W największym stopniu widać to będzie przy strzelaniu do ciał poległych wrogów - wtedy możliwe stanie się nawet odstrzelenie którejś części ciała za pomocą choćby shotguna. "Ciała mogą zostać także wypatroszone, jeśli gracz użyje broni półautomatycznej; pojawią się duże ilości krwi, a w niektórych przypadkach nawet szczegółowe obrażenia z widocznymi kośćmi i wnętrznościami" - napisano. Cóż - CDPR nie lubi się ograniczać.

Customizacja genitaliów

Z kolei amerykańskia agencja ESRB donosi, że obecny w grze edytor postaci ma być bardzo, ale to bardzo rozbudowany. Na stronie agencji napisano, że "produkcja przedstawia nagość i zawiera treści seksualne. Gracze mogą wybrać płeć swojej postaci i ją stworzyć. Customizacja obejmuje ukazanie piersi, pośladków i genitaliów, a także różne wielkości i kombinacje genitaliów". Zgodnie z pierwszymi doniesieniami z polskiego studia, Cyberpunk 2077 nie zamierza ograniczać graczy pod kątem tworzenia postaci. Nie będzie obecnego żadnego rozróżnienia między płciami, a nic nie stoi na przeszkodzie, aby dostosować kobiecie atrybuty czy części intymne do archetypu męskiego i odwrotnie. Będą ukazane też jednoznaczne sceny seksu z prostytutkami lub innymi bohaterami, zawierające "jednoznaczne ruchy ciała" czy zbliżanie twarzy do krocza partnera". ESRB potwierdziło również, że walka jest brutalna i "szalona", pojawią się też sceny z narkotykami, samookaleczaniem czy zadanie w którym postać gracza przebija gwoźdźmi stopy i ręce postaci NPC. 

CDPR pokazało niedawno krótki filmik w któym pochwaliło się customową Quadrą obecną w grze jako oddanie hołdu filmowi Mad Max: Fury Road. Filmik ukazuje samochód na terenie pustynnym, który ma otaczać miasto w którym dzieje się większość gry i również ma być dostępny do otwartego zwiedzania przez graczy.

Podobne artykuły

gamerka

Gry

Wynajmij dziewczynę do grania. Za pieniądze zagrasz z każdą dzięki specjalnemu serwisowi

Czytaj więcej >
Anthem

Gry

Bioware ma plany naprawienia Anthem. Szykuje się wielkie odświeżenie gry.

Czytaj więcej >
Death stranding plakat

Gry

Death Stranding zmierza na PC! Znamy datę premiery, cenę i dodatki pre-order

Czytaj więcej >
doom mod covid

Gry

Powstał mod do Dooma, w którym zarażamy demony koronawirusem

Czytaj więcej >
humble capcom mega bundle

Gry

Ruszył Humble Capcom MEGA Bundle! Za grosze możecie zdobyć świetne gry

Czytaj więcej >
meat mmo plakat

Gry

M.E.A.T: Raper Słoń tworzy grę MMO

Czytaj więcej >