Napis Cyberpunk 2077, liście palmowe, czerwień.
Źródło: flickr

Cyberpunk 2077: energetyczny gameplay i nowy zwiastun

Stanisław JanowskiStanisław Janowski
26 Czerwca 2020

Na premierę Cyberpunka 2077 nie mogą się doczekać chyba wszyscy gracze. Produkcje polskiego studia CD Projekt od lat zachwycają poziomem wykonania, a każda kolejna gra bije rekordy poprzednich. Wraz z kolejnym przełożeniem premiery najnowszej produkcji “Redów” dostaliśmy nowy materiał z gry i kolejny trailer na osłodę.

Wczoraj o godzinie 18:00 odbyło się wydarzenie Night City Wire, podczas które CD Projekt przedstawiło nowe materiały związane z ich najnowszą produkcją.

Opóźnienia, opóźnienia

Nie tylko premiera gry odnotowuje opóźnienia. Wczorajsza cyberkonferencja Night City Wire miała się odbyć parę tygodni temu, została jednak przełożona ze względu na protesty związane ze śmiercią George’a Floyda. Wczoraj wydarzenie odbyło się jednak bez kolejnych opóźnień, a gracze mogli zobaczyć na własne oczy kolejne minuty materiału prosto ze świata gry Cyberpunk 2077 oraz zupełnie nowy trailer.

Czekamy na premierę

Początkowo Cyberpunk 2077 miał mieć swoją premierę w okolicach maja, twórcy zdecydowali się o jej przełożeniu na wrzesień ze względu na chęć dopracowania rozgrywki w 100 procentach. Parę dni temu po raz kolejny przełożyli premierę, tym razem na 19 października.

Nowy trailer Cyberpunk 2077

Następny artykuł