Screen z gry Cyberpunk 2077.
Źródło: Play Station Europe

Miłośnicy zezwierzęcenia? Poznaliśmy dwie nowe frakcje w Cyberpunk 2077

Stanisław JanowskiStanisław Janowski
25 Kwietnia 2020

Do premiery najnowszej produkcji CD Projekt RED zostało jeszcze kilka miesięcy. Dzisiaj poznaliśmy kolejne szczegóły ze świata gry. Dowiedzieliśmy się z kim będziemy mieć kontakt w grze.

Za pomocą oficjalnego konta Cyberpunk 2077 na Twitterze, poznaliśmy kolejne szczegóły związane ze światem przedstawionym w grze. Mowa o dwóch nowych frakcjach walczących o wpływy Night City.

Animals i Kang-tao

Grupa Animals, to w pewnym stopniu miłośnicy zwierząt. Ponad nowinki technologiczne cenią sobie nadludzką siłę fizyczną, którą osiągają dzięki używaniu różnego rodzaju suplementów, w tym hormonów wzrostu. Grupa charakteryzuje się dużą agresywnością i specjalizuje się w walkach ulicznych.
Druga frakcja, którą przedstawi CD Projekt, to chińska firma Kang-tao. Specjalizują się w usługach ochroniarskich, zabezpieczeniach i produkcji nowoczesnej broni. Dzięki takiej charakterystyce udało im się w krótkim czasie osiągnąć bardzo wysoką pozycję w Night City.

Wycieczka do Night City już niedługo

CD Projekt co rusz przedstawia nam, w charakterystyczny dla siebie, minimalistyczny sposób, kolejne fragmenty gry. Nic nie wskazuje na to, aby firma miała przełożyć po raz kolejny premierę hitowej produkcji, a więc gracze z całego świata zwiedzą Night City już we wrześniu. Gra dostępna będzie na PC, PS4 i Xbox One. Niedawna premiera Wiedźmina 3 na najnowszym sprzęcie Nintendo daje nam też podstawę do oczekiwania, w przyszłości, premiery na Nintendo Switch. Zapowiedzi nowych frakcji możecie obejrzeć tutaj i tutaj.

Następny artykuł