Screen z gry Cyberpunk 2077.
Źródło: Play Station Europe

Miłośnicy zezwierzęcenia? Poznaliśmy dwie nowe frakcje w Cyberpunk 2077

Stanisław JanowskiStanisław Janowski
25 Kwietnia 2020

Do premiery najnowszej produkcji CD Projekt RED zostało jeszcze kilka miesięcy. Dzisiaj poznaliśmy kolejne szczegóły ze świata gry. Dowiedzieliśmy się z kim będziemy mieć kontakt w grze.

Za pomocą oficjalnego konta Cyberpunk 2077 na Twitterze, poznaliśmy kolejne szczegóły związane ze światem przedstawionym w grze. Mowa o dwóch nowych frakcjach walczących o wpływy Night City.

Animals i Kang-tao

Grupa Animals, to w pewnym stopniu miłośnicy zwierząt. Ponad nowinki technologiczne cenią sobie nadludzką siłę fizyczną, którą osiągają dzięki używaniu różnego rodzaju suplementów, w tym hormonów wzrostu. Grupa charakteryzuje się dużą agresywnością i specjalizuje się w walkach ulicznych.
Druga frakcja, którą przedstawi CD Projekt, to chińska firma Kang-tao. Specjalizują się w usługach ochroniarskich, zabezpieczeniach i produkcji nowoczesnej broni. Dzięki takiej charakterystyce udało im się w krótkim czasie osiągnąć bardzo wysoką pozycję w Night City.

Wycieczka do Night City już niedługo

CD Projekt co rusz przedstawia nam, w charakterystyczny dla siebie, minimalistyczny sposób, kolejne fragmenty gry. Nic nie wskazuje na to, aby firma miała przełożyć po raz kolejny premierę hitowej produkcji, a więc gracze z całego świata zwiedzą Night City już we wrześniu. Gra dostępna będzie na PC, PS4 i Xbox One. Niedawna premiera Wiedźmina 3 na najnowszym sprzęcie Nintendo daje nam też podstawę do oczekiwania, w przyszłości, premiery na Nintendo Switch. Zapowiedzi nowych frakcji możecie obejrzeć tutaj i tutaj.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Rekordowe wydatki graczy. Koronawirus napędza sprzedaż gier
  2. Platige Image stworzy animacje do nowej gry twórców Layers of Fear. Szykuje się wyjątkowa produkcja
  3. Dzisiejszy dzień miał być świętem wszystkich graczy. CD Projekt o tym nie zapomniało
  4. CoD: Warzone doczeka się zaskakującej aktualizacji. Oszuści będą grać sami ze sobą
Następny artykuł