Techgame.pl
cod warzone

/watch?v=8jK-FteYDmE&feature=emb_title - Chaos - wideo

Czy właśnie przypadkiem poznaliśmy nowe darmowe battle royale, czyli Call of Duty: Warzone?

9 Marca 2020

Autor tekstu:

Artur Łokietek

Udostępnij:

Dodanie do najnowszej odsłony Call of Duty popularnego modułu battle royale jest kwestią czasu. YouTuber o pseudonimie Chaos najpewniej przypadkiem (albo celowo) wrzucił do sieci filmik o Call of Duty: Warzone, które ma być nie tylko samodzielną, a

W Call of Duty: Black Ops 4 jedną z głównych atrakcji był tryb battle royale, oparty nieco na wymieszaniu najpopularniejszych motywów i elementów gameplayu z Apex Legends i PlayerUnknown's Battleroyale. Tryb zdobył na tyle dużą popularność, że najnowsza część serii po porostu musiała dostać taki moduł.

Samodzielne i... darmowe?!

Niepubliczny film Youtubera o pseudonimie Chaos najpewniej przypadkowo lub celowo wyciekł do internetu. Przedstawia on w nim zalety i wady najnowszego battle royale nazwanego Call of Duty: Warzone. Jednak nie ma co ukrywać - filmik zdradza mnóstwo informacji o niezapowiedzianej jeszcze odsłonie popularnego cyklu. Najważniejsza z nich jest taka, że Warzone ma być darmowym i samodzielnym (z osobnym launcherem) produktem. Dla niektórych może to być dużym zaskoczniem, jednak filmik wyraźnie na to wskazuje. W dobie najpopularniejszych battle royale, które są darmowe, taki ruch ze strony Activision ma jak najwięcej sensu.

Warzone pełne

Call of Duty: Warzone ma mieć dużą mapę, a według Youtubera największą, jaką widział w jakiejkolwiek innej produkcji battle royale. Usłana ona ma być lokacjami znanymi z poprzednich części Call of Duty. Gra umożliwi na zabawę solo, we dwóch lub nawet trzech graczy! W ten sposób Acitvision chce najpewniej rzucić rękawice popularnemu Apex Legends. Ogółem serwer zmieści 150 graczy na raz. Tak duża mapa wymagać będzie pojazdów, wiemy więc, że powrócą helikoptery. Dużo elementów gameplayu obraca się wokół pieniędzy. To właśnie za nie kupimy żetony do wskrzeszania poległych towarzyszy, a sam proces odybywać się ma na specjalnych stacjach. Na nich kupimy też klasyczne dla serii killstreaki. Dodatkowe elementy broni tym razem nie będą możliwe do znalezienia na mapie, ale będzie można je kupić za pieniądze we wspomnianych stacjach. Ciekawie zapowiada się sam system respawnu - gracz, który zginie i nie zostanie wskrzeszony, będzie mógł się odrodzić pod warunkiem, że na specjalnej arenie 1 na 1 wygra starcie z innym, martwym graczem. Tego rodzaju elementy brzmią jak prawdziwe battle royale o przetrwanie. 

Najpewniej Call of Duty: Warzone zadebiutuje wkrótce (być może nawet na dniach), bo sam fakt, że taka gra powstaje jest już praktycznie pewny. Rzekomo produkcja umożliwi rozgrywkę cross-platformową między XONE, PS4 i PC.

Podobne artykuły

gamerka

Gry

Wynajmij dziewczynę do grania. Za pieniądze zagrasz z każdą dzięki specjalnemu serwisowi

Czytaj więcej >
Anthem

Gry

Bioware ma plany naprawienia Anthem. Szykuje się wielkie odświeżenie gry.

Czytaj więcej >
Death stranding plakat

Gry

Death Stranding zmierza na PC! Znamy datę premiery, cenę i dodatki pre-order

Czytaj więcej >
doom mod covid

Gry

Powstał mod do Dooma, w którym zarażamy demony koronawirusem

Czytaj więcej >
humble capcom mega bundle

Gry

Ruszył Humble Capcom MEGA Bundle! Za grosze możecie zdobyć świetne gry

Czytaj więcej >
meat mmo plakat

Gry

M.E.A.T: Raper Słoń tworzy grę MMO

Czytaj więcej >