Techgame.pl
Resident Evil 2 walka

materiały prasowe

Czyżby Netflix właśnie się "sypnął" i zdradził powstawanie serialu Resident Evil?

25 Lutego 2020

Autor tekstu:

Artur Łokietek

Udostępnij:

Netflix zapowiedział w zeszłym roku serial oryginalny na podstawie kultowej marki survival horrorów Resident Evil, jednak skąpiąc konkretami. Ich biuro prasowe omyłkowo umieściło króką notkę w internecie.

Strona prasowa Netflix szybko usunęła wpis, jednak w internecie nic nie ginie i dzięki koncie Resident Evil Wiki na Twitterze możemy przeczytać krótki opis fabuły serialu. Wynika z niego, że akcja będzie działa się w mieście Clearfield w stanie Maryland i skupi się na odkrywaniu seketów nie tylko firmy Umbrella Corporation, odpowiedzialnej za powstanie wirusa zombie, ale też opuszczonego azylu Greenwood i rządu USA. Akcja dzieje się 26 lat po odkryciu T-Virusa. Poprzednie przecieki mówiły o tym, że serial będzie kręcony w RPA, a sezon składać się ma z ośmiu odcinków. Taka wiadomość rzuca pewne światło na to, w jakim kierunku pójdą twórcy serialu. Wiemy na pewno, że głównym miejscem akcji nie będzie legendarne Raccoon City, a fabuła serialu skupi się na złowrogiej organizacji biologicznej, która jest sprawcą całej apokalipsy, czyli Umbrella Corporation. Pamiętajmy, że to jedynie niepotwierdzone, ale prawdopodobne plotki.

Za pracę nad serialem odpowiedzialne jest studio mające niemałe doświadczenie z cyklem - Constatnim Films, które wyprodukowało do tej pory sześć części filmu z Milą Jovovich w roli głównej. Po więcej informacji na temat nadchodzącego serialu musimy poczekać do czasu, gdy Netflix zechce uchylić nam rąbka tajemnicy.

Podobne artykuły

gamerka

Gry

Wynajmij dziewczynę do grania. Za pieniądze zagrasz z każdą dzięki specjalnemu serwisowi

Czytaj więcej >
Anthem

Gry

Bioware ma plany naprawienia Anthem. Szykuje się wielkie odświeżenie gry.

Czytaj więcej >
Death stranding plakat

Gry

Death Stranding zmierza na PC! Znamy datę premiery, cenę i dodatki pre-order

Czytaj więcej >
doom mod covid

Gry

Powstał mod do Dooma, w którym zarażamy demony koronawirusem

Czytaj więcej >
humble capcom mega bundle

Gry

Ruszył Humble Capcom MEGA Bundle! Za grosze możecie zdobyć świetne gry

Czytaj więcej >
meat mmo plakat

Gry

M.E.A.T: Raper Słoń tworzy grę MMO

Czytaj więcej >