Techgame.pl
Devolverland Expo Steam

Steam

Devolver Direct 2020: Devolverland Expo to darmowy FPS będący "symulatorem marketingu". Firma nadal zaskakuje

11 Lipca 2020

Autor tekstu:

Artur Łokietek

Udostępnij:

Kto jak kto, ale Devolver Digital potrafi wprawić w konsternację. Producent gier wideo niejednokrotnie przeprowadził najbardziej "dziwaczną" prezentację na E3, a tegoroczne wydarzenie wcale od tego nie odbiega. Jedną z atrakcji jest darmowa strz

Oj, to Devolver Digital. Producent i wydawca gier indie ponownie popisał się swoimi umiejętnościami maretingowymi. 

Devolverland Expo - symulator marketingu na Steam

Podczas właśnie zakończonej konferencji Devolver Digital, jeden z najważniejszych wydawców tytułów indie ponownie zaskoczył. Tym razem udostępniono nam darmową grę nazwaną Devolverland Expo. Jest to FPS który, wedle opisu na karcie Steam, "zabierze nas do opuszczonej hali konferencyjnej po tym, gdy coroczna konferencja Devolver Digital została z niewyjaśnionych okoliczności odwołana". Oczywiście całość jest kolejnym żartem w stylu firmy - gra pozwoli nam przekradać się przez wystawowe hale i stoiska poznając przy okazji zaprezentowane na właśnie zakończonej konferencji Devolver Direct 2020 trailery gier czy ich gameplaye. Sama gra jest darmowa i faktycznie może niektóre firmy nauczyć jak powinno się reklamować. 

Devolver Direct 2020 - zapowiedziane gry

Konferencja przyniosła także zapowiedzi i pokazy nowych gier ze stajni Devolver Digital. Co ciekawe, nie brakuje tu polskich akcentów - polskie studio Flying Wild Hog zapowiedziało kolejną cześć przebojowej serii Shadow Warrior, która tym razem wygląda niemal identycznie jak ostatnio wydany Doom... ale to przecież dobrze! Inna polska gra to Carrion będący dwuwymiarowym symulatorem potwora próbującego wydostać się z laboratorium. Oprócz tego zapowiedziano również Fall Guys, czyli humorystyczny battle royale na 60 graczy i Olija będącą kolejnym indykiem, tym razem kojarzącym się z klasycznym Prince of Persia. Dla fanów "Poważnego Sama" - pokazano kolejny gameplay z nadchodzącej "czwórki". Podczas nieco przykrótkiej konferencji zdradzono też parę informacji o niezwykle ciekawie zapowiadającej się grze Weird West, jednak wciąż musimy obejść się smakiem w kwestii gameplayu. Po więcej informacji na temat Devolver DIrect 2020 zapraszamy albo do oficjalnego zapisu streama albo właśnie do Devolverland Expo - w końcu ta gra zawiera w sobie praktycznie wszystko, co firma dla nas szykuje w przyszłości.

Podobne artykuły

gamerka

Gry

Wynajmij dziewczynę do grania. Za pieniądze zagrasz z każdą dzięki specjalnemu serwisowi

Czytaj więcej >
Anthem

Gry

Bioware ma plany naprawienia Anthem. Szykuje się wielkie odświeżenie gry.

Czytaj więcej >
Death stranding plakat

Gry

Death Stranding zmierza na PC! Znamy datę premiery, cenę i dodatki pre-order

Czytaj więcej >
doom mod covid

Gry

Powstał mod do Dooma, w którym zarażamy demony koronawirusem

Czytaj więcej >
humble capcom mega bundle

Gry

Ruszył Humble Capcom MEGA Bundle! Za grosze możecie zdobyć świetne gry

Czytaj więcej >
meat mmo plakat

Gry

M.E.A.T: Raper Słoń tworzy grę MMO

Czytaj więcej >