Techgame.pl
Diablo IV concept art

materiały prasowe

Długi gameplay z Diablo IV. Blizzard wraca do korzeni

3 Czerwca 2020

Autor tekstu:

Artur Łokietek

Udostępnij:

Jest krwawo, mrocznie i posępnie - czyli dokładnie tak, jak fani Diablo lubią. Blizzard znów zachwyca, tym razem na niemal 20-minutowym gameplayu. Gra prezentuje się dokładnie tak, jak fani chcieli, aby wyglądało Diablo III. Sprawdź w akcji zapis z

Diablo III, choć "nie tak złe jak wszyscy mówili", spotkało się z mieszanym odbiorem wśród wyjadaczy serii. Najnowsza pozycja studia Blizzard powtórzy raczej sukces "dwójki".

Diablo III, czyli Blizzard wraca do korzeni

Diablo III zapowiedziano na konwencie BlizzCon 2019 i od tamtego czasu mogliśmy już nieco dowiedzieć się o jednej z najbardziej oczekiwanych gier od studia Blizzard. Deweloperzy przedstawili nam świat gry, który zamieszkany ma być przez "rodziny potworów", dzięki czemu każdy region będzie prezentował się znacznie ciekawiej i odmiennie od poprzednich. Sama mapa też ma dużo zyskać - do tego stopnia, że zasadnicze stanie się poruszanie się konno. Rogrywka ma być podobna do tego, do czego nas już przyzwyczaiły hack'n'slashe, jednak tu ma być więcej "Diablo w Diablo". Wiemy, że pojawi się znów tryb multiplayer i co-op, a twórcy przykładają dużo uwagi do kreowanego przez siebie świata. Premiera produkcji najpewniej nastąpi w okolicach końca tego roku lub początku 2021. Warto tu zaznaczyć, że ostatnio krążą pogłoski, jakoby Blizzard szykował nam remake Diablo 2. Jest więc na co czekać.

Nowy gameplay Diablo IV

W internecie pojawił się kolejny już gameplay z Diablo IV, tym razem trwający niemal 20 minut. Na wcześniejszej materiałach z rozgrywki mogliśmy oglądać w akcji czarodziejkę i druida, zaś najnowszy gameplay skupia się na klasie barbarzyńcy. Nie trudno zgadnąć - będzie niezwykle brutalnie. Jednak to chyba właśnie tego chcieli fani, którzy uznali Diablo III za nieco "cukierkowe". Barwy Diablo IV są tu zdecydowanie bardziej posępne, do dyspozycji pojawi się mnóstwo nowych rodzajów ataku czy umiejętności (większość robiąca sieczkę z wrogów), a także nieco przemodelowany system ekwipunku. Gameplay skupia się na lokacjach w jaskiniach czy lochach, więc nie dane jest nam w pełni podziwiać świata, do którego kreacji Blizzard włożył rzekomo tyle pracy. Filmik zobaczyć możecie poniżej.

Podobne artykuły

gamerka

Gry

Wynajmij dziewczynę do grania. Za pieniądze zagrasz z każdą dzięki specjalnemu serwisowi

Czytaj więcej >
Anthem

Gry

Bioware ma plany naprawienia Anthem. Szykuje się wielkie odświeżenie gry.

Czytaj więcej >
Death stranding plakat

Gry

Death Stranding zmierza na PC! Znamy datę premiery, cenę i dodatki pre-order

Czytaj więcej >
doom mod covid

Gry

Powstał mod do Dooma, w którym zarażamy demony koronawirusem

Czytaj więcej >
humble capcom mega bundle

Gry

Ruszył Humble Capcom MEGA Bundle! Za grosze możecie zdobyć świetne gry

Czytaj więcej >
meat mmo plakat

Gry

M.E.A.T: Raper Słoń tworzy grę MMO

Czytaj więcej >