Techgame.pl
Screen z filmu, który pojawił się na fanpage'u Andrzeja Dudy.

Facebook/Andrzej Duda

Andrzej Duda zaprezentował "grę" obrażającą swojego konkurenta. Koniec nagrania szokuje

8 Lipca 2020

Autor tekstu:

Stanisław Janowski

Udostępnij:

Kampania wyborcza w Polsce trwa w najlepsze. Na polu bitwy zostało już tylko dwóch kandydatów - obecnie piastujący urząd, prezydenta Andrzej Duda oraz kandydat opozycji, Rafał Trzaskowski. Na fanpage’u Dudy pojawił się właśnie filmik p

Tegoroczna kampania wyborcza przybiera coraz dziwniejsze kształty. Przed chwilą na profilu, na Facebooku, Andrzeja Dudy pojawił się film imitujący prostą grę zręcznościową, której głównym bohaterem jest Rafał Trzaskowski. Na końcu postać wybucha.

Duda can’t into internety

Andrzej Duda w ostatnim czasie stara się zyskać nowe głosy w środowisku związanym z Internetem. Najpierw poinformował o swoim stanowisku na temat, między innymi ACTA 2, podatku reprograficznym i cyfrowym oraz o swoich planach na temat udostępniania Internetu szerokopasmowego w każdym polskim domu. Wszystkie te rzeczy zawarł w Karcie Wolności w Sieci. Teraz poszedł o krok dalej i zaprezentował grę, w której jego konkurent przedstawiony jest w złym świetle.

Pseudo-gra przeciwko Trzaskowskiemu

Nagranie umieszczone na oficjalnym fanpage’u Andrzeja Dudy imituje prostą grę na urządzenia mobilne, w której należy zbierać odpowiednie bloki, a inne należy omijać. Głównym bohaterem “gry” jest konkurent obecnego prezydenta, czyli Rafał Trzaskowski, który na filmiku zbiera bloki z negatywnie nacechowanymi hasłami. Co jeszcze bardziej szokujące, na końcu nagrania Rafał Trzaskowski biegnie w kierunku Pałacu Kultury i Nauki i eksploduje. Film podsumowuje pytanie, czy chcemy zagrać ponownie oraz informacja o tym, że decyzję podejmiemy 12 lipca, kiedy odbędzie się druga tura wyborów prezydenckich. Grę możecie zobaczyć tutaj.

Podobne artykuły

gamerka

Gry

Wynajmij dziewczynę do grania. Za pieniądze zagrasz z każdą dzięki specjalnemu serwisowi

Czytaj więcej >
Anthem

Gry

Bioware ma plany naprawienia Anthem. Szykuje się wielkie odświeżenie gry.

Czytaj więcej >
Death stranding plakat

Gry

Death Stranding zmierza na PC! Znamy datę premiery, cenę i dodatki pre-order

Czytaj więcej >
doom mod covid

Gry

Powstał mod do Dooma, w którym zarażamy demony koronawirusem

Czytaj więcej >
humble capcom mega bundle

Gry

Ruszył Humble Capcom MEGA Bundle! Za grosze możecie zdobyć świetne gry

Czytaj więcej >
meat mmo plakat

Gry

M.E.A.T: Raper Słoń tworzy grę MMO

Czytaj więcej >