Screen z filmu, który pojawił się na fanpage'u Andrzeja Dudy.
Źródło: Facebook/Andrzej Duda

Andrzej Duda zaprezentował "grę" obrażającą swojego konkurenta. Koniec nagrania szokuje

Kampania wyborcza w Polsce trwa w najlepsze. Na polu bitwy zostało już tylko dwóch kandydatów - obecnie piastujący urząd, prezydenta Andrzej Duda oraz kandydat opozycji, Rafał Trzaskowski. Na fanpage’u Dudy pojawił się właśnie filmik prezentujący prostą grę obrażającą Trzaskowskiego.

Tegoroczna kampania wyborcza przybiera coraz dziwniejsze kształty. Przed chwilą na profilu, na Facebooku, Andrzeja Dudy pojawił się film imitujący prostą grę zręcznościową, której głównym bohaterem jest Rafał Trzaskowski. Na końcu postać wybucha.

Duda can’t into internety

Andrzej Duda w ostatnim czasie stara się zyskać nowe głosy w środowisku związanym z Internetem. Najpierw poinformował o swoim stanowisku na temat, między innymi ACTA 2, podatku reprograficznym i cyfrowym oraz o swoich planach na temat udostępniania Internetu szerokopasmowego w każdym polskim domu. Wszystkie te rzeczy zawarł w Karcie Wolności w Sieci. Teraz poszedł o krok dalej i zaprezentował grę, w której jego konkurent przedstawiony jest w złym świetle.

Pseudo-gra przeciwko Trzaskowskiemu

Nagranie umieszczone na oficjalnym fanpage’u Andrzeja Dudy imituje prostą grę na urządzenia mobilne, w której należy zbierać odpowiednie bloki, a inne należy omijać. Głównym bohaterem “gry” jest konkurent obecnego prezydenta, czyli Rafał Trzaskowski, który na filmiku zbiera bloki z negatywnie nacechowanymi hasłami. Co jeszcze bardziej szokujące, na końcu nagrania Rafał Trzaskowski biegnie w kierunku Pałacu Kultury i Nauki i eksploduje. Film podsumowuje pytanie, czy chcemy zagrać ponownie oraz informacja o tym, że decyzję podejmiemy 12 lipca, kiedy odbędzie się druga tura wyborów prezydenckich. Grę możecie zobaczyć tutaj.

Następny artykuł