Techgame.pl
Dying Light

Steam

Dying Light śwętuje 5 urodziny! Najbliższy miesiąc zapowiada się obiecująco

25 Lutego 2020

Autor tekstu:

Artur Łokietek

Udostępnij:

Dying Light stuknęło już 5 lat, a mimo to Techland nie przestaje wspierać tytułu. Przez najbliższy miesiąc dostaniemy nowe wyzwania i przedmioty. W grze dodano też nowy poziom trudności.

Długotrwałe wspieranie tytułu po jego premierze nie jest specjalnie popularną praktyką w branży. Szczególnie, jeśli ta gra nie stawia przede wszystkim na tryby sieciowe. Techland jest chyba idealnym przykładem dewelopera, który nawet 5 lat po premierze swojego tytułu wspiera go, dodając nową zawartość. Dying Light jest nadal bardzo popularny wśród użytkowników Steama, na co bezpośredni wpływ ma podejście dewelopera. Od czasu debiutu, gra dostawała większe i mniejsze DLC, wydarzenia, przedmioty, wyzwania, a jest to przecież tytuł głównie singleplayer, z możliwością zabawy w co-op i jednym trybem rywalizacyjnym.

Miesiąc pełen nowości w Dying Light

Sieciowy moduł w stylu battle royale, czyli Dying Light: Bad Blood stał się niedawno darmowy dla właścicieli podstawowej edycji gry, a Techland nie zamierza kończyć wspierania swojego hitowego FPSa. Grze niedawno stuknęło 5 lat na rynku, co deweloper wykorzystuje zapowiadając miesiąc nowej zawartości, która zmieniać się będzie z każdym tygodniem. Na samym początku dostajemy dwa wyzwania: jedno polega na zrzucaniu przeciwników za pomocą linki z hakiem, czym odblokować możemy nowy arsenał, drugie zaś na zabijaniu przemieńców (tych trudnych do zabicia zombie) w zamian za plan C4. To nie koniec nowości, bo gra dostała też aktualizację, która wprowadziła dodatkowy poziom trudności, stworzony przede wszystkim dla tych, którzy nie szukają wyzwania, a chcą po prostu poznać historię i się zrelaksować przy produkcji.

Druga część Dying Light'a, tym razem tworzona z większym rozmachem i wsparciem legendarnego twórcy, jakim jest Chris Avellone, premierę ma mieć jeszcze w tym roku, choć nie znamy dokładnej daty.

Podobne artykuły

gamerka

Gry

Wynajmij dziewczynę do grania. Za pieniądze zagrasz z każdą dzięki specjalnemu serwisowi

Czytaj więcej >
Anthem

Gry

Bioware ma plany naprawienia Anthem. Szykuje się wielkie odświeżenie gry.

Czytaj więcej >
Death stranding plakat

Gry

Death Stranding zmierza na PC! Znamy datę premiery, cenę i dodatki pre-order

Czytaj więcej >
doom mod covid

Gry

Powstał mod do Dooma, w którym zarażamy demony koronawirusem

Czytaj więcej >
humble capcom mega bundle

Gry

Ruszył Humble Capcom MEGA Bundle! Za grosze możecie zdobyć świetne gry

Czytaj więcej >
meat mmo plakat

Gry

M.E.A.T: Raper Słoń tworzy grę MMO

Czytaj więcej >