Techgame.pl
Świąteczna Wyprzedaż Epic Games

Epic Games

Świąteczna wyprzedaż w Epic Games Store. Powróciły uwielbiane kupony

21 Grudnia 2020

Autor tekstu:

Gabriela Sicińska

Udostępnij:

Świąteczna Wyprzedaż w Epic Games Store trwa w najlepsze. Codzienne darmowe gry to jednak tylko część prezentu, który Epic postanowił podarować graczom. Wyprzedaż oferuje nam wiele świetnych tytułów w niższych cenach oraz kupony, któr

 • Kupony wróciły do Epic Games Store

 • Jeden kupon to 40 złotych zniżki na grę

 • Promocja potrwa do 17:00 dnia 7 grudnia 2021

 • Lista ciekawych pozycji w ofercie Epica

Darmowe gry to loteria. Choć nie można odmówić im tego, że dają niesamowitą przyjemność (zwłaszcza że są za darmo), ale nie zawsze są to produkcje, w które chcielibyśmy zagrać. Jednakże za przywilej wyboru gry, trzeba zapłacić. A dzięki kuponom Epica, wcale nie tak dużo, jak mogłoby się wydawać.

Kupony powracają do Epic Games Store

Kupony to nic innego, jak zniżki na zakup gier. Pierwszy taki kupon otrzymujemy zupełnie za darmo. Wystarczy zalogować się do sklepu Epica i kliknąć przycisk „Odbierz kupon”. Co jeśli tego nie zrobimy? Absolutnie nic złego, bo kupon zostanie wówczas automatycznie dodany do naszego następnego zakupu, spełniającego regulamin wykorzystania zniżki.

Każdy kupon uprawnia nas do 40 złotych zniżki przy następnym zamówieniu. Jednakże ta gra ma pewne zasady. Kupon można wykorzystać tylko przy zakupach pełnych wersji gier, które już są wydane (nie w przedsprzedaży) na Epic Games Store, i których cena początkowa wynosi przynajmniej 59,99 zł.

Skąd wziąć kolejne kupony?

W praktyce oznacza to, że zawsze przy realizacji zakupów z wykorzystaniem kuponu, będziemy musieli dopłacić jeszcze przynajmniej 19,99 zł z własnej kieszeni. Nie zmienia to faktu, że 40 złotych zniżki to naprawdę sporo, więc teraz mamy świetną okazję do nabycia tytułów, które wcześniej odstraszały swoją ceną.

Co ciekawe, za każdy zakup z wykorzystaniem kuponu, automatycznie dostajemy kolejny, który może posłużyć nam przy następnym zamówieniu. Dzięki temu można zgarnąć naprawdę ciekawe tytuły w dobrych cenach, więc gorąco zachęcamy do korzystania z dobrodziejstw Epic Games Store. Kupony są ważne do 7 stycznia 2021 do godziny 17:00.

Perełki Świątecznej Wyprzedaży Epic Games

Dzięki kuponom i obniżką cen wielu gier z okazji zbliżających się świąt można uzupełnić swoje biblioteki o naprawdę świetne tytuły, które zdobyły uznanie graczy i recenzentów w ostatnich miesiącach lub latach. Wśród nich jest genialna gra roguelike osadzona w świecie greckiej mitologii, która cieszy się tytułem najlepszej gry roku według Metacritic.

Mowa oczywiście o Hadesie, którego z kuponem można nabyć za 49,99 zł. Oprócz niego jest też na przykład Death Stranding, które święciło tryumfy w ubiegłym roku, w cenie 84,95 zł (z kuponem). Poza tym warty uwagi jest bez wątpienia Tony Hawk’s Pro Skater 1+2, który z kuponem kosztuje zaledwie 81,50 zł.

Dobre ceny w Epic Games Store

Poza wyżej wymienionymi tytułami, na Świątecznej Wyprzedaży Epica znajdziecie takie gry, jak (wszystkie ceny z kuponami):

 • Pillars of Eternity: Definitive Edition - 29,50 zł

 • Star Wars: Squadrons - 67,94 zł

 • Mafia: Definitive Edition - 86,75 zł

 • Desperados III - 64,99

 • Disco Elysium - 43,40 zł

 • GTA V Premium Edition - 24,99 zł

 • Sid Meier’s Civilization VI - 24,47 zł

Podobne artykuły

Logo Xbox

Gry

Jak grać w chmurze dzięki Xbox Game Pass?

Czytaj więcej >
Monster Slayer

Gry

Premiera nowego Wiedźmina tuż za rogiem. Co wiemy o The Witcher: Monster Slayer?

Czytaj więcej >
Netflix

Gry

Netflix wchodzi w świat gamingu? Wiele na to wskazuje

Czytaj więcej >
Wildstar

Gry

Gry, które umarły. Pamiętacie te tytuły MMORPG?

Czytaj więcej >
Heroes of might and Magic 3

Gry

Nieśmiertelne gry. Nadal w nie gramy pomimo upływu lat

Czytaj więcej >
Deathloop

Gry

5 najciekawszych tytułów z tegorocznego State of Play. Premiery tuż za rogiem!

Czytaj więcej >