Techgame.pl
world war z

epicgames.com

Hitowa gra o zombie dostępna od dziś za darmo. Do tego dwie gry niezależne

26 Marca 2020

Autor tekstu:

Artur Łokietek

Udostępnij:

Wielu graczy ma dość gier traktujących o zombie. Jednak w zeszłym roku premierę miała świetna pozycja co-op oparta na znanej książce, a przez tydzień jest zupełnie za darmo! Do tego odebrać możemy dwie gry niezależne.

Kojarzycie książkę Maxa Brooksa pod tytułem World War Z? Tak, to ta sama, która zdaniem wielu została zchańbiona przez film z Bradem Pittem. Powstała jednak też gra, która w odróżnieniu od filmu powinna spodobać się każdemu fanowi produkcji o zombie.

Epic Games Store i nowe gry za darmo

World War Z zadebiutowało pierwotnie jako książka będąca niejako poradnikiem przetrwania podczas apokalipsy zombie. Po wielu latach doczekaliśmy się filmu, a później gry, luźno opartych na książce. Tak naprawdę powstały dwie gry, ale pierwsza, znana dziś pod nazwą Infestation: Survivor Stories, okazała się tworem nielegalnie żerującym na znanej marce, a deweloperzy szybko zmienili nazwę swojej produkcji. World War Z z poprzedniego roku okazała się być bardzo dobrą kooperacyjną strzelanką dla maksymalnie 4 graczy, a dzięki świetniemu silnikowi graficznemu twócy zdołali dosłownie zalewać graczy falami nieumarłych, co stało się znakiem rozpoznawczym tytułu. Epic Games Store znów nas zaskakuje i zombie strzelanka jest dostępna od dziś za darmo na platformie EGS

Indyki za darmo

Oprócz hitowego World War Z, Epic Games przygotowało dla nas jeszcze dwie inne, zdecydowanie mniejsze produkcje niezależne. Pierwszą z nich jest Tormentor X Punisher, czyli klasyczna wariacja na temat top-down shootera. Naszym zadaniem jest w zasadzie jedynie przetrwanie i strzelanie, ale gra nie ułatwia tego wyśróbowanym poziomem trudności i inteligentnymi przeciwnikami. Drugi tytuł, Figment, to na pierwszy rzut oka przeurocza gra, jednak z bardzo dojrzałą historią. Przemierzamy w niej surrealistyczny świat w ręcznie rysowanej oprawie wizualnej i rozwiązujemy zagadki, walczymy z przeciwnikami i staramy się pozbyć koszmarów z głowy 40-letniego mężczyzny. Wszystkie gry dostępne są na Epic Games Store, a na ich przypisanie do konta macie tydzień.

Podobne artykuły

gamerka

Gry

Wynajmij dziewczynę do grania. Za pieniądze zagrasz z każdą dzięki specjalnemu serwisowi

Czytaj więcej >
Anthem

Gry

Bioware ma plany naprawienia Anthem. Szykuje się wielkie odświeżenie gry.

Czytaj więcej >
Death stranding plakat

Gry

Death Stranding zmierza na PC! Znamy datę premiery, cenę i dodatki pre-order

Czytaj więcej >
doom mod covid

Gry

Powstał mod do Dooma, w którym zarażamy demony koronawirusem

Czytaj więcej >
humble capcom mega bundle

Gry

Ruszył Humble Capcom MEGA Bundle! Za grosze możecie zdobyć świetne gry

Czytaj więcej >
meat mmo plakat

Gry

M.E.A.T: Raper Słoń tworzy grę MMO

Czytaj więcej >