Techgame.pl
Kingdom Come Deliverance Artwork

materiały prasowe

Epic Games Store szaleje - Kingdom Come: Deliverance niedługo za darmo!

25 Lutego 2020

Autor tekstu:

Artur Łokietek

Udostępnij:

Już 13 lutego na Epic Games Store pojawią się dwie gry do odebrania za darmo. Jedną z nich będzie fantastyczny sim RPG Kingdom Come: Deliverance, zaś drugą przyjemne połączenie strategii i beat'em upa.

Epic Games Store stara się wkupić w łaski fanów swojego konkurenta, Steama, rozdając za darmo mnóstwo gier. Co tydzień zmienia się zestaw gier do odebrania, a od 13 lutego będziemy mogli zdobyć świeżą i naprawdę udaną produkcję Kingdom Come: Deliverance. Jest to sim RPG (ma wiele elementów symulujących rzeczywistość) osadzony w średniowiecznych Czechach. W przeciwieństwie do większości tego typu produkcji nie uświadczymy tu żadnych elementów fantasy, gdyż producenci dążyli do jak najbardziej realistycznego przedstawienia realiów życia w średniowieczu. Warto nadmienić, że gra zebrała bardzo pozytywne oceny i została ciepło przyjęta przez graczy. Nie zmienia to faktu, że rozgrywka może wydawać się dosyć wymagająca.

Drugą grą do odebrania z EGS będzie przyjemny indyk Aztez. Akcja przedstawiona jest z perspektywy 2D, a rozgrywka oferuję czysto strategiczne rozbudowywanie miasta z klasycznym beat'em up'em w którym walczymy z wrogami przy użyciu różnych rodzajów broni.

Pamiętajcie, żeby od 13 lutego odebrać swoją kopię wymienionych wyżej produkcji z EGS w ciągu 7 dni, bo po tym czasie zestaw gier zmieni się na inny.

Podobne artykuły

gamerka

Gry

Wynajmij dziewczynę do grania. Za pieniądze zagrasz z każdą dzięki specjalnemu serwisowi

Czytaj więcej >
Anthem

Gry

Bioware ma plany naprawienia Anthem. Szykuje się wielkie odświeżenie gry.

Czytaj więcej >
Death stranding plakat

Gry

Death Stranding zmierza na PC! Znamy datę premiery, cenę i dodatki pre-order

Czytaj więcej >
doom mod covid

Gry

Powstał mod do Dooma, w którym zarażamy demony koronawirusem

Czytaj więcej >
humble capcom mega bundle

Gry

Ruszył Humble Capcom MEGA Bundle! Za grosze możecie zdobyć świetne gry

Czytaj więcej >
meat mmo plakat

Gry

M.E.A.T: Raper Słoń tworzy grę MMO

Czytaj więcej >