Screen z gry FIFA 20
Źródło: Origin

Oficjalna zapowiedź FIFA 21. Znamy datę premiery

Wszyscy fani cyfrowej piłki kopanej mogą rozpoczynać odliczanie do najnowszej odsłony gry z serii FIFA. Ale to chyba nikogo nie dziwi.

FIFA od lat króluje na europejskim rynku gier sportowych. Chociaż ostatnie części Pro Evolution Soccer dają szansę, że w przyszłości znowu flagowa gra EA Sports będzie miała realnego konkurenta, to na razie oczy wszystkich fanów piłkarskich potyczek skierowane są właśnie na tę produkcję.

FIFA 21

Jak wynika z raportu finansowego Electronic Arts za IV kwartał roku fiskalnego 2019 deweloperzy pracują nad kolejną częścią cyfrowej piłki nożnej. Ta najprawdopodobniej będzie oznaczona numerem 21, a jej premiera prawdopodobnie nastąpi tradycyjnie we wrześniu, tak jak w przypadku poprzednich części serii.

Nowości?

EA nie potwierdziło jeszcze żadnych oficjalnych informacji na temat najnowszej części FIFY, jednak możemy się spodziewać, że będzie to produkcja cross-gen co oznacza, że wyląduje zarówno na konsolach obecnej i nowej generacji. Sam ten fakt daje nam możliwość domniemywania, że przynajmniej wersja na konsole dziewiątej generacji będzie wprowadzała jakieś nowości w systemie rozgrywki, jakie? Na tę informację będziemy musieli poczekać prawdopodobnie do cyfrowego E3.

Pełne ręce roboty

Electronic Arts równocześnie pracuje też nad kolejnymi częściami gier sportowych, które największy rynek zbytu mają na kontynencie północnoamerykańskim. Mowa oczywiście o kolejnej części NHL (hokej) i Madden NFL (futbol amerykański).

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Najgorszy element Assassin's Creed Odyssey ma zostać naprawiony. Twórcy zapowiadają kluczowe zmiany
  2. Cyberpunk 2077. Kiedy premiera gry? Jaka jest kondycja grupy CD Projekt RED?
  3. Jason Dill wygadał się na temat premiery kolejnej premiery Tony Hawk’s Pro Skater!
  4. Jego pracą jest Tibia. Wyciąga z niej 20-krotność pensji minimalnej
Następny artykuł