Techgame.pl
Screen z gry FIFA 20

Origin

Oficjalna zapowiedź FIFA 21. Znamy datę premiery

6 Maja 2020

Autor tekstu:

Stanisław Janowski

Udostępnij:

Wszyscy fani cyfrowej piłki kopanej mogą rozpoczynać odliczanie do najnowszej odsłony gry z serii FIFA. Ale to chyba nikogo nie dziwi.

FIFA od lat króluje na europejskim rynku gier sportowych. Chociaż ostatnie części Pro Evolution Soccer dają szansę, że w przyszłości znowu flagowa gra EA Sports będzie miała realnego konkurenta, to na razie oczy wszystkich fanów piłkarskich potyczek skierowane są właśnie na tę produkcję.

FIFA 21

Jak wynika z raportu finansowego Electronic Arts za IV kwartał roku fiskalnego 2019 deweloperzy pracują nad kolejną częścią cyfrowej piłki nożnej. Ta najprawdopodobniej będzie oznaczona numerem 21, a jej premiera prawdopodobnie nastąpi tradycyjnie we wrześniu, tak jak w przypadku poprzednich części serii.

Nowości?

EA nie potwierdziło jeszcze żadnych oficjalnych informacji na temat najnowszej części FIFY, jednak możemy się spodziewać, że będzie to produkcja cross-gen co oznacza, że wyląduje zarówno na konsolach obecnej i nowej generacji. Sam ten fakt daje nam możliwość domniemywania, że przynajmniej wersja na konsole dziewiątej generacji będzie wprowadzała jakieś nowości w systemie rozgrywki, jakie? Na tę informację będziemy musieli poczekać prawdopodobnie do cyfrowego E3.

Pełne ręce roboty

Electronic Arts równocześnie pracuje też nad kolejnymi częściami gier sportowych, które największy rynek zbytu mają na kontynencie północnoamerykańskim. Mowa oczywiście o kolejnej części NHL (hokej) i Madden NFL (futbol amerykański).

Podobne artykuły

gamerka

Gry

Wynajmij dziewczynę do grania. Za pieniądze zagrasz z każdą dzięki specjalnemu serwisowi

Czytaj więcej >
Anthem

Gry

Bioware ma plany naprawienia Anthem. Szykuje się wielkie odświeżenie gry.

Czytaj więcej >
Death stranding plakat

Gry

Death Stranding zmierza na PC! Znamy datę premiery, cenę i dodatki pre-order

Czytaj więcej >
doom mod covid

Gry

Powstał mod do Dooma, w którym zarażamy demony koronawirusem

Czytaj więcej >
humble capcom mega bundle

Gry

Ruszył Humble Capcom MEGA Bundle! Za grosze możecie zdobyć świetne gry

Czytaj więcej >
meat mmo plakat

Gry

M.E.A.T: Raper Słoń tworzy grę MMO

Czytaj więcej >