Fortnite
Źródło: Epic Games

Bohaterowie Marvela trafili do Fortnite. Znamy szczegóły aktualizacji

Artur ŁokietekArtur Łokietek
22 Grudnia 2020

Nowa aktualizacja do Fortnite dodaje kolejnych bohaterów. Tym razem są nimi postacie Marvela - Czarna Pantera, Kapitan Marvel i Taskmaster. Dostaniemy do nich dostęp w ramach paczki "Pakiet Marvel: Wojownicy i Królowie".

  • Do Fortnite zawitała nowa paczka z nowymi postaciami Marvela
  • W pakiecie znajdziemy przedmioty dedykowane dla Czarnej Pantery, Kapitan Marvel i Taskmastera
  • W Polsce dostępna jest usługa subskrypcyjna Fortnite

Do Fortnite trafia coraz więcej postaci z innych marek i trudno się temu dziwić. Przecież do tej pory jest to jedna z najbardziej aktualnie popularnych gier. W ramach najnowszego sezonu gracze mogą korzystać nie tylko z nowych postaci ze stajni Marvela.

Marvel w Fortnite po raz kolejny

Fortnite to jedna z obecnie najpopularniejszych gier w ostatnim czasie, szczególnie dla nieco młodszego pokolenia. Niektóre decyzje twórców są jednak nieco zastanawiające - gdy do gry trafił Kratos, główny bohater uwielbianej serii God of War, wielu graczy nie wiedziało kim on w ogóle jest. I nie ma się co temu dziwić, przecież GoW przeznaczony jest dla starszych odbiorców.

Mimo to Epic Games nie zwalnia tempa i stara się zaangażować do współpracy coraz więcej różnych marek. Tak więc w ramach aktualnego sezonu do gry trafiły postacie z choćby The Walking Dead - Daryl Dixon i Michonne, Master Chef z popularnej serii strzelanek Halo czy właśnie wspomniany wcześniej Kratos.

Tym razem do Fortnite trafiła nowa paczka nazwana "Pakiet Marvel: Wojownicy i Królowie". W jego ramach uzyskamy dostęp do nowych postaci (a w zasadzie strojów) wprost ze stajni Marvela, czyli Czarnej Pantery, Kapitan Marvel i Taskmastera.

Co zawiera nowy pakiet w Fortnite?

"Pakiet Marvel: Wojownicy i Królowie" zawiera w sobie elementy dedykowane postaci gracza bezpośrednio inspirowane postaciami z Marvela. Dla Czarnej Pantery przeznaczono: Strój Czarna Pantera z dodatkowym stylem Doładowanie kinetyczne, Podwójny kilof Sztylety z Wibranium, Lotnia Wakandański Latacz, Plecak Królewska Peleryna z dodatkowym stylem Doładowanie kinetyczne.

Z kolei dla Kapitan Marvel jest to Strój Kapitan Marvel z dodatkowym stylem Pełnia energii, Kilof Kij Alfa, Lotnia Moc Mar-Vell, Plecak Naplecznik Kree z dodatkowym stylem Pełnia energii, zaś dla Taskmastera znajdziemy Strój Taskmaster, Plecak Tarcza Mimika, Kilof Miecz Imitatora.

Wygląda więc na to, że najnowszy sezon może być dla wielu graczy jednym z najciekawszych pod względem zawartości. No i nie zapominajmy, że nie tak dawno temu ukazała się aktualizacja wprowadzająca grę na nowe konsole - teraz Fortnite na nowej generacji działa w 120 klatkach na sekundę.

Subskrypcja dla zainteresowanych

Oczywiście w Fortnite kwitnie wręcz sprzedaż różnego rodzaju elementów kosmetycznych, dlatego też Epic Games zaprezentowało niedawno nową usługę nazwaną Ekipą Fortnite. W jej ramach, za comiesięczną opłatę, zyskamy dostęp do dodatkowej zawartości.

W Polsce cena subskrypcji to wcale niemałe 47,99 zł miesięcznie, w zamian za co dostaniemy 1000 V-dolców miesięcznie, Karnet bojowy na cały sezon i dodatkowe elementy kosmetyczne. To z pewnością świetna wiadomość dla rodziców, którzy nie chcą ryzykować i mieć kontrolę nad tym, na co przeznaczane są pieniądze ich dzieci.

Następny artykuł