Techgame.pl > Gry > Gamingowe Newsy. Nowe informacje o God of War: Ragnarok, data premiery eFootball i darmowa gra na Epic Games
Kuba Wieloch
Kuba Wieloch 19.03.2022 05:29

Gamingowe Newsy. Nowe informacje o God of War: Ragnarok, data premiery eFootball i darmowa gra na Epic Games

Ragnarok
IGDB

Twórcy GTA pozwą moderów

Nadal nie otrzymaliśmy oficjalnego potwierdzenia na temat produkcji remasterów GTA III, GTA Vice City i GTA San Andreas. Wydawałoby się więc, że studio Take Two nie powinno się szczególnie przejmować fanowskimi modami, do tych tytułów. Trzeba zaznaczyć, że mody te znacznie rozbudowały zawartość gier i umożliwiają granie na nowych systemach operacyjnych.

Okazuje się jednak że, twórcy postanowili pozwać moderów odpowiedzialnych za projekty re3 i reVC, czyli mody dla GTA III i GTA Vice City, a co za tym idzie, chcą wygryźć ewentualną konkurencję dla oficjalnych remaserów.

God of War: Ragnarok - nowe informacje

Sony przygotowuje PlayStation Showcase, na którym otrzymamy informacje na temat najnowszych produkcji dla konsoli PlayStation 5. Na evencie ma się ukazać mnóstwo zapowiedzi, nowe szczegóły o nadchodzących grach oraz pierwsze gameplaye niektórych produkcji.

Wszystko wskazuje na to, że tam też zostanie w końcu zaprezentowany gameplay z God of War: Ragnarok, czyli kontynuacji jednej z najlepszych gier pod konsolę PS4. Informacje te potwierdzają amerykańscy dziennikarze gamingowi znani z podawania sprawdzających się przecieków, mowa tu o Nicku Bakerze i Andym Robinsonie.

Kolejna darmowa gra w Epic Games Luncher

Epic Games dalej rozpieszcza graczy i jak co tydzień dorzuca kolejną darmową grę dla posiadaczy ichniejszego Lunchera. Tym razem w nasze ręce trafi niezależna  platformówka o nazwie Yoku’s Island Express. Tytuł otrzymał bardzo pozytywne opinie od graczy i krytyków, także raczej się nie zawiedziecie. Nie pozostaje nic innego jak życzyć Wam wielu godzin doskonałej zabawy.

Data premiery eFootball

Poznaliśmy datę premiery eFootball? Dla niewtajemniczonych - Pro Evolution Soccer oficjalnie zmieniło nazwę na eFootball i równocześnie przeszło na model Free to Play. Wiele wskazuje na to, że Konami zamierza podbić rynek swoją produkcją i nie dać za wygraną w walce z FIFĄ.

Gra zadebiutuje już 30 września na PC, PS4, PS5, Xbox one, Xbox Series X i S. W przyszłym roku natomiast gra ma pojawić się na systemach Android i iOS. To jednak nie wszystko, bo tytuł ma mieć zaimplementowaną crossplatformowość.

Powiązane