Techgame.pl > Gry > Gamingowe Newsy - Nowy tryb w Fornite, Call of Duty Vanguard, Patch 1.9 dla Cyberpunk 2077
Kuba Wieloch
Kuba Wieloch 19.03.2022 05:29

Gamingowe Newsy - Nowy tryb w Fornite, Call of Duty Vanguard, Patch 1.9 dla Cyberpunk 2077

Among Us
IGDB

Call of Duty Vanguard

Pokaz nowej odsłony Call of Duty: Vanguard już jutro! Twórcy zapowiedzieli tajemniczy event w grze Call of Duty: Warzone. 19 sierpnia o godzinie 19:30 ma rozpocząć się bitwa o Werdańsk i to właśnie tam nastąpi oficjalna prezentacja nowego tytuły. Trzeba przyznać, że twórcom nie brakuje kreatywności w dziedzinie marketingu gamingowego. Miejmy nadzieję, że Activision sprosta oczekiwaniom fanów serii.

Łatka 1.3 dla Cyberpunk 2077

Patch 1.3 dla Cyberpunka został oficjalnie zapowiedziany. Łatka ma być największą zawartością wprowadzoną w historii gry. Twórcy zapowiedzieli wiele udogodnień dla graczy, jak chociażby poprawiony system nawigacji GPS, ulepszenia dla interfejsu, czy usunięcie wielu błędów. Dodatkowo do gry wprowadzono szereg zmian mających polepszyć wydajność gry na wszystkich platformach. Miejmy nadzieję, że CD Projekt Red stanie na wysokości zadania i nie zawiedzie graczy, którzy do tej pory grają w Cyberpunk.

Nowy zwiastun Star Wars: Visions

Wytwórnia Disney zaprezentowała najnowszy trailer dla animacji Star Wars: Visions. Każdy z odcinków zostanie przygotowany przez innych twórców w odmiennym stylu graficznym. Będzie to pierwsza próba przeniesienia Gwiezdnych Wojen w świat japońskiego anime. Trzeba tu zaznaczyć, że sceny ukazane w trailerze wyglądają “kosmicznie” (nie mogłem powstrzymać się od użycia tego słowa). 

Fortnite Impostors

W Fortnite wprowadzono nowy tryb o nazwie Impostors. Jest on wzorowany bezpośrednio na hitowej produkcji Among Us. W Impostors gracze muszą wykonywać konkretne zadania na mapie, podczas gdy niektórzy wcielają się w rolę ukrytych zabójców. Brzmi znajomo prawda? Nie musieliśmy długo czekać na reakcję pracowników studia InnerSloth, którzy wprost zarzucają Epic Games plagiat i kopiowanie pomysłów. No cóż, nie zapominajmy, że gdyby nie kopiowanie pomysłów, to nigdy nie ujrzelibyśmy takich tytułów jak League of Legends, czy World of Warcraft.

Remastery GTA

Według przecieków już za rok ukażą się remastery 3 kultowych gier stajni Rockstar, a mianowicie GTA III, GTA Vice City oraz GTA San Andreas. Ponoć gry znajdują się już w końcowej fazie produkcji. Według plotek gry zostaną odświeżone w silniku Unreal, a gracze otrzymają mieszankę nowoczesnych rozwiązać połączonych z oldschoolowym stylem graficznym. To jednak nie wszystko, bo serwis Kotaku sugeruje, że w produkcji może być również PC-towa wersja pierwszej części Red Dead Redemption.

Powiązane