Ghostrunner
Źródło: Materiały prasowe

Ghostrunner - poznaliśmy gameplay i zwiastun nowej polskiej gry. Wygląda znakomicie

Kuba WielochKuba Wieloch
31 Sierpnia 2020

Nadciąga Ghostrunner – najnowsza produkcja polskiego studia One More Level

Futurystyczny pierwszoosobowy slasher

Jeśli mało wam cyberpunkowych klimatów, to mamy dla Was świetne wieści. Na online’owym Gamesconie 2020 zaprezentowano zwiastun nowej polskiej produkcji – Ghostrunnera. Pierwszoosobowa gra akcji czerpiąca garściami z cyberpunkowych klimatów zachwyciła internet. Zresztą nic dziwnego, bo pierwsze szkice wyglądają fenomenalnie. To jednak nie wszystko, serwis IGN zaprezentował krótki gameplay tego niezwykłego projektu.

Czeka nas niespodzianka

Warto również wspomnieć, że twórcy zapowiedzieli, że 15 września czeka nas niemała niespodzianka. Niestety, nie ujawnili żadnych szczegółów, ale może i lepiej, bo takie tajemnicze kąski smakują najlepiej. Możemy się jedynie domyślać, że tego dnia wystartuje zamknięta beta, do której możecie zarejestrować się tutaj. Aby sprawdzić testową wersję gry, należy się również zarejestrować na kanale Discord gry.

Premiera jeszcze w tym roku

Gra Ghostrunner zadebiutuje na konsolach Xbox One, Playstation 4 oraz pecetach jeszcze w tym roku. Być może poznamy datę premiery jeszcze w tym miesiącu w ramach niespodzianki zapowiedzianej przez twórców.

Następny artykuł