Ghostrunner
Źródło: Materiały prasowe

Ghostrunner - poznaliśmy gameplay i zwiastun nowej polskiej gry. Wygląda znakomicie

Kuba WielochKuba Wieloch
31 Sierpnia 2020

Nadciąga Ghostrunner – najnowsza produkcja polskiego studia One More Level

Futurystyczny pierwszoosobowy slasher


Jeśli mało wam cyberpunkowych klimatów, to mamy dla Was świetne wieści. Na online’owym Gamesconie 2020 zaprezentowano zwiastun nowej polskiej produkcji – Ghostrunnera. Pierwszoosobowa gra akcji czerpiąca garściami z cyberpunkowych klimatów zachwyciła internet. Zresztą nic dziwnego, bo pierwsze szkice wyglądają fenomenalnie. To jednak nie wszystko, serwis IGN zaprezentował krótki gameplay tego niezwykłego projektu.

Czeka nas niespodzianka


Warto również wspomnieć, że twórcy zapowiedzieli, że 15 września czeka nas niemała niespodzianka. Niestety, nie ujawnili żadnych szczegółów, ale może i lepiej, bo takie tajemnicze kąski smakują najlepiej. Możemy się jedynie domyślać, że tego dnia wystartuje zamknięta beta, do której możecie zarejestrować się tutaj. Aby sprawdzić testową wersję gry, należy się również zarejestrować na kanale Discord gry.

Premiera jeszcze w tym roku


Gra Ghostrunner zadebiutuje na konsolach Xbox One, Playstation 4 oraz pecetach jeszcze w tym roku. Być może poznamy datę premiery jeszcze w tym miesiącu w ramach niespodzianki zapowiedzianej przez twórców.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Bloodborne na PC? Całkiem prawdopodobny scenariusz
  2. Zostań współwłaścicielem CD-Action. Legendarne czasopismo sprzedaje swoje akcje
  3. Paweł Jumper" ma już 10 lat. Pamiętacie jeszcze ten kultowy filmik?
  4. League of Legends: Poznajcie Samirę, nową bohaterkę o pseudonimie "Róża Pustyni"

Następny artykuł