Techgame.pl
Google Play Pass subskrypcja abonament

Google

Subskrypcja gier na smartfony dostępna w kolejnych krajach. Google Play Pass się rozwija

15 Lipca 2020

Autor tekstu:

Artur Łokietek

Udostępnij:

Choć "Netflixów" dla graczy jest coraz więcej, fani produkcji mobilnych nie doczekali się jeszcze swojego odpowiednika. Sklep Play jednak wprowadził już taką ofertę, ale niedostępną poza granicami USA. Okazuje się, że Google Play Pass się

O ile niektóre formy subskrypcji nie są jakoś przesadnie opłacalne, o tyle comiesięczny dostęp do wszystkich gier ze Sklepu Play jawi się jako świetny pomysł dla fanów mobilnego gamingu. 

Subskrypcje dla graczy

Formy subskrypcji różnych produktów bądź usług są na świecie coraz bardziej popularne (wiedzieliście, że w USA możecie wykupić comiesięczny abonament sosów do grilla? No, to teraz juz wiecie!). Taka forma, zapewne rozreklamowana przez popularny serwis streamingowy Netflix przekłada się często na większa opłacalność. W końcu Origin Access dla gier nie tylko od EA czy PlayStation Plus dla posiadaczy konsol Sony cieszą się rosnącą popularnością, szczególnie, że same gry są coraz droższe. Co jednak, gdy w gry przycinamy głównie na przystankach czy na przerwie w pracy?

Coś dla fanów mobilnego gamingu

Google również zaoferowało subskrypcyjną usługę dla fanów grania na smarfonach. Nazywa się ona Google Play Pass i oferuje comiesięczny dostęp do setek gier i aplikacji w pełnych wersjach, pozbawionych reklam. Problem jednak był jeden, ale zasadniczy - w Polsce nie dało się z tego korzystać. W zasadzie to nigdzie nie było to dostępne, poza USA. Wychodzi jednak na to, że usługa się rozwija i trafia do kolejnych krajów,ale... nie do Polski. Liczymy jednak, że i u nas uda się wprowadzić ten pomysł.

Mobilna subskrypcja nie w Polsce

Lista krajów, do których trafiło Google Play Pass prezentuje się następująco:

  • Australia

  • Kanada

  • Francja

  • Niemcy

  • Irlandia

  • Włochy

  • Nowa Zelandia

  • Hiszpania

  • Wielka Brytania

Google oferuje miesięczny, darmowy okres próbny. Potem miesięcznie płacić trzeba 4,99 dolarów, jednak można się ofertą dzielić z aż pięcioma osobami. Oznacza to, że realnie zapłacimy nawet około 50 centów za miesiąc. Chyba, że wolimy płatności roczne - w takim wypadku to koszt 29,99 dolarów.

Podobne artykuły

gamerka

Gry

Wynajmij dziewczynę do grania. Za pieniądze zagrasz z każdą dzięki specjalnemu serwisowi

Czytaj więcej >
Anthem

Gry

Bioware ma plany naprawienia Anthem. Szykuje się wielkie odświeżenie gry.

Czytaj więcej >
Death stranding plakat

Gry

Death Stranding zmierza na PC! Znamy datę premiery, cenę i dodatki pre-order

Czytaj więcej >
doom mod covid

Gry

Powstał mod do Dooma, w którym zarażamy demony koronawirusem

Czytaj więcej >
humble capcom mega bundle

Gry

Ruszył Humble Capcom MEGA Bundle! Za grosze możecie zdobyć świetne gry

Czytaj więcej >
meat mmo plakat

Gry

M.E.A.T: Raper Słoń tworzy grę MMO

Czytaj więcej >