Techgame.pl
Screen z moda do Tony Hawk's Pro Skater 1+2 inspirowanego Star Wars

youtube.com/Skramblez/kadr z filmu https://www.youtube.com/watch?v=oWFtrUe-Kic

Skate Park w stylu Gwiezdnych Wojen. Gracz stworzył fantastyczną mapę w Tony Hawk's Pro Skater 1+2

21 Grudnia 2020

Autor tekstu:

Łukasz Kopciński

Udostępnij:

Internauta Skramblez od pewnego czasu zajmuje się publikowaniem tematycznych map do Tony Hawk's Pro Skater 1+2. Ostatnie projekty spodobają się fanom science-fiction. Moder przygotował lokacje ze Star Wars i Cyberpunka 2077.

  • Do TH Pro Skater 1+2 trafiła Wielka Świątynia z Yavin 4

  • Sztuczki wykonać można wykorzystując też modele X-Wing i Sokoła Millenium

  • To nieoczywiste połączenie gry o deskorolce z franczyzą sci-fi świetnie się sprawdziło

  • Po Star Wars autor zabrał się za Cyberpunka 2077

Gwiezdne wojny zawitały do Tony Hawk's Pro Skater 1+2. Może nie w formie oficjalnego crossovera, ale za sprawą sympatycznego fanowskiego dzieła.

Dawno, dawno temu w odległym skate parku

Star Wars nie są pierwszym skojarzeniem science-fiction w kontekście gry Tony'ego Hawka. Z deską prędzej powiążemy przecież Powrót do przyszłości.

Ostatnio do Fortnite'a i Minecrafta dodano zawartość na licencji Gwiezdnych wojen. W tym przypadku sprawy w swoje ręce wziął przedstawiciel społeczności graczy.

W modyfikacji przygotowanej przez deskorolkowego entuzjastę znajdziemy kamienne budowle inspirowane dawnymi świątyniami. Pośród nich zaś znane i lubiane modele statków kosmicznych.

Triki robić można na jednym z trzech zamieszczonych tu X-Wingów. Klejnotem w koronie jest jednak Sokół Millenium, który został odwzorowany z dużym powodzeniem.

Jak wyjaśnia autor, mapa ma oddawać wyspę na księżycu Yavin 4. To ciało niebieskie było lokacją bazy Rebeliantów w czasie wojny z Imperium. Na powierzchni rzeczywiście znajdowały się świątynie, które były pozostałościami po starożytnej rasie potężnych wojowników Massassi.

Wehikułu Hana Solo raczej nie trzeba nikomu przedstawiać. Dość powiedzieć, że pokonał on trasę na Kessel w poniżej 12 parseków. Czy trzeba coś dodawać?

Skramblez znowu to zrobił

Nie był to pierwszy projekt uzdolnionego twórcy. Wcześniej do gry przenosił już lokacje kojarzone ze świata Zeldy, Mario czy Harry'ego Pottera.

Moder nie ograniczył się do pochwalenia efektem końcowym swoich starań. Opublikował też wideo, które ukazuje mozolny proces dokładania kolejnych elementów.

Ostatnio stworzył też projekt powiązany z Cyberpunkiem 2077. Zdystansowanych kontrowersjami odnośnie stabilności dzieła CD Projekt RED autor uspokaja, że jego mapa spowoduje mniej crashy.

To kolejna już taka inicjatywa społeczności graczy w kontekście polskiej produkcji. Niedawno pisaliśmy o niesamowicie pracochłonnym wybudowaniu Night City w Minecrafcie przez grupę kilkunastu zapaleńców.

Remaster kultowej deskorolkowej serii zebrał świetne oceny od krytyków i graczy. Średnie ocen oscylują w okolicach 9/10.

Łukasz Kopciński

Redaktor portalu Techgame. Licencjat Zarządzania informacją, student Dziennikarstwa i komunikacji społecznej na Uniwersytecie Jagiellońskim. Wcześniej redagował między innymi w PC Centre. Dumny posiadacz gamingowego peceta, PlayStation 4 i New Nintendo 3DS. Ostatnio próbujący także nowego wymiaru grania za sprawą gogli PS VR.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@techgame.pl

Podobne artykuły

Among us

Gry

Gamingowe Newsy - Nowy tryb w Fornite, Call of Duty Vanguard, Patch 1.9 dla Cyberpunk 2077

Czytaj więcej >
World of Warcraft

Gry

Czy obserwujemy śmierć gatunku MMORGP? Wiele na to wskazuje

Czytaj więcej >
GTA San Andreas

Gry

Nadchodzą remastery GTA. Czy rzeczywiście ich potrzebujemy?

Czytaj więcej >
Diablo II: Resurrected

Gry

Rusza beta do Diablo II: Resurrected. Czy to Ostatnia deska ratunku dla Blizzard?

Czytaj więcej >
Humankind

Gry

Czy Humankind podbije serca graczy? Tytuł pojawi się w Xbox Game Pass

Czytaj więcej >
Curse of the Dead Gods

Gry

Najlepsze gry niezależne w abonamencie Xbox Game Pass

Czytaj więcej >