The Last of Us Part II
Źródło: PlanetaGracza.pl

Kolejna zapowiedź The Last of Us Part II. Naughty Dog przedstawia zarys świata

Krystian MowelKrystian Mowel
4 Czerwca 2020

Studio Naughty Dog przygotowało kolejny materiał promujący zbliżającą się wielkimi krokami produkcję The Last of Us Part II. Tym razem przybliżono świat, w którym będzie toczyła się rozgrywka. Nie brakuje informacji o lokacjach, zagrożeniach i tajnych miejscach.

Do premiery gry dzieli nas zaledwie kilka dni. Gracze PlayStation 4 z niecierpliwością wyczekują momentu, w którym kontynuacja produkcji Naughty Dog trafi na ich konsole.

Przedstawienie świata The Last of Us Part II

Na oficjalnym kanale YouTube firmy PlayStation pojawiły się dzienniki dewelopera, które tym razem swoją uwagę skupiają na świecie drugiej części gry. Z materiałów dowiadujemy się o niektórych lokacjach i całym ukształtowaniu terenu. Trzeba przyznać, iż wygląda to niesamowicie imponująco i z całą pewnością spodoba się osobom, które odliczają dni do premiery.

Telewizyjna reklama drugiej części

Co więcej, do sieci trafiła telewizyjna zapowiedź gry, która z pewnością trafi też na ekrany telewizorów w Polsce. W gruncie rzeczy jest to przedłużona zapowiedź, którą mogliśmy obejrzeć już wcześniej. Naughty Dog w dużej mierze stawia na promocję gry, gdyż zdaje sobie sprawę jak wielkim entuzjazmem przyjęto pierwszą jej część. Premiera The Last of Us Part II zapowiedziana jest na 19 czerwca.

Następny artykuł